Ich liebe dich, Трифоне! или Тринадесета фатална НЕМСКА тема

  • 13 827
  • 332
  •   1
Отговори
# 30
  • Германия
  • Мнения: 8 099
..... под леглата на родилките имало по една каса хефевайцен.  Crazy
Боже, това наистина ли #Crazy Laughing

# 31
  • Мнения: 1 817
Мили момичета,
надявам се да не ви досаждам с моите въпроси!!!

Искам да попитам дали има някоя сладурка от Франкфурт, защото аз живея тук от 6 години и не мога да си намеря добър гинеколог!!! Смених вече 12 или 13 и всичките са 1 дол дренки.  #2gunfire
Може ли някой да ми даде инфо за добър гинеколог?

Ще съм ви много благодарна!   bouquet

# 32
  • Мнения: 2 907
Девойки, Хефевайценът е бира бе! По процент по-леко питие от зект-а. Аз като първи алкохолик да кажа  Laughing

И аз като грами мисля като заспи бебето следобед да си отворя една бутилка вино, че моят мъж не зачита такива комерсиални празници като Св. Валентин, та само бутилката ще ми остане  Party

И анна и не само ти, недейте обобщава за предишната тема, че са били " съсканици". Един единствен човек съска и провокира, а после се скри в миша дупка. Има една бг. поговорка : каквото повикало, такова се обадило. Обикновено като смелият реши да си вкара ръката в кошер с пчели, би трябвало да очаква, че може би, а и най-вероятно ще бъде ужилен. Ако не поеме отговорността за това, което може да последва, то той е не само дързък, но и глупав...Толкова по тази тема.

# 33
  • Мнения: 11 314
Шшшшшшшшшшшшш, альоооооооооооу!
Напрау съ уляхти!
Ни моъ ви смогна да ви изчета Joy Joy Joy

Ха наздраве! Кой квото празнува, да го полее достойно!
Аз днес съм на тръни, че мъжа май ще ме изпревари и само дето писах и брисах тез бевербунги hahaha (на интервю за работа е)

Риен, сърдя се да знаеш  Naughty  Laughing
Пропуснала си ме и мен в препоръчаните книги -

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 09:19 от Вечерница

# 34
  • Мнения: 3 521
Добро утро.  bouquet

Ебаси какъв готин ден_грее слънце, детето си пее в кревата, аz сърбам кафе, събудиха ме с ердбеер/просеко крапфен и грамаден букет...а бе...Их либе тоя Трифон, майна. Hug  bouquet

Вчера се раzпраzнихме с мъжО_3 години цуzамен не са шега работа  Crazy. Черпя по повода_прост. Grinning . Налапахме се с някакво местно суши_не беше zле, ама и по_добри има, но дето се вика, важно е настроението Laughing.

Риен, много е готина мацката от темата Mr. Green  bouquet

# 35
  • Мнения: 11 314
Риен, мен ме задраскай от идеите.
5 сезон му казват на Карнавала, а той ще свърши, докато изпишем тази.
Мислех да е нещо от сорта
Die Jaecken sind los и ние в Германия се маскираме

Ама мандалото лопна Joy

# 36
  • Мнения: 1 636
Добре,че е Вечерниzа,да ме прати в новата тема  Laughing Вие сте писали,та накрая Ще zакъснея zа МуКи групето.
Днес моето тате има имен ден (Трифон,от там идва Томас  Mr. Green) та на zдраве zа него cheers и аz по_младите тук Misc Baby Bottle.

Девойки, Хефевайценът е бира бе! По процент по-леко питие от зект-а. Аз като първи алкохолик да кажа  Laughing



А аz да допълня,като дълго кърмила и жена на мъж,дето бира най_обича,че таzи подпомага Милхбилдунга.
За кръЩенето и ние не сме ги кръстили децата.И ние си мислехме да ре6ат по_късно сами.
Урааа,открих буквата ц. Задобрявам  smile3501

# 37
  • Мнения: 1 768
Може да поЗдравите валентинката си с някои от теЗи поzдрави..Има доста оригинални.. Heart Eyes

Valentinssprüche - Sprüche zum Valentinstag
@--)-)--
Diese Rose ist für dich, soll dir sagen ICH DENK AN DICH! Liebe Grüße zum Valentinstag!
Der Valentinstag ist der beste Tag einem lieben Menschen zu sagen wie gern man ihn hat. Ich fang schon mal bei dir an!

In meinem kleinen Herzen bist du immer drin, drum denk ich an dich auch zu St. Valentin.
Statt Rosen, Veilchen, Weihnachtsstern, schick ich dir nur "Ich hab dich gern"! Einen schönen Valentinstag!

Mein ganzes Herz das schenk ich dir, die Valentinsblumen sind auch von mir. Es ist ein lieber, kleiner Gruss, voller Liebe und nem dicken Kuss.
HAPPY VALENTINE!!! Fühl dich ganz lieb umarmt. Bussi!

Hey Du! Willst Du mein Valentinsschatz sein?
Du bist die Sonne, die mein Herz erwärmt an kalten Tagen. Du bist der Stern, der meine dunklen Nächte erhellt. Du bist die Liebe meines Lebens, Du mein Valentine!

Der Kopf ist leer, der Bauch ist voll. - Mann, find ich den Valentinstag toll.
Valentin ist der schönste Tag, wenn man gerne Blumen mag.
Doch weil ich keine Blumen für dich hab, sag ich dir nur, dass ich dich mag. Liebe Grüsse...

Dieser Valentinsstrauss hier, ist ein Liebeszeichen von mir. Ich hoffe, er hilft an mich zu denken und wird dir Freude, Glück und Liebe schenken.
Hier sitzt jemand der an dich denket und der dir in diesem Moment einen Valentinsgruß auf dein Handy sendet. Deine heimliche Verehrerin!

Kleiner Fratz, sei für immer mein Schatz, ich schenke dir zum Valentinstag mein Herz und teile mit dir jede Freude und jeden Schmerz.
Ganz ohne Kummer falle ich in einen Liebesschlummer. Ganz ohne Schmerz denke ich an dich, mein Valentinsherz. Viele Küsse, ich liebe Dich!

Grüss dich, mir ach so ferne Holde, du meines Traubenbaums liebste Dolde. Sende Dir meinen Herzensgruss zum Valentinstag, glaube es endlich, wie lieb ich dich hab!
Liebe Grüße zum Valentinstag von jemand, der dich gerne hat!

St. Valentin, du weißt es schon, ist der Liebe Schutzpatron. Er ist es der über unsere Liebe wach, am hellen Tag und in der finsteren Nacht.
Manchmal kann ich es kaum fassen,
dass wir so gut zusammen passen,
Du machst mich glücklich und froh.
Dafür bedank ich mich mit diesem kleinen Gedicht
- zum Valentinstag viel Freude und Licht.

Ich wünsche mir jeden Tag mit dir zu verbingen, um dich zu verwöhnen und dir zu zeigen wie gern ich dich hab. Alles Gute zum Valentinstag!
Ich habe dich so lieb, dass ich dich einfach fragen muss: Willst du mein Valentinsschatz sein? Wenn ja: gib mir nen Kuss!

Valentin hin, Valentin her, ich hab dich lieb und an Valentin noch mehr!
Zum Valentin ich immer Blumen bring. Doch leider fehlt mir diesmal die Knete, feiern wir trotzdem eine Fete?

BE MY VALENTINE?!
Es gibt Mädchen die sind nicht artig dafür aber großartig! - Alles gute zum Valentinstag!

Valentine, Valentine, ich bin heute lieb zu dir, hab für Dich ne Apfelsine, und die essen wir bei mir.

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 09:55 от Vessito

# 38
  • Мнения: 3 423

Мацки, грами,
добрутро,
аз още спя. И доказателство е,
че чета по диагонал и някои думи
(като тази горе) не ги възприемам
като хората. Прочетох "посерко",
да, и ме е срам. Отивам да пия кафе.

Весе, наш татко не се възбужда от немски
шпрюхета, мисля да го поздравя в друго.

# 39
  • Мнения: 2 907
4ико, аз не пия хефевайцен, но знам за нейните възбуждащи млякото качества. А във Франция в родилното отделение ни препоръчваха да пием тъмна бира за стимулиране на лактацията. Само че аз и тъмна бира на пия. Само светла. Та затова едва месец и половина кърмих, комай  Laughing

Лисьо, браво бе маце. Вие мислите ли днес да пийнете посерко? Аз после ще отида на покупки, но без бебето, че ме е срам да водя бебе и само бутилки в чантата да слагам. Виж как държа на снобското мнение на хората, само за банка съм  Laughing А и имам дарба да баламосвам и ин ирре фюрен хората Laughing

# 40
  • Мнения: 3 423
А и имам дарба да баламосвам и ин ирре фюрен хората Laughing

Значи, ако не стане в банка, то в рекламата ще си фърст. Laughing
Ихаааа!

Der Kopf ist leer, der Bauch ist voll. - Mann, find ich den Valentinstag toll.
Hey Du! Willst Du mein Valentinsschatz sein?

Веси, откъде ги копна тия сърцераздирателни умотворения,
ще се превърна на просеко от смях.
Хей Ду, их хаб ди Нааре шьон, их хаб аух ди Мьопсе шьон...
Сетих се за оная чалдисаната от Боленовото шоу.
Хей Ду...  Joy

# 41
  • Мнения: 3 521
... Прочетох "посерко"...


 Joy
Лис, ти след кино/ВъЦъ темата върти сучи все до клоzетни истории  докарваш нещата  Toilet Приzнай какво те мъчи newsm53?

Vessito, благодарско, има някои много zабавни  bouquet

mystic, е това е, а аz си мислех, че само аz съм такава идиотка, че да воzя стек бира в количката, а бебето да го държа на "конче"...пфууу. хубаво е да zнаеш, че не си сам в идиотиzма си Crazy.

# 42
  • Мнения: 2 292
честит праzник , влюбени писателки  Laughing
чукча не читател, ще вzемете да ме повредите   ooooh! ooooh! ooooh! ще ми се повредят очите от цъклене в монитора. А и околните ме подоzират, че съм иzкукала съвсем, като се zахиля  ooooh! ooooh!
Татяна, вероятно бъркам потребителката. Или не? Ти да не си руса, с очила с продълговати, черни рамки  newsm78
Много книги четете. Има ли полzа? Сигурно има. Аz до сега една не съм прочела zа бебета. Действам по интуиция.
Татяна, нещо не е наред, zа да прави малката така. Трябва да го иzмислиш и да промениш нещо. Значи предния брой на бейби унд фамилие беше zа спането на бебетата. В клиниките има шлаф лабор ... ако бебето има шлаф щтьорунг (но не мисля, че при вас това е случая). Според лекарите бебето расте, но майките се опитват да се държат с него по един и същи начин ... т.е то се раzвива, но майката не си раzвива методиките. Ако малката преди е zаспивала с кърмене , сега може д ане иска, zащото други неща са и интересни, иска да гледа , да чуе гласа на майка си, да се гушка или да не се гушка. Пробвай да легнете zаедно на леглото, да я гушнеш и да и дадеш да играе нещо, или пей някоя песничка и покаzвай ... нещо като пеят скачат палците и т.н ... Или покажи прикаzката zа житената питка ... там онова куплетче аz съм питка житена, от баба иzбвгах , от дядо иzбягах ... и докато го повториш н пъти на н раzлични животни и тя ще zаспи. Опитай да я приспиш . Ако вzеме да се дърпа от zаспиването, направи нещо, да и отвлечеш вниманието. Например почни по високо нова песничка. Нещо, което ще и отвлече вниманието от zаспиването и рева. С гушкане и отвличане на вниманието в един момент ще се отпусне и ще zаспи. Ииииии не се напрягай или иzнервяй. В никакъв случай. Веднага се усеща. НЕ бърzай, по бърzо ще стане.
УСпех.
Другото, което пишеха лекарите, беше, че ако нещо не върви в процедурата по zаспиване , да се промени радикално. Също и обстановката (стаята) и прелюдията към zаспиване. Т.е да се съzдаде нов навик и то да е навик zа zаспиване.
Успех.
Лсике, права си zа ученето. човек трябва да учи и да мечтае и да има идеи , но.... не е добре да си раzхвърля нещата във временни настроения и желания. Т.е ако учи, то да е целенасочено с реални намерения и с реална представа zа реалиzация . Та мистик, желая успех в ученето и успех в реалиzацията.
По повод мечтите , аz винаги съм мечтала да стана историк или археолог или нещо с природоzащита (не да инсталирам фитри на фабрики, а да спасявам тюлени), оzеленяване ... ДА ама не стана, zащтоо от гимнаzията zа древни еzици ме отряzаха на иzпита ... бях иzучила всички теми, всички дадени проиzведения, но на иzпита просто ми дойде вдъхновениетио (падна се творчеството на Йовков) и метнах zаученото в кошчето и реших да пиша zа Люцкан  от Последна радост(харесвам тоzи раzкаz ) ... е не беше сред дадените раzкаzи и ме отряzаха.

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 10:53 от vivita

# 43
  • Мнения: 3 423
Лис, ти след кино/ВъЦъ темата върти сучи все до клоzетни истории  докарваш нещата  Toilet Приzнай какво те мъчи newsm53?

Така ли изглежда? Като ви казвам, че още спя, вие се майтапите.

# 44
  • Мнения: 2 907
Лискани, а пък аз се сещам с умиление за "Хуз бед"  Laughing Сещаш ли се кой е кандидатът? Онзи класе тип с гейското гласче, който за 4ти път се явяваше на ДСДС. Ей за това нещо хут аб му казвам, това е чист мазохизъм да имаш куража да се бламираш пред хората и то не веднъж. Хартнеких!!!

А онзи канадец, който изпя по кръчмарски Джони Кеш и преди да започне каза " Тук съм само за удоволствие, аз в Канада имам записани цд-та, роден съм да бъда суперстар". Но и на него нервиците не издържаха. Трябва да им раздават на кандидатите диазепам, валиум, лексомил, валериана офисиналис ( за тези, които искат хомеопатия ), та по избор да хрупат по едно успокоително. Голямо шоу. А ние сме недни воаьори, да му се не види  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт