Само аз ли не получих нищичко на св.Валентин?

  • 4 442
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 533
Друг път пък каквото поискам го имам, даже после срамежливо и учтиво да викам "не, не, нямам нужда от това".

Еее, какво излезе, сега трябва ти нас да успокояваш, че ти си направо за завиждане! Laughing

# 61
  • Мнения: 6 167
във връзка с подаръка - тиган, моят мъж онзи ден без повод, тоест след няколко намека е купил
по собствене инициатива една тенджера.
и я носи много доволен и чака да го го почесам по гърба от благодарност)))
да, но няма капак. и питам аз Къде е капака на тази тенджера.
той попита не може ли без капак,  защото се купува отделно, а аз за капак нищо не съм говорила.
та, мили дами, мъжете се променят бавно и полека. за няколко века може
 да порастнат и да купуват тенджери с капаци, цветя и шоколадови сърца.

# 62
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Моя любим пък се беше постарал и сутринта ме изненада с бутилка бейлис и голям шоколад обаче аз съм с ужасен грип и успях само да му измуча мерси, да награбя шоколада и да се обърна на другата страна да си го ям самичка.  Така че и моя мъж е без подарък, добре поне че нямах сили и целувка да му дам иначе щеше да получи подарък като на Вълка.

# 63
  • Мнения: 984
във връзка с подаръка - тиган, моят мъж онзи ден без повод, тоест след няколко намека е купил
по собствене инициатива една тенджера.
и я носи много доволен и чака да го го почесам по гърба от благодарност)))
да, но няма капак. и питам аз Къде е капака на тази тенджера.
той попита не може ли без капак,  защото се купува отделно, а аз за капак нищо не съм говорила.
та, мили дами, мъжете се променят бавно и полека. за няколко века може
 да порастнат и да купуват тенджери с капаци, цветя и шоколадови сърца.
   

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
ще ме убие твоя мъж

# 64
  • Мнения: 356
И аз да се причисля към отбора  Sad
Вчера освен че беше Свети Валентин имахме и годишнина от предложението ми за брак.
Не само че не получих дори едно цвете,но "прекрасния" ми съпруг излезе вечерта защото на шефа му се родило бебе и събирането било по мъжки, защото нямало места за жените.Хубаво лошо няма да му е живо и здраво бебчето на човека ама и моя след всичко което направи или по точно не направи да се прибере в 3 часа посред нощ!!!!!!!!!!
Някои ще кажат че това са бели кахъри но на мен ми стана много мъчно.Много съм му обидена и не знам кога ще ми мине.

# 65
  • Мнения: 126
..Аз ...също съм към отбора ,които са ощетени тая година от подаръци... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms..Подаръка , който подарих аз тази година беше замислен доста от далече ,което го правеше даже за мене толкова желан и очакван.....
С две думи подаръка ми не беше кой знае какъв но поне беше оригинален.Представляваше една чаша със наша снимка ...и цялата чаша е в малко сърчица...много слака чашка:)..
Овита беше в куп хартия докато се получи огромна топка, която беше овита в хартия за опаковане на подаръци...с една сладка панделка на тази "ТОПКА"..Вярно не съм му подарила подаръка , за да получа и аз ...подарила съм го защото съм преценила ,че това е оригинален подарък и  го заслужава:)...
А аз също заслужавах поне едно цвете (вярно той не обича да подарява цветя ,но.... Crossing Arms)..Но както и да е доволна съм ,че остана очарован от подаръка си:)..Така че мацки горе главата...и без подарък и със...все същата работа:)

# 66
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
аз получих роза, но не защото е празник, а защото много често, на връщане от работа, мъжът ми минава през пазара и ми купува роза.
Знее, че това е любимото ми цвете.
За мен такъв празник няма - Св. Валентин. В една друга тема казах, че ми е лигав и непоносим.
Така че, дори и нищо да не бях получила, едва ли щях да се разстроя толкова.
За мен е важно как се държи в други моменти, а не по празници и то таква.
Не мисля, че тр. да се депресираш или изпадаш в униние Simple Smile

# 67
  • Мнения: 6 605
о , и аз не получих нищо .Обади ми се да ме пита какъв парфюм искам ,но аз тъй се бях задълбочила на работа ,че забравих за празника и викам"Абе имам си парфюми не искам".То и аз нищо не му купих и излязох да празнувам с приятелки тъй хич не се и сърдя.

# 68
  • Мнения: 1 288
моят мъж не го зачита този празник. не съм и очаквала да получа нещо. така всяка година. и 8-ми март много не го обича  Confused какво да правя. казва, че го хваща лудост от всичките "лигави сърца и други кичозни боклуци". все пак получих любимата ми торта гараш след намекване, че празнуваме или не, на 14-ти се яде сладко да ни е сладка любовта  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 4 148
И аз не получих нищо. Rolling Eyes

# 70
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Нищо не получих! Даже и поздрав - нец! Ама не ми пука първо защото съм с 20 год. семеен стаж и второ винаги каквото пожелая го имам, нищо , че не е на определен ден или дата.

# 71
  • Мнения: 125
ДА,ДА!!!! Само ти нищо не получи,останалите сме обсипани със сърца,бонбони....и  червени балони!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 72
  • Мнения: 4 585

ела вълчо -изяж ме!!

идаааааааааааааа

# 73
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
тук се сещам за една колежка на майка ми...
разказваше жената, че на всеки 8 март след работа отивала до близкия пазар, купувала си букет цветя и обикаляла целия град до загряване на петите гордо носеща букета.
никой никога не се сещал да й подари дори стрък цвете на този празник.

# 74
  • средноголям град в България
  • Мнения: 144
Подаръци по принцип получавам, след напомняне и подканяне от моя страна! Ама аз съм си нахална.  А за Св.Валентин получих една виртуална картичка /но изпратена още на 12 - да не би да забрави  Joy/.

Общи условия

Активация на акаунт