Само аз ли не получих нищичко на св.Валентин?

  • 4 444
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 127
много сте забавни и действате по-добре от успокоително
и ние имахме годишнина - 10ка
и аз подсетих - тъпо
резултатът - просто комичен
а едно време са ми се случвали наистина чудни неща
е-ее спомени, спомени

# 76
  • Мнения: 78
Моят мъж също не зачита този празник /св.Валентин/ и още сутринта се изнесе да празнува българския такъв/св. Трифон/..... Sad Дори и едно "Честит празник!" не получих, а камо ли подарък.

# 77
  • Мнения: 920
Добре, че не сте се застреляли - имаше 1 такава съфорумка.

Споко, иде 8ми март. Пак някои ще останат без подаръци.
Св. Валентин бил католически, 8ми март - социалистически.

# 78
  • София
  • Мнения: 900
мдаааа,  Thinking

оправданията са като дупетата
всички си ги имаме  Peace

# 79
  • Мнения: 126
И аз ще се запиша
ООООО.... Всъщност получих,..... лошото му настроене и провалена вечер(трябваше да излизаме с приятели)
Така де... не е сефте.........
По празници моя полудява......
 
 

Все едно аз съм го писала Rolling Eyes
Само,че  + подарък:цвете(бамбук),сърце на клечка и шоколад Милка Love
...и по случай това,че тогава ми скапа празника днес  ще празнуваме smile3508

Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 17:54 от Бебина

# 80
  • Мнения: 3 050
много сте ми забавни Hug
аз пък получих пожелания и внимание и всичкото му там-любов, целувки...
но без подарък Thinking защото трябваше аз да го измислям...
че тез дни трябва да ходим да си го купувам с него hahaha Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 1 983
хм, аз получих цвете и мнооооооого голяма подкрепа Heart Eyes, на този 14-ти хич не ми беше до празнуване, на следващия ден ни съкратиха щата в работата и в момента съм безработна Cry
въпреки романтичната вечеря ми беше едно.... Cry, но се радвам, че ме подкрепи и ме успокои

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Ехеее, пет страници "не получих подарък", пък аз си мислех, че няма много такъв добитък като моя.(аче добитък, добитък, ама си е мой)
Не че аз го тача този Валентин де, ама нали си знаете, все си е друго така да те изненада с нещо. Обаче момчето си каза "на работа съм, хич не се и надявай, да не си разочарована после". И не ме разочарова де. Но пък аз като почитател на виното си наредих трапезата като за Трифон Зарезан. И Валентинът си го почетохме после.

П.П. Да попитам "учителките" - абе как ги учите тези ваши мъже??? newsm78
Моят не поема и това е. Първо питаше какво искам, после идваше с мен да си го купя, а сега казва "колко пари струва?" дава ми пари и си е решил въпроса. Ама нали съм човек, и то жена - винаги искам повече. По нова година го учих, че няма жена с твърде много бельо, бижута и парфюми, ама за един месец го е забравил май??? newsm78

# 83
  • София
  • Мнения: 1 444
Напълно вярно е, че св.Валентин е католически празник, както и че нашият Трифон зарезан е прекрасен.Намирам за абсолютно незачитане и неуважение обаче извинението на мъжете, които не зачитат чуждоверският празник, както и социалистическият 8-ми март.При положение, че болшинството жени получават подаръци, цветя, целувки и внимание на тези празници, абсолютно игнориране и обида е ти да не зачетеш своята жена.Да я оставиш да гледа радостта на другите и да се чувства по-малко достойна и обичана.Това си е чиста простотия и голи извинения.Празника може да е и африкански, но щом останалите жени се радват на внимание, длъжен си да дариш и своята със същото, да направиш щастлива майката на детето си, другарчето в живота си и опората си, поне с една целувка и цвете.Дари и щастие, пък и кажи, че все пак смяташ празника за чужд и предпочиташ чисто българския Трифон зарезан.Така смятам аз и ако жена каже обратното и подкрепи съпруга си, то ще е фалшиво, защото няма такава, която да приеме без поне малко болка да остане без вниманието, с което са дарени останалите жени.

# 84
  • Мнения: 7 474
 Laughing Спокойно, аз получих сърчице  на 10-тата година, преди това човекът не знаел, че има валентинки  Joy   Joy

# 85
  • Мнения: 2 494
И аз нищо не получих, но и двамата бяхме твърде заети, за да си търсим подарък.Работих до късно, той дойде да ме вземе и след това на кръчма LaughingРазбрахме се другата седмица да се реваншираме взаимно Wink

# 86
  • Мнения: 963
... При положение, че болшинството жени получават подаръци, цветя, целувки и внимание на тези празници, абсолютно игнориране и обида е ти да не зачетеш своята жена...
Та къде го това болшинство с подаръците, казваш?  Laughing  Ако приемем, че форумът е една съвсем представителна извадка...  Mr. Green  Да де!
Инак по темата - не празнува(х)ме... моя инициатива беше... Писах вече в другата тема.

# 87
  • Мнения: 4 148
мдаааа,  Thinking

оправданията са като дупетата
всички си ги имаме  Peace


Добре казано. Joy

Общи условия

Активация на акаунт