Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 фев. 2007, 17:00 ч.

Коса като на Рейчъл от "Приятели"

• 2 559
  • 20
  •   1
Отговори
  • Варна
Здравейте мамчета!Отдавна искам да си направя цвят като Дженифър Анистън но все не можех да го докарам.В момента съм със естествения си цвят/тъмно кестеняв/,но не искам да се обезцветявам.Някой знае ли боя и номер да ми препоръча.Ще съм мнооооооооооого благодарна Hug

# 1
  • БУРГАС
Бях чела едно интервю с нея и там казваха,че цвета и е "карамел",но едва ли ще намериш боя  с точно такъв цвят. newsm78

# 2
Докарах си подобно светло кафяво с боя цвят "бронз" (L'Oreal), но Дженифър май има и доста светли тънки кичури в цялата коса. Те правят ефекта.

# 3
  • Варна
DA да нещо мейду карамел и медно-русо с много финни кичури.Страхотно!!!
Прическата съм я докарала ама цвета newsm78.

# 4
  • Бургас
    Основния й цвят на Рейчъл е един и има още няколко в кичури за различни ефекти Flutter Коафьора й наистина е добър Peace

Здравейте мамчета!Отдавна искам да си направя цвят като Дженифър Анистън но все не можех да го докарам.В момента съм със естествения си цвят/тъмно кестеняв/,но не искам да се обезцветявам.Някой знае ли боя и номер да ми препоръча.Ще съм мнооооооооооого благодарна Hug

ще трябва някой професионалист да те направи, с боя в къщи няма да стане Crazy

# 5
  • Варна
Да ще трябва да отида на фриз.ор .ама от АМ,памперси и пюрета и т.н. все оставам за другия месец. Simple Smile.и си мислех ако има такава боя направо в къщи да се боядисам.

# 6
  • Варна
И аз съм си я харесала тоя цвят.Даже в събота съм на фризьор ,изрязала съм си снимка на Дженифър Анистън и ще искам такъв цвят.
Със сигурност ще трябва да с е   правят кичури. Peace

# 7
На мен също този цвят страшно много ми харесва. Моят естествен цвят на косата също е тъмно кестеняв. Правила съм опити да я изсветля поне малко, но не се получава. Най-светла стана с цвят "Коняк", но не помня марката  Rolling Eyes. Ако искаш да я направиш сама вкъщи без обезцветяване мисля, че това е начина. Първо с малко по-светъл от твоя цвят и след това с цвят "Карамел".
Иначе и аз мисля, че има кичури в по-светъл тон.
Желая ти успех в боядисването  Peace и да не забравиш да се похвалиш  Laughing.

# 8
И на мен ми харесва цвета  Peace Аз съм за професионален фризьор, вкъщи много трудно ще докараш същия резултат  Peace
Ако се получи,да пуснеш снимка  Wink  Laughing

# 9
  • Пловдив
Така бях преди 3-4 години(на 90% де), няколко цвята кичури са и се потдържа много трудно. Издържах само няколко месеца.

# 10
  • Варна
Докарах си подобно светло кафяво с боя цвят "бронз" (L'Oreal), но Дженифър май има и доста светли тънки кичури в цялата коса. Те правят ефекта.

можеш ли да ми дадеш повече подробности за тази боя? "бронз"- това ли пише за цвят?

Момичета пуснете снимка на Дженифър

# 11
# 12
  • София / Пловдив
Ето една ГАЛЕРИЯ, има още снимки в изобилие.

# 13
И аз съм си я харесала тоя цвят.Даже в събота съм на фризьор ,изрязала съм си снимка на Дженифър Анистън и ще искам такъв цвят.
Със сигурност ще трябва да с е   правят кичури. Peace

мислех че само аз съм лудата дето ходи със снимки на дженифър на фризьор. странно ме гледат в салона Mr. Green

# 14
  • Варна
мислех че само аз съм лудата дето ходи със снимки на дженифър на фризьор. странно ме гледат в салона

Трябва да ти кажа че хич не ми пука как ще ме гледат.Само да ме направят как то искам. Close

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт