БисИри и правописни историй 7

  • 40 085
  • 950
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 390
Цитат
лекарската немЪрливост

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 20:34 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 25 442
Аааа, щом ще е бисИри, нека да е и историЙPraynig

# 2
  • София
  • Мнения: 5 826
Включвам се с едно заглавие на тема   Grinning

Ако утре не ми подарък ще се застрелям!

# 3
  • Мнения: 5 713
" Мира Добрева беше омъжена за мои братовчет. Той както се казва и отвори очите а тя му разгони фамилията. 
Държи се сякаш е над останалите а е забравила че и тя самата произлиза от обикновенно селско семейство  в Родопите. "

" Мисля че колкото и да си постигнал не ти дава право да се държиш точно така "

Къде са запетайките? А вметната част знае ли се какво е?

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Записвам се да следя темата  Hug

# 5
  • Мнения: 3 322
"Аз съм от Пловдив мъжа ми от Плевен но живем в София. Аз съм на 25 родена съм на 31 април  1985година. А  мойте  зверчета се казват Кари Фари и Лора , Кари  и Фари са  родени  на 1.10.2004г. А Лора  е  родена  на 6.12.2006г. "

 newsm78 На коя планета се развива действието? Щото по нашите - земни летоброения си на 21 години и си родена или на 30.04 или на 01.05... датата 31.04 още не сме я въвели в официалния календар.

Пак от същия автор:
"Момичета нещо ми е исчезнал един постинг в старата тема възможноли е някой да го е истрил??? А иначе Кари и фари са близначки а декември малкот слънце за ужас на тати пак момиче. "

То май и правописа ви там е друг....

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 12:09 от ClanG

# 6
  • 7800
  • Мнения: 243
"...алкоxола е враг който,xра4и отрова и след който гине народа..."

Винаги съм си мислела, че въпросната потребителка пише на по 3 водки, поне.
Поне знае, че около "който" трябва да има запетайка.

# 7
  • Мнения: 920
Цитат на:  link=topic=164828.msg3218489#msg3218489 date=1171442188
Не изобщо пия само ягоди със шемпанско с моя мечо  Hug  bouquet Embarassed Rolling Eyes Crossing Arms hahaha

# 8
  • София
  • Мнения: 1 105
изкуВство

# 9
  • Мнения: 920
Седя си и си мисля, и повечето време май само си седя. newsm78
Но ми става едно хубаво и радостно в този прекрасен ден.
Колко неграмотници ползват РС. Hug
Значи държавата ни уверено крачи напред. newsm10
Хубаво е да изразиш любовта си пред целия свят по интернет. Какво пък, че е неграмотно.

# 10
  • Мнения: 3 447
Цитат на:  link=topic=164828.msg3218489#msg3218489 date=1171442188
Не изобщо пия само ягоди със шемпанско с моя мечо  Hug  bouquet Embarassed Rolling Eyes Crossing Arms hahaha
Аз немога да разбера вие за много умни лисе мислите в тая тема  #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire Hug  bouquet Embarassed Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 5 918
Цитат
А пак разни анкохолици се опитват да си го пресвоят

На мен как ли ще ми отговорят... Sunglasses

# 12
  • Мнения: 4 668
Смятач , че целият постинг е един БИСИР  Mr. Green и затова нямам търпение да го споделя с вас  hahaha

Kaкво толква е станало,4е се палиш.Ти самата се навиваш на безпо4вени неща.Дамата която е изкала да  помогнала е била достата4но възпитана и състрадателна.Ти имаш ли си напрестава колко много озна4ава това за едн 4овек с тоя проблем.Аз ли4но имам познат с сътщия проблем и зная за какво става дума.

Ще си затворя очите пред изпуснатите букви , но ще ми трябва време да се възстановя от това произведение  Confused
 

# 13
  • Мнения: 3 447
Цитат
А пак разни анкохолици се опитват да си го пресвоят

На мен как ли ще ми отговорят... Sunglasses
Ама защто така се заяждате вместо да направите по една свирчица на вашия мечо празник е всепак  Hug #Cussing out  bouquet Embarassed Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 5 713
Това и аз снощи си го мислих.
Аз немога да разбера вие за много умни лисе мислите в тая тема  #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire Hug  bouquet Embarassed Hug
Мисля си, че по- скоро е срамота българин да няма елементарни познания.
Иначе хубаво първо ни стреляш, после ни поднасяш букет. Някак оптимистично ми изглежда.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт