"Мъж за през седмицата"?!

  • 3 115
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 906
Имам следния проблем: живея с приятеля си от доста време, но още не съм го запознала с родителите си. Аз и родителите ми живеем в различни градове. През седмицата непрекъснато сме заедно с приятеля ми (освен докато сме на работа). Много го обичам и много държа на него. В петък обикновено си ходя при семейството. Като тръгна той нищо не ми казва, но си личи, че му е неприятно  Sad. В началото само правеше намеци, но на няколко пъти си ми го каза в очите, че се чувства като "мъж за през седмицата". Ако не си отида родителите ми ще са ми безкрайно обидени. Ако отида при тях приятеля ми се сърди.  Cry Много държа и на родителите си, и на приятеля ми. Просто мисля, че е рано да ги запознавам. Те са малко по-консервативни.
Някой въобще бил ли е в подобна абсурдна ситуация?
Какво да направя?

# 1
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Аз съм омъжена и в почивните дни  ходя при родителите ми без да питам кои как го приема , ако искат да идват смен, а той иска ли да доиде с теб  и щом нещата са сериозни.Не позволявай да те отдалечи от родителите  ти , незная ти как го тълкуваш но аз бих го изтълкувала по този начин. Закарай го с теб .

# 2
  • Мнения: 644
ЗАПОЗНАЙ ГИ    Naughty  нормално е що сте отдавна с това момче 
Аз преди да се омъжа може да се каже,че бях като теб по отношение на представянето на приятели те ми   Rolling Eyes  и нашите бяха по различни,но след известно време се свиква,няма къде да ходят,ако искат дъщеря им да е щастлива   Hug

# 3
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 371
Моите родители също бяха много консервативни, но се свиква - с постоянство и разговори. И между другото колкото по-бързоо ги запознаеш, токова по-добре. С отлагането нещата само се задълбочават. И той е прав да се сърди. Стискам палци - родителите ти ще те разберат!

# 4
  • Мнения: 3 537
Запознай ги . Rolling EyesНяма друг начин.Прав е човекът да се сърди.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
води го съб-нед. при родителите ти.

# 6
  • Мнения: 2 197
Запознай ги . Rolling EyesНяма друг начин.Прав е човекът да се сърди.
Абсолютно подкрепям. Би трябвало вече да свикнат, че си достатъчно голяма.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 421
 Моят мъж така не ме запознаваше с родителите си в началото(т.е. те ме познаваха, но не бях представена като приятелка и да отида заедно с него при тях).
  Ами ... сърдех се и напълно разбирам приятелят ти.
 Обаче като го попитах веднъж дали го е срам от мен и ме представи веднага Grinning

# 8
Аз пък години се сърдех,че всяка събота и неделя свекъра и свекървата привикваха мъжа ми при тях.Моя баща е надалече и мъжът ми не е имал тоя проблем.И от другата страна мога да кажа-Не е приятно и да питам- Ами като се ожените,пак ли така ще търчиш всеки уикенд при мама и тате и ще си зарязваш семейството?
Е,все пак има значение на колко си години - на 20-да ходиш,ама след 25-30 и да нямаш гадже,пак не мисля,че толкова често трябва да ходиш,и то до друг град.

# 9
  • Мнения: 1 425
Съгласен съм с повечето писали дотук. Хващаш си го гаджето и го водиш поне да се запознае с вашите. Строги нестроги - не си на 15 години, че чак толкова да се притесняваш. Ако много се нервиш може да го поканиш няколко пъти за 1 ден без преспиване да свикнат с него, а после може да пробваш да остане с преспиване. И поговори с мъжа си спокойно, че вашите не са свикнали да си каниш мъже, така че и той да помага да ги приучите.  Grinning А родителите ти ще свикнат - рано или късно всички деца порастват и това трябва да го приеме човек. А и всички хора обичат внуци.  Laughing

# 10
  • Мнения: 945
Ами много грешно постъпваш според мен.

Дори и сега да zапоzнаеш родителите си с него, zнай че в него се е нартупала ревност към тях и ще ги въzприема като конкуренция. Другия ти проблем е, че си "мамино момиче". Нещо като мамино синче, дето не смее да се опълчи пред мама и тате, сакън, че ще се раzстроят. Ами такъв е животът, децата порастват, каzват довиждане на родителите си и се грижат zа своето си семейство. Никой не ходи цял живот събота и неделя при мама и тате.

# 11
  • Мнения: 2 556
Не знам на колко сте години? Много детска история. Приятелят ти какво точно се жалва, че самотува уикендите, или че не го водиш при вашите  newsm78

А това да искаш всеки уикенд да си с родители ми е напълно непознато усещане  Confused

# 12
  • Мнения: 127
Колко консервативни са родителите ти?Изобщо да не се доближава мъж да тебе ли?
Много смешно ми стана от заглавието на темата--щом не те е попитал дали имаш друг за през почивните дни Laughing
Я да вземеш да го заведеш на ракия у вашите--а той всъщност водил ли те е у тях?

# 13
  • Мнения: 46 430
Съвет не мога да ти дам, искам само да ти кажа, че минах през същото и не намерих изход  Embarassed добре, че мъжът ми се съобрази с мен  Confused
2 години живяхме така, с тази разлика, че не се прибирах всяка седмица.
Тогава бях на 19 години и не намерих сили да им кажа, че съм се запознала с един младеж и от първия ден сме заживели заедно  Embarassed вече минаха 10 години, женени сме отдавна, имаме дете, но още не съм си признала  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 5 313
запознай ги.

Общи условия

Активация на акаунт