Лигав ли ви е 14-ти февруари?

  • 4 271
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 721
вино, сиренце, месце...
В този ред или в обратния? Mr. Green Имам мръсно февруарско подсъзнание и веднага си направих съвсем различна асоциация Laughing

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Лигав е... Никога не съм намирала за нужно да го празнувам. Виж, в чест на св. Трифон съм навита  Grinning

# 17
  • Мнения: 1 073
Повод да излезем с колеги и приятели и да си направим купона, не 4е ина4е пак не си го правим. Mr. Green

А относно мъжът ми , от години го за4итаме като размяна на малки подаръ4ета. Joy

# 18
  • Мнения: 4 998
аз празнувам сам българските празници
иначе да много ми е лигав

# 19
  • Мнения: 27 524
Не, приятно ми е. Мило е, не е лигаво  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 3 423
никакъв не ми е

# 21
  • Мнения: 6 617
Чак лигав не бих казала ,но определено ще си празнувам Трифон Зарезан и то с приятелки.

# 22
  • Мнения: 495
защо да е лигав
приятно ми е - нека има повече празници
пък и не съм от хората, които робуват на условности - нито сърца, нито картички си разменяме на този ден, има още толкова други начини да покажеш на човека до себе си колко държиш на него  Heart Eyes

# 23
  • 7800
  • Мнения: 243
К'ви Валентиновци, бе? 14 февруари е последния ден от зарезанските празници (1-14 фев.). Трябва да се отпразнува порядъчно!
 newsm24

# 24
  • София
  • Мнения: 10 825
Не ми е лигав. Много си го харесвам. Сърца и плюшени играчки не си разменяме, но е хубаво да пласираме детето на бабите, да излезем само двамата и да хапнем, пийнем и тия три работи

# 25
  • Мнения: 920
Развалиха хубавия нашенски празник Трифон Зарезан.
И тъй като съм родолюбка, ще уважа българското.

Св. Валентин го виждам като голяма индустрия за сърчица.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 423
Такъв празник ние не празнуваме, виж Трифон Зарезан ще почетем с чаша вино!

# 27
  • Мнения: 91
Смешно и лигаво изглеждат отрупаните с плюшени сърчица магазини.
Нищо против нямам мъжо да ми подари поне 1 цвете и да си пийнем винце,ама за жалост му липсва романтика!

П.П.
Не е ли католически този празник,случайно католиците да празнуват нашия Трифон Зарезан,а?!
Но все пак празник ли е -все е хубаво!  bouquet

# 28
  • Мнения: 3 447
Които казва чее лигав тои незнае какво е истинската Любов  Embarassed Hug  bouquet Naughty Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 4 721
Които казва чее лигав тои незнае какво е истинската :
Еееее, не така де Simple Smile Всички знаем какво е, просто не ни е нужен конкретен ден за да се сещаме да я показваме.

Общи условия

Активация на акаунт