Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Враца

всичко най-хубаво на бъдещата мама! и като първа в нашето общество тук я приканвам да мине и да провлачи здраво крака!
Цитирай

София

Сега вече...трайно ЧЕСТИТО...(понеже в чата е преходно).

Много да сте здрави с бебето!

Цитирай

Sofia

ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ НА ВСЕЛЕНАТА ДА СЕ СТОВАРИ ВЪРХУ МАМА И ОЩЕ МНОГО МЪНИЧКОТО БЕБЧЕ!!!!!!!!

ЧЕСТИТО!  ЧЕСТИТО!  ЧЕСТИТО!

Хвърлих и аз едно око на чата, ама като нямам време да пиша там, за малко да умра от любопитство докато се появи темата тук!

Като си спомня в каква еуфория бях първата седмица, си представям чувствата, които изпитваш в момента.

Много, Много Късмет и Здраве! Clover  Clover  Clover  Clover  Clover  Clover  Clover  Clover  Clover
Цитирай

И от мен официално и още веднъж  ЧЕСТИТО сладък Зайчо  Smile Леко бременеене и много здраве и късмет ти пожелавам.

Сега и на нас тук ни покажи бебчето  Smile  Smile  Smile
Цитирай

На Зайко Баико честито и от мен официално
Всичко най-хубаво и на мама и на бебе зайко
Цитирай

София

Ето, идвам да ви провлачвам крак, мили момичета Smile Пожелавам ви да ви се връща на всички, да изпитате същата радост и да сте много щастливи! Айде, чакам ви  Wink
Сега съм едва в началото, но се надявам да продължаваме напред без проблеми.
Имам си вече и снимчица - ето я и вие да я видите:
http://community.webshots.com/photo/126543572/126544618jUAGJW

Прегръщам ви всички Very Happy
Цитирай

София

Еййй, ама мнооого се радвам applauseuu! Честито!!! Нека малката точица бързо да стане голямо бебенце!  Smile А ти гордо да се разхождаш с бремелинско коремче 261uu! Пожелавам ти най-красивата и лека бременност и най-хубавото зайче-байче    :lilangel: накрая!

Love Love Love Love Love    
Clover Clover Clover Clover Clover
Цитирай
ЧЕСТИТО!МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ!БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ И ЗДРАВО БЕБЧЕ ТИ ЖЕЛАЯ !          
Цитирай

Sofia

Честито!
Желая ти най-хубавото бебче   ylinfant  ,и най-леката бременност! много да хапваш :eating:  :popcorn:  :icecream:   food002   party023  и малко да ти се лепи(само колкото е нужно на бебчо!).
Цитирай

при ОП

Честито и от мен Laughing  Exclamation Желая ти, малката звездичка да стане едно хубаво пухкаво бебче Wink  Exclamation
Цитирай

София

Честито и от нас с беба Лора!!!!:wavey:
Мноооого лека бременност, положителни емоции, по-натам да те ритка бебо здраво  applauseuu и да се роди хубаво, голямо и лъчезарно бебоче! :lilangel:
Хайде, чакаме те в другия форум.....  friendship
Цитирай

Честито и от мен  4uu
лека бременост и едно сладко бебче ти желая  ylinfant
Цитирай

Turku, Finland

От цялото наше малко голямо семейство, много целувки и поздравления на Зайчевото семейство... Лека бременност и всичко най най хубаво  Laughing
Цитирай

Стара Загора

ЧЕСТИТО И ОТ МЕН. Лека бременност ти пожелавам и дано наистина провлачиш крак Smile)
Цитирай

anywhere

Ох, браво! Толкова хубава новина! Laughing
Лека и безпроблемна бременност! Пак наминавай - да ни окуражаваш!   Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора