Само аз ли не получих нищичко на св.Валентин?

  • 4 443
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 480
Има ли и други като мен - жена, съпруга и майка, която не получи абсолютно нищо за вчерашния св. Валентин? Нито цветенце, нито шоколадово сърчице, нито дори целувка!? Само едно сухо телефонно "честит празник, ако си още влюбена". Да, това не е типичен български празник, католишки е, измислен е, заимстван е и т.н. Но ние, жените, искаме толкова малко, просто топлинка......... Почувствах се самотна и нещастна. Исках да приготвя хубава вечеря, да запаля свещи, да внеса малко романтика. Но когато мъжа ми се върна от работа, а дори не ме целуна, си помислих "за кого да ги правя всичките тези работи?"

# 1
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Добре дошла в отбора.  И за да видиш, че и по-лошо има (което едва ли ще те успокои) да знаеш, че такова посрещане на празника на мен дори не ми е за първи път. И за втори не ми е... Не ми е и за трети...

# 2
  • Мнения: 3 447
Спокойно бе, аз получих тиган... романтично ли ти се струва  Simple Smile

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Спокойно бе, аз получих тиган... романтично ли ти се струва  Simple Smile

Ауууу
Честито, миличка  Hug
Ще ти дам рецептата за ония палачинки Simple Smile

renkata81 такова празнуване си е малко като в казармата.
14-ти е!
Всички да са влюбени и да си подаряват сърца, който не е - в карцера!

Направи му романтична вечеря утре или за 3-ти март ако щеш.
Ефект ще има...

# 4
  • Мнения: 4 585
   Винаги, когато допуснем, че е зле и си мислим, че повече не може, се оказва, че може. Т.е., че може да бъде и по-зле. Да получиш нежелан подарък например.
   На 13ти купих подаръче и цвете. Намляскахме се, тя е болна от грип, а аз съм храбър, защото съм имунизиран. Е, от вчера по обяд и аз съм болен. Седя пред компа, а в мен се разхождат някакви гадове. Лек ден на всички и болните да оздравяват. Дръпнете се от компа, че ще кихна.

# 5
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Dona! Готино е това с тигана Peace. Сигурно ти си си го избрала. Grinning
Аз не съм се трогнала много от липса на жест... Свикнах, така да се каже... Мога да разказвам легенди за разочарования от този празник. Но няма смисъл. Аз направих жест и тази година, както всяка друга. Моята съвест е чиста, удовлетворена съм, че не съм се спотаила като мишок.
 

# 6
  • София
  • Мнения: 2 623
Не си самичка, както писах и в другата тема -
мъжът ми много ме обича, но е анти романтик и
какво да направя - мога ли да му се сърдя ???
Обаче решил все пак и ми купил компот от ананас
/знае, че го обожавам/ и за лош късмет, докато
си прибере продуктите, касиерката започнала
да маркира на следващия клиент
и така подаръка ми си останал сред
неговите покупки  Rolling Eyes Иначе е маркиран де Simple Smile
Не зная какъв ви е случая, но не отдавам такова
значение на това, че просто не е романтичен
и не се сеща сам  Hug Та нали като поискам
нещо ще изрови земята за да го имам - на мен
това ми е достатъчно - аз съм романтик и за двамата  Hug

# 7
  • Мнения: 7 723
С течение на годините свикнах, че няма да получа нищо на този така "сетъл" празник и не ми прави ниииииикакво впетчатление вече.  Laughing
Споко, свиква се   Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 633
 И аз нищо Mr. Green
Въх Милено, какъв е тоя дзвер Shocked
 Иначе от хлапето получих 16 любовни писна написани собственоръчно Laughing
 На някакъв неразбираем език бяха, но пък намазани с много темперни бои Grinning

# 9
  • Мнения: 1 533
Поне телефонно обаждане си получила. Аз от мъка излязох с една съфорумка и се понапихме до среднощ.

# 10
  • Мнения: 984
и аз да се включа към отбора, аз получих сърчице от госпожата в детската, пак е нещо нали. Моя мъж каза че не трябвало само днес да се подаряват цветя, а ми и през останалите  дни от годината /не че тогава получавам /, но тй бил забравял, иначе имал желание  Laughing

# 11
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
От него нищо материално не получих Wink, но не се сърдя....изкарахме си една приятна вечер в компанията на две бутилки Асеновградски мавруд Crazy...при това после имаше продължение...та така - нищо материално не получих.

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Изобщо не съм и очаквала (той не е тук, но и да беше- все тая), моя също е анти-романтик.
На 10-ти ми честити рожденния ден и всички празници през следващия един месец Laughing

# 13
  • Мнения: 1 520
Е, не съвсем нищо. Ти както изброяваш - аз получих шоколадово сърце, торта.
Ама и аз нищо не му купих, някак не ми е празнично. Друго беше в тийнейджърските години, еуфорията тогава е друга. Сега - минава и заминава. Не че е чужд празник, небългарски, но просто не ми се правят някакви тарапани и тежки празнувания.

А и това "ако още си влюбена" май се оказва донякъде вярно. Нещата се променят.

# 14
  • Мнения: 54
И аз ще се запиша Sad
ООООО.... Всъщност получих,..... лошото му настроене и провалена вечер(трябваше да излизаме с приятели)
Така де... не е сефте.........
По празници моя полудява......

# 15
  • Мнения: 4 633
Пфууу,това с честитенето в аванс е много гадно...
Аз така съм получавала общ подарък за 8 март, за рождения ми ден, който е през зимата и за Нова година. З в 1 Simple Smile
Ъъъъ, от бившия, който вече е в небитието  Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 7 723
И аз нищо Mr. Green
Въх Милено, какъв е тоя дзвер Shocked
 .....

Кас, това беше опит да го съблазня,
 барем ми купи сърце на клечка  Laughing
 

# 17
  • Мнения: 9 892
нещастна ще е всяка жена, която предварително се надява, въпреки че уж познава мъжа си.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 623
нещастна ще е всяка жена, която предварително се надява, въпреки че уж познава мъжа си.


Аз изобщо не съм се надявала, защото си го познавам
и знам, че не го прави защото не ме обича, а защото
си е такъв  Hug Не може всички да са като по калъп, нали ?

# 19
  • Мнения: 984
аз мисля че повечето са по калъп, само че на повечето не ни харесва калъпа  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 4 473
Права е тити! Иначе и моят мъж не е от най-романтичните и понеже си го познавам - нито се надявам на нещо по-специално, нито се сърдя Wink. Да, ама снощи се прибра с цвете и след близо 9-годишна (!) връзка, получих първото си плюшено, червено сърце, което казва "I Love You!" Heart Eyes Странни животни са мъжете. Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 344
Пишете и мен в отбора.
Не съм получила и поздравление дори, но честно казано не съм се и  впечатлила, нито съм тъжна точно по този повод.

# 22
  • Мнения: 6 167
не разбирам защо си огорчена.
целувките сигурно си ги получаваш в други дни, не само на св. валентин.
тъпо е, защото всяка жена иска внимание, понякога не е и въпрос на пари.
но аз мисля, че това внимание идва отвътре на много малко мъже.
моя със сигурност не е от тях.
затова го уча - какво искам, какво ме радва. какво очаквам. отначало още.
и да ти кажа, като повториш няколко пъти, че обичаш цветя, че не ги чакаш само на 8 март..
лека полека се 'възпитава' и дори има редки случаи на самоинициатива.  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 2 623
не разбирам защо си огорчена.
целувките сигурно си ги получаваш в други дни, не само на св. валентин.
тъпо е, защото всяка жена иска внимание, понякога не е и въпрос на пари.
но аз мисля, че това внимание идва отвътре на много малко мъже.
моя със сигурност не е от тях.
затова го уча - какво искам, какво ме радва. какво очаквам. отначало още.
и да ти кажа, като повториш няколко пъти, че обичаш цветя, че не ги чакаш само на 8 март..
лека полека се 'възпитава' и дори има редки случаи на самоинициатива.  Laughing

Абсолютно съм съгласна ! И аз го уча, а той се сърди
и ми казва " Защо ме караш да се чуствам виновен ? "
Аз отговарям " Не искам да се чустваш виновен, а на
следващия празник да ме изненадаш ! " Така лека
полека може би ще се научи, знам ли  newsm78

# 24
  • Мнения: 91
И аз да се присъединя към "отчаяните съпруги".Някак си ми олекна като видях,че не съм единствена.
Цял ден вкъщи с двете деца,депресирана от лошото време,докато спят- в кухнята,а вечерта вместо  да получа от мъжа ми bouquet и "обичам те",получавам "Какво ще си хапнем?",ама нали любовта им минавала през стомаха.....доволна бях и от това,че ми хареса гозбата!

Ами да сме гледали като сме избирали)мъжете де)!Пък и то с едната романтика не се живее...


Остава ми да тръпна в очакване на 8 март....

# 25
  • Мнения: 3 777
Толкова ли е важно да получите бонбони и цвете точно на 14 февруари?
Не вярвам преди брака половинката ви да е била романтична и изведнъж да спре да бъде такава.
Просто приемете, че човека до вас е именно такъв и си живейте живота.
Не може 1 седмица преди и 1 след празника във форума само да се опява: "Той няма да ми подари нищо - ще се застрелям" и други подобни.
Така сами си вгорчавате живота и от сламката правите греда. ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 237
И аз не съм получила нищо.И не само сега - никога не съм.Такива празници на моят мъж му били супер лигави.Ок,ама поне да не забравяше рождения ми ден  #2gunfire Така че споко,по-тежък случай от мен едва ли има  Sad

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
Нищо не получих. Но не съм и очаквала. Не съм искала. За мен този празник е лиготия и толкова. Нито пък аз съм се опитала да го изненадам с каквото и да било.

# 28
  • Мнения: 6 167

moze, ми защо чакаш и тръпнеш в очакване.
кажи му. вчера ме пропусна, внимавай какво се случва на 8 март.

да не забравяме, че за доста мъже да се разкарват със зюмбюлчета из града е педерастко, нарушава им мъжественото
самочуствие, едва ли не е някой загубеняк под чехъл.  има и такъв момент. не щат да се лигавят, за да не ги помислят за
задръстени.

# 29
  • Мнения: 6 472
Моят мъж хич не ги уважава тези празници, между другото аз също. Не съм очаквала да получа нищо, като се има предвид, че той забравя собствения си рожден ден и годишнината от сватбата ни Rolling Eyes Все пак ми подари цвете и кутия бонбони. Уважавам жеста му, трогнах се (най- вече че се е сетил), но и нищо да не беше донесъл, нямаше да си го сложа на сърце. Чувствам се достатъчно уважавана през всичкото останало време, за да си тровя живота с това, че е забравил някаква дата. А и някак си ми се струва гадно да изисквам това от него, при положение, че аз също не държа на дати и като цяло не ги помня Embarassed

# 30
  • Мнения: 91
Лени , казах му ,че 8 наближава,още повече ,че имам и рожден ден тогава.
Но честно казано никога не е пропуснал рождения ми ден,да си призная солидни подаръчета ми подарява- е не опаковани къщи и коли .

А иначе май си права за цветята,че нарушават мъжкото им самочувствие ,а моя просто не обича цветя.
Да ама аз ти обожавам и искам да получавам- ей така с или без повод

# 31
  • 7800
  • Мнения: 243
И аз не съм получила нищо.И не само сега - никога не съм.Такива празници на моят мъж му били супер лигави.Ок,ама поне да не забравяше рождения ми ден  #2gunfire Така че споко,по-тежък случай от мен едва ли има  Sad

Има, има!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 788
Мен пък ме е яд, че не уважихме Трифоня. Стана някакво разминаване-получих букет, разни шоколадови работи, а той не получи нищо  Confused
Ще пратя мъжа ми да се оплаче тук от мен, че не съм романтична.

# 33
  • Мнения: 4 195
Джул шаса научи, и моя е дебилчо илчев като твоя споко. Вчера му направих наша снимка във сърце и с със стих, той ми вика - тва за какво е Shocked. И моя не е по тая част, но пък му идват разни настроения баш когато неочаквам, и тогава е най - хубаво. И за моя мъж, желанията ми са закон, мнението ми е важно, жестовете ми - оценени. Друго - не искам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 2 386
затова го уча - какво искам, какво ме радва. какво очаквам. отначало още.
и да ти кажа, като повториш няколко пъти, че обичаш цветя, че не ги чакаш само на 8 март..
лека полека се 'възпитава' и дори има редки случаи на самоинициатива.  Laughing


Сетих се нещо по темата- моят го възпитавам ли възпитавам и понякога уж случайно си признавам какво харесвам малко преди даден празник...и той ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ми подарява именно него.Омръзва ми.Предпочитам розов батмобил ако трябва,ама да е негова идея...Но ако не му намекна,нищо няма да се сети милия..Mда,мъжете са странни животни...

Иначе снощи ми подари балон с хелий,възглавничка с прасе  Shocked Joy и роза...Но пък нямаше време дори да вечеряме заедно от работа на компютъра..Така,че пак не сме празнували.

# 35
  • Мнения: 5 577
И аз искам тиган?   chef

Защо русенката сбирщина напиващи се не ми се е обадила?  Crossing Arms

Разтроена съм от тази тема.  Cry

# 36
  • София
  • Мнения: 6 934
Да си призная честно аз не го признавам този празник и не очаквах нищо - очакванията ми се оправдаха и нищо не получих. Даже и Трифон Зарезан не празнувахме, защото мъжът ми работи до късните часове. Не съм се разстроила от този факт, свиква се, дето писа една мама по-нагоре - да сме гледали като сме си избирали мъжете.
Dona, подаръкът ти е страхотен, все пак те е уважил човекът. Сутринта ми се обади бясна приятелка, че нейният културно и поднесъл комплект гидоре с червена панделка  Mr. Green и обяснил, че това е общ подарък и за двамата, със здраве да си го използват.

# 37
  • Мнения: 14
Ееех, момичета и аз не получих подарък от любимия!
Но от децата получих валентинки с много, много мили думи.
А относно св. Валентин, у дома този празник не се празнува.Ние си уважихме Трифон Зарезан,
като си изпихме една бутилка "Сливенска перла".Много си я тачиме тази ракийка.
Заедно с децата си изкарахме една чудесна вечер.

# 38
  • София
  • Мнения: 900
Скоро се шегувах с дъщеря ми, че всички мъже са говеда,
а хлапето направи много сладко умозаключение
Абе мама, то тате може и той да е говедо,
ама си е нашето говедо  Joy

Не получих нищо, защото аз трябва да си го избера  newsm78
УЖАС  Cry Cry Cry не съм чак толкова капризна и претенциозна  Thinking

Иначе ние се учим 17 години  smile3521

Не става дума за дати или задължения!

Всеки човек, независимо жена или мъж, иска да е обичан и приласкаван!
Иска да получи внимание, да се почувства специален!
Не искам само да ми доказва любовта си
искам и да го чувам и да го виждам, изразено с жест
Не ме интересува дали е лигаво или бонбонено
Искам си вниманието и предразполагам за същото

По отношение на влюбването
да, отдавна не сме влюбени
и не мога да кажа, че просто обичам съпруга си,
аз го обожавам!!!
И е ред на любимия ми цитат
"За любовта ти съм достойна двойно
обичам в тебе всичко непристойно!"
Не съм се разстроила от този факт, свиква се, дето писа една мама по-нагоре - да сме гледали като сме си избирали мъжете.
Dona, подаръкът ти е страхотен, все пак те е уважил човекът. Сутринта ми се обади бясна приятелка, че нейният културно и поднесъл комплект гидоре с червена панделка  Mr. Green и обяснил, че това е общ подарък и за двамата, със здраве да си го използват.

Не искам да свиквам и НЯМА да го позволя!!!

Доне, ай да врътнеш едни палачинки и ни покани и ний да се порадваме на тиганя  Hug

п.с. Стрелицио и не се похвали снощи, а  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 4 473
п.с. Стрелицио и не се похвали снощи, а  Mr. Green

 Laughing Сметнах, че си ги забелязала, дарлинг!  Flutter
Не видя ли забучената роза в саксията и висящото на хладилника сърце? newsm78 (това, щото бързах със салатките и нямах време да ги поставя на прилежащите им места Crazy

# 40
  • Мнения: 1 568
А не си само ти мила!  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 113
Аз получих подарък, но всяка година на 14.02. ми се иска да си подаря мъжът на някого. При нас явно нещата са сбъркани - той романтик, аз - дебелокожо животно. Сега започвам да си мисля, че с настоятелността си на този празник той се опитва да ме превъзпита, но освен една фалшива усмивка, друго не мога да изтръгна от себе си. Съдейки от собствените си усещания, мога да кажа, че ако на мъжете ви не им идва от вътре, с натякванията си и опитите за възпитание, най-много да получите подарък, цвете, бонбони, избрани не с любов, а с досада, колкото да отбият номера. Това по- ли ще ви се хареса?

# 42
  • Мнения: 4 555
Ох, добре, че нямам мъж-романтик  ooooh!
Разбира се, че нищо не ми подари. И аз на него нищо. Не обичам да купувам безсмислени и непотребни предмети, само защото е еди какъв си ден.
Поне си изкарахме добре Simple Smile

# 43
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз пък получих шоколад........и ме замъкнаха на сила да пия бира...а бях толкова уморена

# 44
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Много си права, Safo. Не желая да се тормозя и да намеквам два месеца предварително, че наближава повод. Ако се сети - става ми хубаво и мило. Ако не - не го приемам като края на света и знам, че това няма нищо общо с чувствата му. Не мога да го превъзпитам - отмина онова време. Дойде да ме вземе от работа, за да не шофирам аз в дъжда, прибра децата от градина и ме заведе на ресторант. Това ми е напълно достатъчно.

# 45
  • Мнения: 1 937
Айде стига, бе!
Аз пък получих чадър! Shocked
И кво, обичам си мъжът, пък и вчера валеше!

Ване, дайте малко от това в подписа. Обяд е!

# 46
  • Мнения: 1 629
хмм..аз получих обеци. Които ми стоят ужасно, но най-лошото е, че сама си ги харесах на витрината ooooh! Днес отидох с идеята да ги сменя и ми отказаха Sad

# 47
  • Мнения: 1 895
А някои са ги поздравили така за празника
http://photofile.ru/photo/fishki_net/2463224/45095193.jpg

Не се оплаквайте Twisted Evil Освен това нали любовта не се показва на един конкретен ден Laughing

# 48
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ване, дайте малко от това в подписа. Обяд е!

Не давам, искай си от Дафодилия - и тя има Joy

# 49
  • Мнения: 1 113
Точно това исках да кажа, Ваня. За някой жест на внимание и обич е подарък, за друг - целувка докато спиш, отместване на палава къдрица от косата или просто усмивка когато те види. След като си избрал човека до себе си, се предполага, че го познаваш достатъчно добре и не би се изненадал на начина на изразяване на чувствата му. Ако искаш любов, трябва да знаеш как да я търсиш, тя не е универсална и за нея се изисква всичко друго, само не и възпитание. Така мисля аз.
Мю, пускай снимка в Красива мама, някой може да ги хареса, а ти после ще си купиш други  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 3 447
хмм..аз получих обеци. Които ми стоят ужасно, но най-лошото е, че сама си ги харесах на витрината ooooh! Днес отидох с идеята да ги сменя и ми отказаха Sad
Заменям тиган, оребрен, за обици  bowuu

# 51
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
нищо не съм очаквала, че да съм разочарована от липсата на подарък. Виж, аз сама си направих едни вчера. Тия дни още един съм си заплюла... Много ми дреме, че е св. Валентин. Или брат му - Трифон.
Моето не се губи Wink

# 52
  • Мнения: 2 353
  Не си подарихме нищо, и двамата сме чукчета. Обаче ми направи страхотен сандвич с кашкавал вечерта  chef
  Вече ми писна от сърца, балони, бонбони...всичко червено, във формата на сърце. Къде ми отиде романтиката, Боже?

# 53
  • Мнения: 5 577
 Shocked Close аз искам оребрен тиган.
заменям го за пари.  Crazy

# 54
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Вергилия, на теб да не ти подариха пари?

# 55
  • Мнения: 3 447
Shocked Close аз искам оребрен тиган.
заменям го за пари.  Crazy
На промоция са в Билла  Grinning

# 56
  • Мнения: 1 418
Моят пък е романтик.
Подари ми картичка,цвете и парфюм.
Държа да отбележа,че парфюмът лично го е избрал.
И на мен ми хареса.
Освен това и на ресторант ходихме.
Аз му подарих само картичка.
Между другото за пръв път в живота си получавам картичка за този празник.
Бившият ми съпруг не си падаше по такива неща.
И се почуствах много приятно.

# 57
  • Мнения: 5 877
Verdad, и аз получих чадър (поръчах си го по телефона, де, че съм без) Simple Smile
И бонбони, макар че се бяхме разбрали да не го честваме този празник. Но пък това било за отмъщение, задето миналата година му опекох пържоли във формата на сърчица  Mr. Green

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 13:12 от Aнда

# 58
  • Мнения: 1 533
Shocked Close аз искам оребрен тиган.
заменям го за пари.  Crazy
На промоция са в Билла  Grinning
Доня, и аз имам същия от промоцията, но засега седи на стайна температура, нямам муза.

# 59
  • Мнения: 480
Лелеееееее, колко много отговориииии! И то какви отговори  ooooh! .Като ви прочетох и си викам "голям праз, че не получих нищо. Друг път пък каквото поискам го имам, даже после срамежливо и учтиво да викам "не, не, нямам нужда от това". Май няма нужда да сменям таткото, т.е. тактиката, де  Mr. Green
Докато блях да чета, изкипях крема на детето. Ама нищо, направих му нов!
Благодаря на всички за участието! Хубаво е да има с кой да споделиш,ей!!!  newsm20

# 60
  • Мнения: 1 533
Друг път пък каквото поискам го имам, даже после срамежливо и учтиво да викам "не, не, нямам нужда от това".

Еее, какво излезе, сега трябва ти нас да успокояваш, че ти си направо за завиждане! Laughing

# 61
  • Мнения: 6 167
във връзка с подаръка - тиган, моят мъж онзи ден без повод, тоест след няколко намека е купил
по собствене инициатива една тенджера.
и я носи много доволен и чака да го го почесам по гърба от благодарност)))
да, но няма капак. и питам аз Къде е капака на тази тенджера.
той попита не може ли без капак,  защото се купува отделно, а аз за капак нищо не съм говорила.
та, мили дами, мъжете се променят бавно и полека. за няколко века може
 да порастнат и да купуват тенджери с капаци, цветя и шоколадови сърца.

# 62
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Моя любим пък се беше постарал и сутринта ме изненада с бутилка бейлис и голям шоколад обаче аз съм с ужасен грип и успях само да му измуча мерси, да награбя шоколада и да се обърна на другата страна да си го ям самичка.  Така че и моя мъж е без подарък, добре поне че нямах сили и целувка да му дам иначе щеше да получи подарък като на Вълка.

# 63
  • Мнения: 984
във връзка с подаръка - тиган, моят мъж онзи ден без повод, тоест след няколко намека е купил
по собствене инициатива една тенджера.
и я носи много доволен и чака да го го почесам по гърба от благодарност)))
да, но няма капак. и питам аз Къде е капака на тази тенджера.
той попита не може ли без капак,  защото се купува отделно, а аз за капак нищо не съм говорила.
та, мили дами, мъжете се променят бавно и полека. за няколко века може
 да порастнат и да купуват тенджери с капаци, цветя и шоколадови сърца.
   

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
ще ме убие твоя мъж

# 64
  • Мнения: 356
И аз да се причисля към отбора  Sad
Вчера освен че беше Свети Валентин имахме и годишнина от предложението ми за брак.
Не само че не получих дори едно цвете,но "прекрасния" ми съпруг излезе вечерта защото на шефа му се родило бебе и събирането било по мъжки, защото нямало места за жените.Хубаво лошо няма да му е живо и здраво бебчето на човека ама и моя след всичко което направи или по точно не направи да се прибере в 3 часа посред нощ!!!!!!!!!!
Някои ще кажат че това са бели кахъри но на мен ми стана много мъчно.Много съм му обидена и не знам кога ще ми мине.

# 65
  • Мнения: 126
..Аз ...също съм към отбора ,които са ощетени тая година от подаръци... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms..Подаръка , който подарих аз тази година беше замислен доста от далече ,което го правеше даже за мене толкова желан и очакван.....
С две думи подаръка ми не беше кой знае какъв но поне беше оригинален.Представляваше една чаша със наша снимка ...и цялата чаша е в малко сърчица...много слака чашка:)..
Овита беше в куп хартия докато се получи огромна топка, която беше овита в хартия за опаковане на подаръци...с една сладка панделка на тази "ТОПКА"..Вярно не съм му подарила подаръка , за да получа и аз ...подарила съм го защото съм преценила ,че това е оригинален подарък и  го заслужава:)...
А аз също заслужавах поне едно цвете (вярно той не обича да подарява цветя ,но.... Crossing Arms)..Но както и да е доволна съм ,че остана очарован от подаръка си:)..Така че мацки горе главата...и без подарък и със...все същата работа:)

# 66
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
аз получих роза, но не защото е празник, а защото много често, на връщане от работа, мъжът ми минава през пазара и ми купува роза.
Знее, че това е любимото ми цвете.
За мен такъв празник няма - Св. Валентин. В една друга тема казах, че ми е лигав и непоносим.
Така че, дори и нищо да не бях получила, едва ли щях да се разстроя толкова.
За мен е важно как се държи в други моменти, а не по празници и то таква.
Не мисля, че тр. да се депресираш или изпадаш в униние Simple Smile

# 67
  • Мнения: 6 607
о , и аз не получих нищо .Обади ми се да ме пита какъв парфюм искам ,но аз тъй се бях задълбочила на работа ,че забравих за празника и викам"Абе имам си парфюми не искам".То и аз нищо не му купих и излязох да празнувам с приятелки тъй хич не се и сърдя.

# 68
  • Мнения: 1 288
моят мъж не го зачита този празник. не съм и очаквала да получа нещо. така всяка година. и 8-ми март много не го обича  Confused какво да правя. казва, че го хваща лудост от всичките "лигави сърца и други кичозни боклуци". все пак получих любимата ми торта гараш след намекване, че празнуваме или не, на 14-ти се яде сладко да ни е сладка любовта  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 4 148
И аз не получих нищо. Rolling Eyes

# 70
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Нищо не получих! Даже и поздрав - нец! Ама не ми пука първо защото съм с 20 год. семеен стаж и второ винаги каквото пожелая го имам, нищо , че не е на определен ден или дата.

# 71
  • Мнения: 125
ДА,ДА!!!! Само ти нищо не получи,останалите сме обсипани със сърца,бонбони....и  червени балони!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 72
  • Мнения: 4 585

ела вълчо -изяж ме!!

идаааааааааааааа

# 73
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
тук се сещам за една колежка на майка ми...
разказваше жената, че на всеки 8 март след работа отивала до близкия пазар, купувала си букет цветя и обикаляла целия град до загряване на петите гордо носеща букета.
никой никога не се сещал да й подари дори стрък цвете на този празник.

# 74
  • средноголям град в България
  • Мнения: 144
Подаръци по принцип получавам, след напомняне и подканяне от моя страна! Ама аз съм си нахална.  А за Св.Валентин получих една виртуална картичка /но изпратена още на 12 - да не би да забрави  Joy/.

# 75
  • София
  • Мнения: 127
много сте забавни и действате по-добре от успокоително
и ние имахме годишнина - 10ка
и аз подсетих - тъпо
резултатът - просто комичен
а едно време са ми се случвали наистина чудни неща
е-ее спомени, спомени

# 76
  • Мнения: 78
Моят мъж също не зачита този празник /св.Валентин/ и още сутринта се изнесе да празнува българския такъв/св. Трифон/..... Sad Дори и едно "Честит празник!" не получих, а камо ли подарък.

# 77
  • Мнения: 920
Добре, че не сте се застреляли - имаше 1 такава съфорумка.

Споко, иде 8ми март. Пак някои ще останат без подаръци.
Св. Валентин бил католически, 8ми март - социалистически.

# 78
  • София
  • Мнения: 900
мдаааа,  Thinking

оправданията са като дупетата
всички си ги имаме  Peace

# 79
  • Мнения: 126
И аз ще се запиша
ООООО.... Всъщност получих,..... лошото му настроене и провалена вечер(трябваше да излизаме с приятели)
Така де... не е сефте.........
По празници моя полудява......
 
 

Все едно аз съм го писала Rolling Eyes
Само,че  + подарък:цвете(бамбук),сърце на клечка и шоколад Милка Love
...и по случай това,че тогава ми скапа празника днес  ще празнуваме smile3508

Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 17:54 от Бебина

# 80
  • Мнения: 3 050
много сте ми забавни Hug
аз пък получих пожелания и внимание и всичкото му там-любов, целувки...
но без подарък Thinking защото трябваше аз да го измислям...
че тез дни трябва да ходим да си го купувам с него hahaha Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 1 983
хм, аз получих цвете и мнооооооого голяма подкрепа Heart Eyes, на този 14-ти хич не ми беше до празнуване, на следващия ден ни съкратиха щата в работата и в момента съм безработна Cry
въпреки романтичната вечеря ми беше едно.... Cry, но се радвам, че ме подкрепи и ме успокои

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Ехеее, пет страници "не получих подарък", пък аз си мислех, че няма много такъв добитък като моя.(аче добитък, добитък, ама си е мой)
Не че аз го тача този Валентин де, ама нали си знаете, все си е друго така да те изненада с нещо. Обаче момчето си каза "на работа съм, хич не се и надявай, да не си разочарована после". И не ме разочарова де. Но пък аз като почитател на виното си наредих трапезата като за Трифон Зарезан. И Валентинът си го почетохме после.

П.П. Да попитам "учителките" - абе как ги учите тези ваши мъже??? newsm78
Моят не поема и това е. Първо питаше какво искам, после идваше с мен да си го купя, а сега казва "колко пари струва?" дава ми пари и си е решил въпроса. Ама нали съм човек, и то жена - винаги искам повече. По нова година го учих, че няма жена с твърде много бельо, бижута и парфюми, ама за един месец го е забравил май??? newsm78

# 83
  • София
  • Мнения: 1 444
Напълно вярно е, че св.Валентин е католически празник, както и че нашият Трифон зарезан е прекрасен.Намирам за абсолютно незачитане и неуважение обаче извинението на мъжете, които не зачитат чуждоверският празник, както и социалистическият 8-ми март.При положение, че болшинството жени получават подаръци, цветя, целувки и внимание на тези празници, абсолютно игнориране и обида е ти да не зачетеш своята жена.Да я оставиш да гледа радостта на другите и да се чувства по-малко достойна и обичана.Това си е чиста простотия и голи извинения.Празника може да е и африкански, но щом останалите жени се радват на внимание, длъжен си да дариш и своята със същото, да направиш щастлива майката на детето си, другарчето в живота си и опората си, поне с една целувка и цвете.Дари и щастие, пък и кажи, че все пак смяташ празника за чужд и предпочиташ чисто българския Трифон зарезан.Така смятам аз и ако жена каже обратното и подкрепи съпруга си, то ще е фалшиво, защото няма такава, която да приеме без поне малко болка да остане без вниманието, с което са дарени останалите жени.

# 84
  • Мнения: 7 474
 Laughing Спокойно, аз получих сърчице  на 10-тата година, преди това човекът не знаел, че има валентинки  Joy   Joy

# 85
  • Мнения: 2 494
И аз нищо не получих, но и двамата бяхме твърде заети, за да си търсим подарък.Работих до късно, той дойде да ме вземе и след това на кръчма LaughingРазбрахме се другата седмица да се реваншираме взаимно Wink

# 86
  • Мнения: 963
... При положение, че болшинството жени получават подаръци, цветя, целувки и внимание на тези празници, абсолютно игнориране и обида е ти да не зачетеш своята жена...
Та къде го това болшинство с подаръците, казваш?  Laughing  Ако приемем, че форумът е една съвсем представителна извадка...  Mr. Green  Да де!
Инак по темата - не празнува(х)ме... моя инициатива беше... Писах вече в другата тема.

# 87
  • Мнения: 4 148
мдаааа,  Thinking

оправданията са като дупетата
всички си ги имаме  Peace


Добре казано. Joy

Общи условия

Активация на акаунт