Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 15 фев. 2007, 12:11 ч.

Ясмин-кървене

  • 3 119
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте!Искам да попитам тези от вас,които приемат Ясмин и са имали кървене и през втория месец на приема, дали трябва да се спрат ,или да се изчака и третия месец,както пише в листовката за да се пригоди организма.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 573
Не се притеснявай и спазвай упътването. Аз пък имах кървене в средата на 6 месец на прием на Ясмин, е бях откачила и бях убедена, че имам рак на шийката на матката, правих цито намазка и всичко беше идеално, гинеколожката ми обясни, че Ясмин е ниско дозиран хормонален препарат и се случват такива неща. Ако продължи кървенето все пак отиди  на лекар.

# 2
  • там, където е сърцето
  • Мнения: 420
И при мен е така.
Първите три месеца почти непрекъснато кървях по малко.
Лекарят твърди, че това е нормално.
После организма свиквал и спирало.
И не само от Ясмин съм така.
С други противозачатъчни е същото.

# 3
  • Мнения: 2 237
Извинете че се намесвам,но ми се ще да ми кажете нещо повече за тези противозачатъчни.Добри ли са ? Напълнява ли се от тях ?Имат ли някакви други странични ефекти ? И на мен са ми предписани,но още не съм ги взела поради точно тези тревоги.Искам да питам и още нещо,но не ми се смейте...Напоследък забелязвам окосмяване по брадичката си,мислите ли че от противозачатъчните то може да изчезне ? Embarassed
Извинете за отклоняването.... Blush

# 4
Някои напълняват,други отслабват.Лично за мен усещам нервност,главоболие и най-неприятното -кървенето.

# 5
Има хапчета -Диане ,които се взимат при проблеми с кожата и косата.Тряба пак от лекар да се изпишат.



Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт