Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора

Имам следния проблем: живея с приятеля си от доста време, но още не съм го запознала с родителите си. Аз и родителите ми живеем в различни градове. През седмицата непрекъснато сме заедно с приятеля ми (освен докато сме на работа). Много го обичам и много държа на него. В петък обикновено си ходя при семейството. Като тръгна той нищо не ми казва, но си личи, че му е неприятно  Sad. В началото само правеше намеци, но на няколко пъти си ми го каза в очите, че се чувства като "мъж за през седмицата". Ако не си отида родителите ми ще са ми безкрайно обидени. Ако отида при тях приятеля ми се сърди.  Crying or Very sad Много държа и на родителите си, и на приятеля ми. Просто мисля, че е рано да ги запознавам. Те са малко по-консервативни.
Някой въобще бил ли е в подобна абсурдна ситуация?
Какво да направя?
Цитирай

мъничко градче

Аз съм омъжена и в почивните дни  ходя при родителите ми без да питам кои как го приема , ако искат да идват смен, а той иска ли да доиде с теб  и щом нещата са сериозни.Не позволявай да те отдалечи от родителите  ти , незная ти как го тълкуваш но аз бих го изтълкувала по този начин. Закарай го с теб .
Цитирай

Столицата-Разсадника

ЗАПОЗНАЙ ГИ    Naughty  нормално е що сте отдавна с това момче 
Аз преди да се омъжа може да се каже,че бях като теб по отношение на представянето на приятели те ми   Rolling Eyes  и нашите бяха по различни,но след известно време се свиква,няма къде да ходят,ако искат дъщеря им да е щастлива   Hug
Цитирай

Между Пирин, Рила и Родопите

Моите родители също бяха много консервативни, но се свиква - с постоянство и разговори. И между другото колкото по-бързоо ги запознаеш, токова по-добре. С отлагането нещата само се задълбочават. И той е прав да се сърди. Стискам палци - родителите ти ще те разберат!
Цитирай

Запознай ги . Rolling EyesНяма друг начин.Прав е човекът да се сърди.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

води го съб-нед. при родителите ти.
Цитирай

София

Запознай ги . Rolling EyesНяма друг начин.Прав е човекът да се сърди.
Абсолютно подкрепям. Би трябвало вече да свикнат, че си достатъчно голяма.
Цитирай

София

Моят мъж така не ме запознаваше с родителите си в началото(т.е. те ме познаваха, но не бях представена като приятелка и да отида заедно с него при тях).
  Ами ... сърдех се и напълно разбирам приятелят ти.
 Обаче като го попитах веднъж дали го е срам от мен и ме представи веднага Very Happy
Цитирай
Аз пък години се сърдех,че всяка събота и неделя свекъра и свекървата привикваха мъжа ми при тях.Моя баща е надалече и мъжът ми не е имал тоя проблем.И от другата страна мога да кажа-Не е приятно и да питам- Ами като се ожените,пак ли така ще търчиш всеки уикенд при мама и тате и ще си зарязваш семейството?
Е,все пак има значение на колко си години - на 20-да ходиш,ама след 25-30 и да нямаш гадже,пак не мисля,че толкова често трябва да ходиш,и то до друг град.
Цитирай

Съгласен съм с повечето писали дотук. Хващаш си го гаджето и го водиш поне да се запознае с вашите. Строги нестроги - не си на 15 години, че чак толкова да се притесняваш. Ако много се нервиш може да го поканиш няколко пъти за 1 ден без преспиване да свикнат с него, а после може да пробваш да остане с преспиване. И поговори с мъжа си спокойно, че вашите не са свикнали да си каниш мъже, така че и той да помага да ги приучите.  Very Happy А родителите ти ще свикнат - рано или късно всички деца порастват и това трябва да го приеме човек. А и всички хора обичат внуци.  Laughing
Цитирай

Ами много грешно постъпваш според мен.

Дори и сега да zапоzнаеш родителите си с него, zнай че в него се е нартупала ревност към тях и ще ги въzприема като конкуренция. Другия ти проблем е, че си "мамино момиче". Нещо като мамино синче, дето не смее да се опълчи пред мама и тате, сакън, че ще се раzстроят. Ами такъв е животът, децата порастват, каzват довиждане на родителите си и се грижат zа своето си семейство. Никой не ходи цял живот събота и неделя при мама и тате.
Цитирай

Не знам на колко сте години? Много детска история. Приятелят ти какво точно се жалва, че самотува уикендите, или че не го водиш при вашите  newsm78

А това да искаш всеки уикенд да си с родители ми е напълно непознато усещане  Confused
Цитирай

на едно и също място

Колко консервативни са родителите ти?Изобщо да не се доближава мъж да тебе ли?
Много смешно ми стана от заглавието на темата--щом не те е попитал дали имаш друг за през почивните дни Laughing
Я да вземеш да го заведеш на ракия у вашите--а той всъщност водил ли те е у тях?
Цитирай

Съвет не мога да ти дам, искам само да ти кажа, че минах през същото и не намерих изход  Embarassed добре, че мъжът ми се съобрази с мен  Confused
2 години живяхме така, с тази разлика, че не се прибирах всяка седмица.
Тогава бях на 19 години и не намерих сили да им кажа, че съм се запознала с един младеж и от първия ден сме заживели заедно  Embarassed вече минаха 10 години, женени сме отдавна, имаме дете, но още не съм си признала  Mr. Green

Цитирай

запознай ги.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора