Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

В страната на бурите

Искам да си купя акумулираща печка - знаете ли къде мога да намеря и ориентировачно какви са цените? Много бях доволна от нашата, но се повреди ooooh!
Цитирай

Искам да си купя акумулираща печка - знаете ли къде мога да намеря и ориентировачно какви са цените? Много бях доволна от нашата, но се повреди ooooh!

Тя акумулиращата печка е съвсем елементарна - нагреватели и акумулиращи елементи - тухли примерно. Защо не я ремонтираш?
Такива май отдавна не се продават - то особена файда няма, освен ако не си по цял ден вкъщи, а и тогава не може да се сравни като икономичност с климатик.
Цитирай

Варна

И аз мисля, че не се продават вече такива печки. Относно икономичността им - нашата сме я засичали сега в топлата зима харчи ток за около 1 лв. на нощна тарифа и поддържа температура около 22 градуса цял ден в хола (който е с някакви стандартни размери на панелен хол предполагам). Това за мен е суперикономично. Наистина, обаче, ако те няма по цял ден вкъщи, не върши работа.
Цитирай

Бургас

Ми не съм доволна - сутрин в стаята е адска жега, а вечер преди лягане си е студено. Отделно, че изсушава въздуха и едва дишам на разсъмване. Събуждам се с пресъхнало гърло.
Цитирай

там, където е сърцето

Ако не е голямо помещението вършат работа, но заема място в стаята.
Нови май не ги продават вече.
Поне тези, които бяха най-добри / "Изгрев"/ не ги произвеждат вече.
По едно време изкараха някакви на частна фирма, но не бяха особено сполучливи.
Втора употреба са 50-100 лева - зависи от състоянието.
Дори и неработеща да я вземеш, ремонта е елементарен.
Ако беше от Пловдив, щях да ти кажа откъде да си вземеш запазена на "Изгрев", но за София не знам.
Ако те устройва втора употреба, гледай обявите по вестниците.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.