«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-11 от 11 отговора

Ѕг-мама

ћнени€: 1 229
Ќеобходими продукти:
2 пакета бисквити закуска

1 кути€ сметана от един литър

200 гр пр€сно мл€ко

5-6 банана

Ќачин на приготв€не :
ѕотап€т се бискивитите във пр€сното мл€ко и се подреждат ред бисквити после разбитата смената  и ред банани .“ова се редува докато свърташ или сметаната или бисквитите като накра€ се завършва със сметана.Ќай отгоре се подреждат отново банани , които обаче се режат малко по диагонал и се застъпват и ред€т върху тортата като ветрило. «а да не потъмне€т бананите се мажат отгоре със желатин.
≈то и как изглежда самата торта:

“ова е дано ви хареса. bouquet
« ѕоследна редакци€: вт, 13 фев 2007, 17:08 от «ечова »
÷итирай

ћнени€: 7 389
Ѕез желатин ли е самата торта?
÷итирай

Ѕг-мама

јко питаш дали на снимката е без желатина-да ,но вече е с жалатин и си изглежда по същи€ начин.
÷итирай

ћнени€: 7 389
јко питаш дали на снимката е без желатина-да ,но вече е с жалатин и си изглежда по същи€ начин.

»звин€вай, не съм задала добре въпроса. »мах предвид дали вътре в тортата, т.е. в сметаната има желатин, а не отгоре върху бананите? » още един - във форма за торта ли € прави? Ѕлагодар€ ти! bouquet
÷итирай

Ѕг-мама

¬ътре в самата торта н€ма ,само със сметана е от тази в кутиите. ј аз н€мам форма и свекър ми ми направи един ринг ог тънка ламарина който ползвам за такива неща.Ќо ако имаш форма ще е още по лесно. bouquet
÷итирай

Ќ€къде на път....

ћнени€: 9 501
«ечова, то това май и аз мога да го спретна  newsm78
јко € направ€ в обикновена кръгла тава дали ще стане?  
» още нещо, как ги р€за ти€ бисквити, за да стане кръгла тортата?

»звин€вай за въпросите, ама съм новак в тортите!  Embarassed
÷итирай

Ѕг-мама

ƒа “илиева и ти ще се справиш ,тортаат е за пишман кулинари като мен!! ј пов€рвай ми като престои в хладилника и бисквитиет дръпнат от сметаната въобще не си личи ,че е с бисквити!Ѕисквитите не ги режа така си ги нареждам и където тр€бва чуп€ ,за да попълн€ дупкине а самата сметана оформ€ останалото.¬ тава също става аз отначало си € правех така , но утре малчо има имен ден и затова € направих така че да става и за пред хора. Crazy
÷итирай

¬арна

ћнени€: 385
Направих тортата,като редувах бисквити без какао и бисквити с какао.Много интересно се получи, но за съжалениe не мога да покажа снимка.
« ѕоследна редакци€: ср, 14 фев 2007, 14:18 от ћарри »
÷итирай

Ћеви€т бр€г на јрда

ћнени€: 156
, но утре малчо има имен ден и затова € направих така че да става и за пред хора. Crazy
Very Happy Laughing Very Happy „естит имен ден на тво€ малчо!. ƒа ти е жив и здрав и много радост да ти носи! » тортата е чудесна! ¬есел празник! Laughing Laughing Laughing
÷итирай

Ќ€къде на път....

ћнени€: 9 501
„естит »мен ƒен и от мен! ƒа е здрав и с късмет!  bouquet
÷итирай

Ѕг-мама

Ѕлагодар€ ви момичета наистина ме трогнахте!!
ћарии ,да тортата става страшно красива ако се редуват двата вида бисквити !!!ƒа ви е сладко , не се съмн€вам аз много си € харесвам!!
÷итирай

¬арна

ћнени€: 456
«ечи, тортата изглежда страхотно! —ма€ла си гостите  Laughing. Ѕисквитените торти са любими на мо€ мъж. ўе взема да € спретна днес и дано забрави за вчерашни€ ми опит да го ома€ с десерта  35. Ѕеше провал  Embarassed
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-11 от 11 отговора