Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 13 фев. 2007, 20:33 ч.
  • Преглеждания  907  Мнения  6  Онлайн  1
Отговори
  • Мнения: 3 145
Пия хапчета-противозачатъчни за лечение, наложи ми се да пия и много други лекарства за други болести през този месец. Сега, 19-ти ден от цикъла имам кървене, или по-точно ръждиво зацапване, а имам да пия още 2 хапчета от противозачатъчните. Все си мислех, че щом като пия такива хапчета не може да има кървене #Crazy Кървенето може и да е от другите лекарства, които спрях преди седмица.....сега незнам да ппродължа ли да пия хапчетата или да не newsm78 Дайте съвет моля

Реклама
# 1
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Понякога, в първия месец от пиенето на противозачатъчни, като страничен ефект е дадено и това - прокървяване, въпреки, че не е при всеки. Ти за първи месец ли ги пиеш?
Прочети упътването, и виж какво пише за странични ефекти.  Peace
Ако кървенето е сериозно, по-добре се консултирай с лекар.  Peace

# 2
  • Мнения: 268
кървенето между два цикъла при употребата на противозачатъчни се случва на много жени, но наистина и аз знам че е нормално за първия месец на прием, защото организма се настройвал на новия хормонален баланс или нещо такова  newsm78.. не спирай противозачатъчните преди да си се консултирала с лекар, а и след като имаш само още 2 по-добре ги изпий, а за другия месец питай лекаря си.

# 3
  • Мнения: 3 145
За първи месец ги пия Peace И аз зном че не бива да се спират посредата, затова ще ги изпия и другите две Peace Не е сериозно кървенето, даже не е и кървене ами по-скоро зацапване. Ще прочета страничните ефекти.Благодаря ви много момичета за бързите отговори

# 4
  • София
  • Мнения: 941
това трябва да ти го каже гинеколог,зависи от хапчетата,някои могат да имат лошо взаимодействие с други newsm78

# 5
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Пет години пиех противозачатъчни и не ми се е случвало подобно нещо. Но е възможно да се получи първия месец. В упътването на моите пишеше да не се прекъсват. Имаш още две - изпий ги и се обади на лекаря си.

# 6
  • Мнения: 3 145
Да, прочетох и пише, че може да има такъв страничен ефект, ама кой да се сети да прочете по-рано Embarassed Тия листчета към лекарствата никога като ги чета не им вниквам в смисъла Embarassed Ще си взема бележка

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт