Болки ниско долу между апендисит и яйчник

  • 298 755
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 242
И аз имам същият проблем, само където 2 години вече си ме боли и понякога не спира, но си мисля, че при мене проблемът е и в това, че имам поликистозни яйчници и оттам ми са болките! Един хирург ми обясни, че при наличието на киста, апендиситът целувал буквално яйчникът и се получава такава болка! С една дума всичко е от кистата! Имаш ли някакви други симптоми, освен тази болка?

# 16
  • Мнения: 1 817
Whistling Ехо... вие там с болките - на ехограф гледаха ли ви?
Защото не всичко може да се "опипа"



EXO... smile3503
ehograf i videozon edno ne6to li e?  newsm78
Ina4e men me gledaha 2ma spezialisti ginekolozi v sofia na videozon (i 2ta puti vaginalni) i 1 tuk v germania i trimata kazvaha  newsm78 , 4e ni6to ne vijdat i tova e...
Pratiha me da me vidjat za apendisit, ot tam me pratiha da si pregledam bubrezite i poslednoto kuku, koeto me preglejda okolo 45 minuti, mi kaza,  hahaha 4e e na nevrologi4na osnova!

Izvinete me za latinizata, no sum na 1 komputur, koito njama kiriliza! Naughty

# 17
  • Мнения: 1 817
И аз имам същият проблем, само където 2 години вече си ме боли и понякога не спира, но си мисля, че при мене проблемът е и в това, че имам поликистозни яйчници и оттам ми са болките! Един хирург ми обясни, че при наличието на киста, апендиситът целувал буквално яйчникът и се получава такава болка! С една дума всичко е от кистата! Имаш ли някакви други симптоми, освен тази болка?

Ami ne, njamam drugi oplakvania! I spored ginekozite, koito me gledaha sum si ok uj... smile3516

# 18
  • Мнения: 242
Гледаха ме лично мене на видеозон! Вече незнам какво да си мисля... Взеха да ме болят и бъбреците вече, яйчниците ми са зле и имам дажеи болки в бедрата ...  Shocked Имам чувството, че полудявам вече... Всичко ме боли и съм като бабичка Cry

# 19
  • Мнения: 656
 newsm78
Явно само аз съм попадала на ... гинеколози...
Понеже имах болки на описаното място, но не точно преди овулация....

Последния път обаче си направиха труда.

# 20
  • Мнения: 208
Ето ви още една със същия проблем. На два пъти съм стигала до спешното за апендикс. Правят изследвания на монета - не е. Лекувала съм през годините успешно аднексит с антибиотици и физиотерапия, но и при мен вероятно има някакво срастване, свързано с дебелото черво, защото седмица преди да ми дойде цикъла имам проблеми (и то не болки в яйчниците, а храносмилателни). Това е всеки божи месец - кошмар! Вземам бусколизин, но са ми препоръчвали и аулин, който обаче не ми понася. Така или иначе прегледът при мен е бил на ехограф и гинекологичен, но нищо конкретно няма, слава богу!
 В момента дори си мисля и за цистит, абе с тия грипове и вируси  - мешана работа се получава. Гадното е че антибиотиците не винаги помагат, а и не бива да се прекалява с тях.
Дано съм била полезна.

# 21
  • Мнения: 208
... На мен понякога даже ми се налага да пия обезболяващи....

напр. какво?
И аз съм с такива болки, ама ей нА - толкоз време се моткам, вместо да ида на преглед  Blush

Нимезил.
Облекчава бързо и дълготрайно.

И мен щяха заради това да ме режат по спешност, уж апандесит пред пукване съм имала...дълга и широка, някой път ще разказвам тази драма.

И аз бих искала да чуя разказа ти, bim_bam, плс!

# 22
  • Мнения: 1 817

И мен щяха заради това да ме режат по спешност, уж апандесит пред пукване съм имала...дълга и широка, някой път ще разказвам тази драма.


Здравей!
Мисля, че има много между нас, които биха искали да ти чуят историята! Все пак и ние сме с подобен проблем или поне имаме същата болка  Sad
Би ли ни разказала?

# 23
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119

ZiMa, rozov_pinko,
Драснах ви по едно ЛС.

# 24
  • Мнения: 242
Защо не искаш да ни разкажеш твоята история тука!  Shocked Толкова много момичета сме със същия проблем и ще ни бъде от полза да знаем през какво си минала!

# 25
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Имам си основанията за това  Rolling Eyes.
На ЛС не съм отказала на никого да споделя опит.

# 26
  • Мнения: 242
Добре тогава сподели и с мене, ако може... Sad

# 27
  • Мнения: 1 817

ZiMa, rozov_pinko,
Драснах ви по едно ЛС.

Thanks   bouquet

# 28
  • Мнения: 686
Здравейте.
И аз я имам тази болка в дясно.Имам я от 4,5год..Отначало мислех,че е яйчника,след няколко прегледа при различни доктори там нямаше проблеми.После реших,че е операциятя ми от апендисит,която е правена преди 15г. и така се влачех с болката си дълго време ,Докато не споделих с приятелка ,която е мед. сестра.Тя ми каза,че на това място минава дебелото черво и там се пресича със сляпо червоhttp://www.arsmedica.bg/bg/anatomy/c_id/98/subprm/digestivesys/alpha/0.html
И така посетих гастроендокринолог(не съм  сигурно,че така се пише),след прегледа,който е доста гадничък се оказа ,че имам колит.
Дано съм била полезна.
Успех.

# 29
  • Мнения: 1 817
Здравейте.
И аз я имам тази болка в дясно.Имам я от 4,5год..Отначало мислех,че е яйчника,след няколко прегледа при различни доктори там нямаше проблеми.После реших,че е операциятя ми от апендисит,която е правена преди 15г. и така се влачех с болката си дълго време ,Докато не споделих с приятелка ,която е мед. сестра.Тя ми каза,че на това място минава дебелото черво и там се пресича със сляпо червоhttp://www.arsmedica.bg/bg/anatomy/c_id/98/subprm/digestivesys/alpha/0.html
И така посетих гастроендокринолог(не съм  сигурно,че така се пише),след прегледа,който е доста гадничък се оказа ,че имам колит.
Дано съм била полезна.
Успех.

Интересно!!! Thinking
Само не знам като имаш колит не би ли трябвало да имаш и спазми, и разстройство?
Защото майка ми има колит и освен болките ходи по 5 пъти до вц-то, когато има колитна криза
 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт