Само аз ли не получих нищичко на св.Валентин?

  • 4 449
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 480
Има ли и други като мен - жена, съпруга и майка, която не получи абсолютно нищо за вчерашния св. Валентин? Нито цветенце, нито шоколадово сърчице, нито дори целувка!? Само едно сухо телефонно "честит празник, ако си още влюбена". Да, това не е типичен български празник, католишки е, измислен е, заимстван е и т.н. Но ние, жените, искаме толкова малко, просто топлинка......... Почувствах се самотна и нещастна. Исках да приготвя хубава вечеря, да запаля свещи, да внеса малко романтика. Но когато мъжа ми се върна от работа, а дори не ме целуна, си помислих "за кого да ги правя всичките тези работи?"

# 1
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Добре дошла в отбора.  И за да видиш, че и по-лошо има (което едва ли ще те успокои) да знаеш, че такова посрещане на празника на мен дори не ми е за първи път. И за втори не ми е... Не ми е и за трети...

# 2
  • Мнения: 3 447
Спокойно бе, аз получих тиган... романтично ли ти се струва  Simple Smile

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Спокойно бе, аз получих тиган... романтично ли ти се струва  Simple Smile

Ауууу
Честито, миличка  Hug
Ще ти дам рецептата за ония палачинки Simple Smile

renkata81 такова празнуване си е малко като в казармата.
14-ти е!
Всички да са влюбени и да си подаряват сърца, който не е - в карцера!

Направи му романтична вечеря утре или за 3-ти март ако щеш.
Ефект ще има...

# 4
  • Мнения: 4 585
   Винаги, когато допуснем, че е зле и си мислим, че повече не може, се оказва, че може. Т.е., че може да бъде и по-зле. Да получиш нежелан подарък например.
   На 13ти купих подаръче и цвете. Намляскахме се, тя е болна от грип, а аз съм храбър, защото съм имунизиран. Е, от вчера по обяд и аз съм болен. Седя пред компа, а в мен се разхождат някакви гадове. Лек ден на всички и болните да оздравяват. Дръпнете се от компа, че ще кихна.

# 5
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Dona! Готино е това с тигана Peace. Сигурно ти си си го избрала. Grinning
Аз не съм се трогнала много от липса на жест... Свикнах, така да се каже... Мога да разказвам легенди за разочарования от този празник. Но няма смисъл. Аз направих жест и тази година, както всяка друга. Моята съвест е чиста, удовлетворена съм, че не съм се спотаила като мишок.
 

# 6
  • София
  • Мнения: 2 623
Не си самичка, както писах и в другата тема -
мъжът ми много ме обича, но е анти романтик и
какво да направя - мога ли да му се сърдя ???
Обаче решил все пак и ми купил компот от ананас
/знае, че го обожавам/ и за лош късмет, докато
си прибере продуктите, касиерката започнала
да маркира на следващия клиент
и така подаръка ми си останал сред
неговите покупки  Rolling Eyes Иначе е маркиран де Simple Smile
Не зная какъв ви е случая, но не отдавам такова
значение на това, че просто не е романтичен
и не се сеща сам  Hug Та нали като поискам
нещо ще изрови земята за да го имам - на мен
това ми е достатъчно - аз съм романтик и за двамата  Hug

# 7
  • Мнения: 7 723
С течение на годините свикнах, че няма да получа нищо на този така "сетъл" празник и не ми прави ниииииикакво впетчатление вече.  Laughing
Споко, свиква се   Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 633
 И аз нищо Mr. Green
Въх Милено, какъв е тоя дзвер Shocked
 Иначе от хлапето получих 16 любовни писна написани собственоръчно Laughing
 На някакъв неразбираем език бяха, но пък намазани с много темперни бои Grinning

# 9
  • Мнения: 1 533
Поне телефонно обаждане си получила. Аз от мъка излязох с една съфорумка и се понапихме до среднощ.

# 10
  • Мнения: 984
и аз да се включа към отбора, аз получих сърчице от госпожата в детската, пак е нещо нали. Моя мъж каза че не трябвало само днес да се подаряват цветя, а ми и през останалите  дни от годината /не че тогава получавам /, но тй бил забравял, иначе имал желание  Laughing

# 11
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
От него нищо материално не получих Wink, но не се сърдя....изкарахме си една приятна вечер в компанията на две бутилки Асеновградски мавруд Crazy...при това после имаше продължение...та така - нищо материално не получих.

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Изобщо не съм и очаквала (той не е тук, но и да беше- все тая), моя също е анти-романтик.
На 10-ти ми честити рожденния ден и всички празници през следващия един месец Laughing

# 13
  • Мнения: 1 520
Е, не съвсем нищо. Ти както изброяваш - аз получих шоколадово сърце, торта.
Ама и аз нищо не му купих, някак не ми е празнично. Друго беше в тийнейджърските години, еуфорията тогава е друга. Сега - минава и заминава. Не че е чужд празник, небългарски, но просто не ми се правят някакви тарапани и тежки празнувания.

А и това "ако още си влюбена" май се оказва донякъде вярно. Нещата се променят.

# 14
  • Мнения: 54
И аз ще се запиша Sad
ООООО.... Всъщност получих,..... лошото му настроене и провалена вечер(трябваше да излизаме с приятели)
Така де... не е сефте.........
По празници моя полудява......

Общи условия

Активация на акаунт