четат ли мъжете ви това, което пишете във форума?

  • 3 531
  • 107
  •   1
Отговори
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
моят се опитва, обаче аз го срязвам Crossing Arms не мисля, че е редно, аз не го подслушвам какво си говори с приятелтие, например.

# 1
  • Мнения: 7 723
Изобщо няма такива намерения, слава Богу  Laughing

# 2
  • Мнения: 361
не ,не го интересува  Whistling

# 3
  • Мнения: 3 447
Да моя мечо чете и даже като се скарам с някои във форома влиза да ме защтитава  Heart Eyes Embarassed  bouquet Hug

# 4
  • Мнения: 7 110
Сладоранке и мой мичок така иска да прави  Embarassed

# 5
# 6
  • Мнения: 2 550
Да моя мечо чете и даже като се скарам с някои във форома влиза да ме защтитава  Heart Eyes Embarassed  bouquet Hug

 Hug Hug Hug Целувки за товя мечо!

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ей, значи, не мога да повярвам. Марче, ти срам нямаш ли?  ShockedВеднага налетя на "мечото" на Сладоранка.  ooooh!
Че не прочете ли долу на лентичката - не знам колко си време "синс я обича лудо".
Това "синс" много ме тормози, трябва да е някоя хватка, известна на по-младите във форома.  Blush

# 8
  • Мнения: 832
Никога не се е интересувал.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 105
Мене не ме чете, ама редовно следи рубриката на joro01

# 10
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Както аз нямам интерес към форума за "Опел" така и той не поглежда "моя" форум Mr. Green.

# 11
  • Мнения: 1 120
Не, не чете или поне не съм го виждала да го прави.

# 12
  • Мнения: 3 886
Не няма достъп до тук освен ако ме помоли да не погледна резултата на някои мач Mr. Green Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 46 492
От време на време му пускам линкове към някоя интересна тема и ако няма работа като я изчете преглежда Клюкарника, така че отговарям с да, сигурно попада и на мои писания  Laughing

# 14
  • Мнения: 1 813
Приятелят ми по едно време изяви желание да чете какво пиша,но му обесних,че висенето в "моя" форум го приемам като навлизане в личното ми пространство и не ми е приятно.
Повече не го е отворил.
От време на време като се скараме се опитва нещо да ме иронизира "Пусни тема в бг мамата и виж какво ще кажат другите "  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт