Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 107 отговора

при Arctic Monkeys

моят се опитва, обаче аз го срязвам Crossing Arms не мисля, че е редно, аз не го подслушвам какво си говори с приятелтие, например.
Цитирай

под голямата лоза

Изобщо няма такива намерения, слава Богу  Laughing
Цитирай

между ада и рая

не ,не го интересува  Whistling
Цитирай

София

Да моя мечо чете и даже като се скарам с някои във форома влиза да ме защтитава  Love Embarassed  bouquet Hug
Цитирай

Шопия

Сладоранке и мой мичок така иска да прави  Embarassed
Цитирай

Не.
Цитирай

Да моя мечо чете и даже като се скарам с някои във форома влиза да ме защтитава  Love Embarassed  bouquet Hug

Hug Hug Hug Целувки за товя мечо!
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Ей, значи, не мога да повярвам. Марче, ти срам нямаш ли?  ShockedВеднага налетя на "мечото" на Сладоранка.  ooooh!
Че не прочете ли долу на лентичката - не знам колко си време "синс я обича лудо".
Това "синс" много ме тормози, трябва да е някоя хватка, известна на по-младите във форома.  Blush
Цитирай

София, Гео Милев

Никога не се е интересувал.
Цитирай

София

Мене не ме чете, ама редовно следи рубриката на joro01
Цитирай

Резерват "Северозапад"

Както аз нямам интерес към форума за "Опел" така и той не поглежда "моя" форум Mr. Green.
Цитирай

Варна

Не, не чете или поне не съм го виждала да го прави.
Цитирай

3 метра над небето

Не няма достъп до тук освен ако ме помоли да не погледна резултата на някои мач Mr. Green Mr. Green Love Love Love
Цитирай

От време на време му пускам линкове към някоя интересна тема и ако няма работа като я изчете преглежда Клюкарника, така че отговарям с да, сигурно попада и на мои писания  Laughing
Цитирай

Приятелят ми по едно време изяви желание да чете какво пиша,но му обесних,че висенето в "моя" форум го приемам като навлизане в личното ми пространство и не ми е приятно.
Повече не го е отворил.
От време на време като се скараме се опитва нещо да ме иронизира "Пусни тема в бг мамата и виж какво ще кажат другите "  #Cussing out
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 107 отговора