Ich liebe dich, Трифоне! или Тринадесета фатална НЕМСКА тема

  • 13 822
  • 332
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 521
ааааааааааааа...мистър Love беше нумеро уноооо... ooooh! Направо се чудя как може такива мухавели да се раzхождат фрии по улицата...ма и оня тип с прашките и халата не беше zле, трябва да ги съберат с "харе шьон", пасен цуzамен Crossing Arms.

Лис, кажи какво си правила цяла нощ, че в 10 часа дремеш още, м? Викаш вашия татко на поеzия не кълве Thinking Mr. Green.

# 46
  • Мнения: 241
Kakво правите бре мацки!? Огъна ми се брилето докато изчета писанията  Nerd
Честит празник на всички влюбени!  Two Hearts

      Татяна, аз ли те копирам, ти ли мене? Joy Аз пък ходих с моя мъж на сватбата на сестра му 22 дни,
след като се запознахме и след още 3 месеца отлетях за Дойчланд. А пък на другата година и ние се
оженихме - знаеш, в същата църква, където и вие, а ресторантът да не беше "Димят"? Joy eat
#Crazy  ПлаШиШ ме, ами да, в Димят  Joy  Ша падна  Joy  Кога беШе събитието при вас?  Wink
4естит праzник, наzдраве  Wink

Това у Варна ли е? Понеже и ние се бракувахме в Димят.....юни месец  Simple Smile
Вечерница  Gift е на път
Преди малко сварих дребното да опустошава съдържанието на детски крем на Веледа. Държи в една ръка парче ябълка, в другата крема и смуче с наслаждение. Около нея всичко в крем-дивана, дрехите, в ушите  Shocked  А миналата седмица си цокна и от мейк-ъп ентфернера.  Sick Дяволицата ми тя  Twisted Evil  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 1 947
..И анна и не само ти, недейте обобщава за предишната тема, че са били " съсканици". Един единствен човек съска и провокира, а после ...
   Тъй, тъй, мистик, какво да правя като нямам дар слово. Simple Smile Точно това исках да кажа! Hug аз теб те харесвам

..... под леглата на родилките имало по една каса хефевайцен.  Crazy
Боже, това наистина ли #Crazy Laughing
   Няма да се учудя, ако е било така. Crazy Аз знам, че е бира, но от нея се олюлявам. Crazy
И даже се наложи да я спра, защото ми се отрази сериозно на номерацията на дрехите. Joy

   guinni, у Варна е. Wink

# 48
  • Мнения: 11 307
Жестоки сте!  Naughty
Едно време дума не обелвахте, а сега като се закаканиже седянката, лафа, че и моабета и не мога да ви наваксам ooooh!
Остарявам....
На едно психо да не ида и вие сте докарали 3 страници. Озаптете се малко, де!  hahaha
Влюбените не висят на комповете  Joy Joy Joy Лиска прави изключение, че тя още спи.

Вивита, ще те направим ние писателка. Няма само да четеш, я! Поне можеш грамотно да пишеш Laughing Не като някои испанки

Лиска, това с ДНК тестовете е откъм преди 4 г. Понеже съм мома домошарка и учех езика ведно с Оли Гайсен  Joy Joy Joy, та знам кога отпочна човека да прави тез тестове. Обаче, както реши Конституционния съд, не важат тестовете. Само сеир да става. Аз си мисля, че и заради друго ги правят - да не би случайно да са роднини по трето коляно, щото по време на 2 световна мустакатия тиранин е пращал хубавите арийци по села и паланки да се размножават.
Та не се знае знае ли се, да не би да излязат роднини и да са блудствали  hahaha

# 49
  • Мнения: 2 292
хора не мога да се сдържа, да пусна тоzи цитат от нашата отzетна


добро утро!
...
за антибиотиците- спокойно, бре хора. не казвам да се дава антибиотик за щяло и нещяло, но аз съм израсла непрекъснато болна и с антибиотици и ей ме на- нищо ми няма, нито съм станала резистентна, нито съм развила разни усложнения. така че, бубе, споко. щом ти се чувстваш по-спокойна като пие антибиотик и лекарката е преценила, нека пие. ...



само в БГ ли останаха неграмотни и беzхаберни медици и луди и непросветени майки  newsm78 newsm78 newsm78 антибиотик явно се раzдава на бебетата zа успокоение на майките   Sick #Crazy Sick #Crazy

Татяна , zабравих да добава ... иzнервено и преуморено бебе се приспива ужасно трудно. Тъй , мойта препоръка е, слагай я по рано в стаята и и и покаzвай спокойни игри и книйки, та да не се иzнервя , да не се преуморява ... Май прекалявам с съветите, но дано нещо от тях ти даде идея zа справяне със ситуацията.

Фрея, тъкмо се сетих. Една майка от крабелгрупето си кръсти новото бебе Фрея  Hug Голямото е Мира .
И още нещо zа крабелгрупето. Тъпита патки пак ме ядосаха. Моя мъник е с по 4 до 6 месеца по малък от техните и много прикаzва, но ... техните сега zапоzнаха и те веце доста горди ... как прави кравата Му и т.н ... и вzера седнал моя да играе с едни дървени моркови и една му се ленzи Море ...  Море ...  и той я гледа и и се хили, а тя ме гледа сякаш е недораzвит, zащо не повтаря след нея .... е аz и викам, zе той още не раzбира и тя ми вика ... "zасто да не раzбира? да не би гледаzката му да е рускиня , охххх българка "  Sick е как не я треснах по муцуната не zнам. Големи крави, само му викат .

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 12:33 от vivita

# 50
  • Мнения: 3 880
само в БГ ли останаха неграмотни и беzхаберни медици и луди и непросветени майки  newsm78 newsm78 newsm78 антибиотик явно се раzдава на бебетата zа успокоение на майките   Sick #Crazy Sick #Crazy

Не се ядосвай, това е положението.
Малката ми племенница на 3 месеца вече я лекуваха с антибиотик, защото два дни подред беше имала хрема и можело да стане по-лошо, та затова- бам антибиотика и всички са спокойни- и майките и лекарите #Crazy
Незнам, дъщеря ми е на 3 (години) и още не е вкусвала нещо по- силно от сироп за кашлица (е, дупето и няколко пъти вкуси парацетамол Wink), а не че не е била хремава или настинала през тези 3 години, ама нашата педиатърка ни "изписваше" чист въздух в големи количества  Wink и помагаше.  Laughing
А на тази мацка, дето си мисли, че не била станала "резистентна" много здраве от мен, малко си пртиворечи. Самото изказване, че непрекъснато била болна и непрекъснато пиела антибиотици ме навява на мисълта, че нещо не е било съвсем както трябва newsm78 май не са й действали много здравословно тези антибиотици Wink

# 51
  • Мнения: 11 307
Биба, не искам да те огорчавам, но сега ще ви се наложи да се запознаете с АБ.
Най-малкото ще си докарате скарлатина, а тя без АБ не минава.

# 52
  • Мнения: 3 521
 vivita, бе какво се впрягаш толкова_всеки да си гледа детето както намери zа добре. Това дали си добра майка се вижда след 20 години, а не след една ангина. Решила е така и така е постъпила. Лекарката и също едва ли е лапала мухите в университета. Не можеш да съдиш беz да имаш преки наблЮдения, а и не е правилно. И в моята отчетна миналата година една рИва колко и е проста лекарката дето дала антибиотик, спря го на своя глава и се окаzа после, че детето трябва да го хоспиталиzират zаради това и решение и че докторицата комай била права...ама късно е чедо мандалото хлопна Thinking . От другата страна винаги тревата е по_zелена.

# 53
  • Мнения: 1 947
   vivita, аз и без друго се триумя за тия Крабельгрупи, съвсем ме отказваш с разказите си -  Laughing
децата не знам имат ли нужда от контакт с други деца, но аз определено нямам нужда от
такива малоумни контакти. И какво, бъркат рускиня с българка ли? Simple Smile И как така ще му викат?

# 54
  • Мнения: 2 907
Медицински доказано е, че лекуващите се с антибиотици, боледуват принципно много по-често. Аз ако ще като куче да съм болна, никога не взимам АБ!
Нека споделя нещо с вас.
Месец юни 2005. Родителите на моя любим ни бяха за две седмици на гости. Ние спим в дрешника, те в нашата спалня. Баща му се разболява от як грип и ни заразява жестоко. Изпадахме един след друг като гнили круши. Мен ме удари най-силно. Не можех да гледам, да дишам, температура, гърло, дробове, нос, тотално болна. Отивам при моя домашен лекар, който е хомеопат, но като ме видя каза, че хомеопатия този път няма да помогне и ми предписа АБ. Минах през аптеката, купих всичко. Но реших да карам само на аспирин и сироп за гърло. Роберто реши да взима моите АБ, понеже и той беше болен. Аз оздравях първа от всички, той с АБ се влачи един месец. Малко след това разбрах, че съм бременна. Ако аз бях взела тези АБ тогава щеше просто да ми дойде един ден цикълът и да абортирам без да знам дори...

Аз съм твърдо против АБ! И не само. Против силни лекарства съм. Имам един приятел, който е малко меланхоличен, но не е нито психично болен, нито маниакално депресивен. Отишъл той на психолог и веднага му предписал анти-депресиви. Бях шокирана! Това е чудовищно. Сега моят приятел е зависим от психосоматични антидепресиви.

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 13:36 от mystic

# 55
  • Мнения: 3 880
Биба, не искам да те огорчавам, но сега ще ви се наложи да се запознаете с АБ.
Най-малкото ще си докарате скарлатина, а тя без АБ не минава.

Не, не ме огорчаваш, никъде в постинга си не съм споменала, че никога няма да пие антибиотик, а само факта, че до сега не е, за разлика от голяма част от връстниците си в БГ и от невръстната си братовчедка, на която й изписват антибиотик профилактично  #Crazy и това на 3 месеца. Нямам нищо против, когато някои болести не се лекуват по никакъв друг начин, но антибиотик за настинка- шИ мА извиняват
Та не съм генерално против антибиотиците де, ако така се е разбрало от предното ми изказване Peace

# 56
  • Мнения: 1 178
Поzдрави на всички праzнуващи, на валентинките много  txtloves на трифонките   newsm24

vivita много често АБ го иzписват като zастраховка, донякъде оправдано т.к. системата, а и нивото на zдравна култура на пациента толерират.
Напомня ми дядото на един поzнат, според който ако доктора не иzписва хапчета, то той не е никакъв доктор.

В нашето крабелгрупе само пеем и танцуваме  Simple Smile
Отивам да чета старата тема, кога сте я zапочнали и кога довършили  Crazy
Риен, отличничка си ти  Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 3 521
   vivita, аз и без друго се триумя за тия Крабельгрупи ?

А бе аz не съм вивита, но ...в нашата КГ мацките са много мили, аz в началото се попритесних малко, че всички ми се видяха бая дърти, но се окаzаха много сладки и весели...zа дечурлигата няма какво да говорим Laughing Laughing Laughing

# 58
  • Мнения: 1 178
Баща му се разболява от як грип и ни заразява жестоко. Изпадахме един след друг като гнили круши. Мен ме удари най-силно. Не можех да гледам, да дишам, температура, гърло, дробове, нос, тотално болна. Отивам при моя домашен лекар, който е хомеопат, но като ме видя каза, че хомеопатия този път няма да помогне и ми предписа АБ. Минах през аптеката, купих всичко. Но реших да карам само на аспирин и сироп за гърло.

и правилно си постъпила, ако е било само грип то АБ не ти е бил нужен,
но виж срещу бактериалните инфекции неzнам дали има друг лек, освен АБ, ако Шехереzада се включи може да обясни научно.

# 59
  • Мнения: 2 292
сърфи смърфи, ти не zнаеш цялата предистория. даващата антибиотик майка , въпросната буба, както ревне детето, болно, тича при лекарката ... онаzи, кто и писне и дава антибиотик. Та предния път беше, zащото кашляла от 2 дена, ревяла и понеже в околността имало пневмония, та и дала антибиотик. превантивно. Тоzи път и дала, пак zащото плаче и кашля, и понеже бащата имал грип, та дали превантивно и на малката  #Crazy #Crazy #Crazy не zнам какво са лапали лекарите в унито, но ми се струва престъпление , да се оттърваваш така от досадни пациенти.
Ана, по принцип нее zне на групата, много добре играят децата и пеят и раzни игри с песни има, хранят се zаедно на една маса. Но ... от майките можеш да чуеш какво ли не. Не намекваше, че съм рускиня, а че да не би гледачката също да е чужденка , като мен демек , та малкото да не zнае как е на немски морков. ОК. Ама той е с 4 месеца по малък от нейния и още не може да говори. Само на бебешки и повтаря някои думи , но чак пък като му кажеш морков да ти каже морков ... до сега не го е правил.  Може пък и недораzвит да е zа1 г. и 3 м.

Общи условия

Активация на акаунт