Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 фев. 2007, 10:38 ч.

Търсят се ортези за дете със Спина бифида

• 1 265
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
Една майка на 3 годишно детенце със Спина бифида ме помоли да потърся информация за ортези.Желателно е да са от кръста надолу.Също така търси апарати за ходене, които обикновенно вървели заедно със ортопедични обувки.Много ми се иска да и помогна, но нямам представа как  Praynig .Дано се включи някой по запознат с тези ортези.Детенцито ползва едни такива, но са много тежки и майката се надява, да намери по леки варианти.

# 1
  • Варна
Във Варна има няколко специализирани магазина за хора с увреждания-зад централния вход на местната Окръжна болница.Не знам за каква точно ортеза става въпрос, но можете да се обадите и да попитате. Аз си купих оттам колан за сколиоза,но пишат,че продават и ортези. За съжаление не знам тел.номер на магазина. Обадих се на справки и ми дадоха следния номер-63-33-20 с код на Варна 052. Това е номерът на Център за рехабилитация-попитайте там.Ако не получите отговор, ще отида лично до магазина-само трябва да знам за каква точно ортеза става въпрос.

# 2
  • София
Някой има ли идея откъде може да се намери детска инвалидна проходилка.
Нещо такова, на за дете.

# 3
Може би ето тук би могло да се намери нещо такова: http://www.elpak.com/elpakofr.html

# 4
Здравей, аз съм точно продавач-консултант в точно такъв специализиран магазин за хора с увреждания в гр. Варна. Телефонът ни е 052/60 35 89. Утре ще попитам, за детската проходилка. От както работя там не са ни търсили, но мога да се опитам да намеря повече информация.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт