Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

София

Имам инфо, че е открит нов басейн в сграда в близост до кръстовището на Билла и Тодор Каблешков.
Ако някой може да ми бъде полезен с информация ще съм много благодарна.
Цитирай

София

Има басейн в клиниката на Мазнейкова newsm78
Цитирай

там нейде .............

това не е ли въпрос за друг под форум newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Цитирай

Sofia

Басейна се намира в клиника "Света София" на Мазнейкови,  синът ми ходи там на плуване.
Цитирай

Медицински център “Света София”   Wink
Цитирай

Малко по-нагоре е този Dream Spa & Fitness  Wink
Цитирай

In The Middle Of Nowhere......

Новооткрит има и в JK Fitness - от опит басейна е уникален, както и самия център Smile и пак е до Билла Smile
Цитирай

София

Благодаря ви момичета за отговорите.
Новооткрит има и в JK Fitness - от опит басейна е уникален, както и самия център Smile и пак е до Билла Smile
Би ли ми обяснила къде точно се намира.
Цитирай

In The Middle Of Nowhere......

Ами с удоволствие - дано да ме разбереш......

от кръстовището на билла на бул. българия караш към бояна......на около 200-300 м. в ляво ще видиш голяма новопостроена сива сграда и отгоре пише JC Fitness...значи това е преди хотел Барсело и много преди Бояна......караш си към Бояна и преди да се качиш на околовръстното има една отбивка за хотел Барсело /има и табела/ която минава под бул. българия. след това е лесно - от хотел барсело продължаваш в локалното на бул.българия и излизаш право на фитнеса.
ето линк да видиш къде е : http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=7462db4d5518e6c1b1a634b4745508 … p;ix=19&iy=17
Много е готино като обстановка пък и фитнесджиите са готинки  Twisted Evil Rolling Eyes....а водата в басейна се обработва по-специален начин - обръщат се молекулите с невероятна техника, и така няма възможност за развитие на много бъцилки Wink
Приятно изкарване  Peace Very Happy
Цитирай

София

Зайче Мече, хиляди благодарности.  Hug Точно това търсих.
Ориентирах се къде е. Ако случайно имаш някакъв телефон ще те моля да ми го пуснеш, за да се обадя предварително.
Цитирай

Свиркайте и за цените моля  Hug.
Цитирай

Dream Spa & Fitness.. много скъпичко... Какво ползваш за 25 лева на тренировка
Цитирай

Dream Spa & Fitness.. много скъпичко... Какво ползваш за 25 лева на тренировка

Всичко - фитнес , сауна, парна баня, джакузи, басейн ...
Цитирай

10x   bouquet. А имат ли ограничение във времето (напр. '..до два часа..')?
Цитирай

10x   bouquet. А имат ли ограничение във времето (напр. '..до два часа..')?

Няма  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора