Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Сина ми е на 6 месеца и половина и когато го къпя започна да си забелязва пишлето и да си го хваща с ръчичка. Въпроса ми е: трябва ли да му махам ръчичката или да го оставя, както казва баща му да се опознае самичък. Laughing
Цитирай

Кори Селести

Остави го.
Цитирай

Това е нормално - той по този начин изучава тялото си - открива, че има ръчички, краченца, коремче и...пишленце Very Happy Моя и той - като го сложа на гърнето и започва да си го пипа и опъва Crazy
Цитирай

Присъединявам се към останалите мнения, ако го спрете той ще израстне с впечатлението, че това е нещо срамно, че тялото е нещо срамно и изобщо, че това е част от тялото, която е по-особена и е "табу". Просто когато порасне трябва да му се обясни, че това не се прави пред други хора, но нищо повече.
Цитирай

София

Това е нормално - той по този начин изучава тялото си - открива, че има ръчички, краченца, коремче и...пишленце Very Happy Моя и той - като го сложа на гърнето и започва да си го пипа и опъва Crazy
Peace
Цитирай

и при нас  е така
Цитирай

Присъединявам се към останалите мнения, ако го спрете той ще израстне с впечатлението, че това е нещо срамно, че тялото е нещо срамно и изобщо, че това е част от тялото, която е по-особена и е "табу". Просто когато порасне трябва да му се обясни, че това не се прави пред други хора, но нищо повече.
И аз така мисля.
Цитирай

днес тук, утре там...

Присъединявам се към останалите мнения, ако го спрете той ще израстне с впечатлението, че това е нещо срамно, че тялото е нещо срамно и изобщо, че това е част от тялото, която е по-особена и е "табу".
И аз така мисля .
Цитирай

под жаркото слънце

Правилно !
Цитирай

Габрово

И ние само я пипаме и опъваме,даже и при смяната на памперсите,но мисля че няма място за притеснения.След време сам ще спре.
Цитирай

Иво е същия.В момента , в който му махна памперса и почва едно дърпане, опъване, даже докато е на гърнето не почва да пикае докато не си хване пишката- ми негова си е, интересно му е.Не виждам смисъл да го спирам.
Цитирай

София

Правилно !
Peace
Цитирай

СОФИЯ

Според мен това е нещо нормално.Опознава света и себе си около него.Не го спирам когато изучава тялото си.
Цитирай

Добрич

Това е нормално - той по този начин изучава тялото си - открива, че има ръчички, краченца, коремче и...пишленце Very Happy
 и при нас е така
Цитирай

Оооооо, щом само го пипа.... Моят син в момента, в който му махна памперса и веднага стрелва ръчичката към пишлето и започва едно стискане, едно дърпане... Чудя се от ластик ли е това чудо... Но не мисля, че е лошо това, щом не го боли.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора