БУРГАС с романтика се слави, тук много бебета се правят

  • 14 309
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • у дома
  • Мнения: 965
Здравейте момичета, искам да ви поздравя с празника на влюбените и да ви пожелая да сте винаги обичани и желани.  newsm51
Също и да ви почерпя виртуално, защото съм Валентина  cheers
Хубав ден и  весело изкарване на празника  smile3525

# 31
  • Мнения: 164
Hallo момичета!!!!
Честит Свети Валентин на всички! hug txtloves

 smile3525Желая Ви да не преставате да усещате любовта,да ви карат да се чувствате желани и неповторими. На именниците Честит имен ден - здраве, щастие ,късмет и нека висчки полееем празника с руйно вино!

Снимките са страхотни,чакам следващата среща с нетърпение. Всички сте много весели и приветливи!
За мартеничките и дечицата  - ще помогна с колкото и каквото мога, следя темата.
Пожелавам Ви една прекрасна вечер с любимия човек или хора! smile3521 newsm62  love001

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат
Нещо за пантофи,джапанки и сандали някой да има идея къде  може да намерим на складови цени,но там пък много сложно с номерацията

Склад и магазн за обувки, на добри цени има на Гладстон, под блока където беше сладкарница "Лотос".

Цитат
,....... жената ми сметна 105-106 м плат двойна ширина,при тях най-евтиния плат беше 12 лв/м, но предполагам по складовете ,че има по-евтини ,но както и да се смята излиза доста.

Склад за пердета и дамаски има на Трапезица (с/у бившата 4-та поликлиника), в двора където беше склада на Фигаро. Там има пердета на цени м/у 3-4-5лв. , шева на линеен метър е 0,60лв. (за разлика от магазините - 2лв.).

# 33
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Днес като по-чудо успях да се свържа с форума  newsm44

Току-що говорих със секретарката на Дом "Майка и дете" относно кашите. Накратко, купуват каши Слънчо /разбираемо защото са най-евтини/ от фирма "Весела`89" - Варна /доколкото зная фирмата има поне веднъж седмично транспорт до Бургас, управител Ани Добрева, тел. 052 303875/ ....Като разновидности и цена до сега са взимали: Пшенично-млечна, Кайсия, Кайсия и ябълка, Ябълка, Пшенично безмлечна, но разбира се биха приели и други разновидности. Ако реших да купуваме от тази фирма, няма нужда да представяме в Дома сертификат за храните, но ако от другаде купаваме - ще ни е необходимо копие ... Най-важното е при купуването на храни да са с валидност най-малко 6 месеца от датата на даряване ....

Друго което би им било полезно е млякото на фирма "Кучола" /стига разбира се да не  е много скъпо/ с масло от бадем, жожоба и още нещо  newsm78

И последно за Дома, капацитета му е 300 легла, но в момента има настанени 170 деца ...

С Дома в Средец не успях да се свържа, по-късно пак ще опитам ....

Танина - в склада на Вис Виталис наистина няма пердета, но същата фирма има още 1 склад наблизо и там до колкото разбрах има  Thinking Днес ако ми остане време ще отскоча и после ще дам инфо ...
Относно мартеничките newsm10, ще ти пиша на лични от кои точно колко ще искам да ми запазиш и сумата  Peace  А мога ли да си заявя  Embarassed и по-голям размер за мъжки ръчички  Peace
Amelia - добра идея за шиенето на място. Ще гледам да поговоря за това също с Директорка .... В крайна сметка там на място ще им ги ушият точно както им трябват  Peace
megata - изчакай да видим какво ще каже 1во Директорката
sneji20 - newsm10 за албумчето, а дали има възможност да се добавят и никовете/имената ... тако още по-лесно ще се опознаем  Hug
bubi4ko - чудесна работа си свършила и аз ще гледам да попрегледам гардероба  newsm78
МиленикаPeace информация, определено ще ни е от полза ....

Ustata -    smile3525   Бъди много обичана и половинката ти много да те слушка

И един много готин и усмихнат Слънчев ден  newsm51 на всички влюбени или не, и да не забравите да полеете празника с винце smile3521

# 34
# 35
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Честити празници на всички влюбени и зарязани Wink

Наздраве Wine Glass и се обичайте Kissing Heart!

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
Честит празник на Любовта и Виното на  всички !





Специално за Ustata /Валя/ и всички именнеци :

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
За дрехи и обувки  за Бата ще прегледам събота и неделя,но основната чистка я правих мин.година и само да знаех,че ще стане така нямаше да ги раздавам , идеални щяха да са за там Cry

Мартенички също си харесах от сайта , чакам да определим среща Peace

# 38
  • Мнения: 687
Честит празник и от мен!
Честит имен ден на Ustata!
Весело изкарване на всички, независимо какво точно празнуват!

# 39
  • Мнения: 1 111

 Ustata /Валя/, честит имен ден!Да си много много щастлива!
 
  Оооо, щях да забравя,честит празник!

Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 00:29 от Ji

# 40
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 742
Честит празник и от мен .Бъдете   щастливи и много обичани.По -късно ще видя мартеничките ,че сега се връщаме от рождения ден на близначките ,голяма игра беше.Аз също ще се разровя в гардероба ,макар че скоро дарявах дрехи на един дом в Русе и незнам дали е останало нещо. Ако срещата е преди 3 ти ще гледам да дойда вече, ама не  обещавам  ,че моя подарък за Св .Валентин  ще   е тогава, мъжо ще ни води някъде на хижа с кръсниците за една седмица ,а и малко преди това имам рожден ден.

# 41
  • Мнения: 252
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИ4КИ

# 42
  • Мнения: 17
Честити празници, момичета! Любов newsm51 1dating и вино Wine Glass да има в изобилие!
Да попитам ,на срещата стана въпрос, че някои от вас ходят на танци/басейн/сауна в Младежкия дом. Дайте повече инфо- в кои дни, цени и т.н. , че да си разнообразим малко ежедневието. Laughing Предварително благодаря.
Пожелавам прекрасна вечер на всички!

# 43
  • Мнения: 644
sneji20 - newsm10 за албумчето, а дали има възможност да се добавят и никовете/имената ... тако още по-лесно ще се опознаем  Hug

lucil30, много ме кефиш с всичката тази информация и организираност! Simple Smile
Ами да може да се добавят, ама нека всеки влезе да си сложи името където се вижда или който знае и на другите също да сложи! И аз мога да свърша тази работа, но ще е по нататък!
Честит Имен Ден, Валя и от мен!  bouquet
Кога ще ни организираш за някоя сряда да ходим на уроци в Алиби?  Grinning
Весел ден днес ти пожелавам!

# 44
  • Мнения: 1 035
Честити празници, момичета! Любов newsm51 1dating и вино Wine Glass да има в изобилие!
Да попитам ,на срещата стана въпрос, че някои от вас ходят на танци/басейн/сауна в Младежкия дом. Дайте повече инфо- в кои дни, цени и т.н. , че да си разнообразим малко ежедневието. Laughing Предварително благодаря.
Пожелавам прекрасна вечер на всички!

Ади,аз и y_a_n_a ходим на басейн и сауна в Младежкия дом. за студенти на БСУ е безплатно,но ина4е мисля,4е е по 5лв.
ходим ,когато Яна почива....  Grinning
тъй 4е ако си навита,ще ти се обаждам и ще идваш с нас.   
от 17ч ходим до към 19ч. Peace

Общи условия

Активация на акаунт