кажете за най-безумните си покупки за бебо

  • 5 495
  • 113
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 44 084
Позачистих темата от заядливите постинги и публикации, нямащи нищо общо с темата.
Моля, придържайте се към темата и се въздържайте от груби обиди и квалификации.


 Peace Благодарности, време беше някой да мине с "метлата"  Hug

# 76
  • Мнения: 5 288
В графа "безумни" - огромен брой всякакви видове залъгалки, без да са влезнали в употреба. Безброй шапчици и чорапки за новородено. Сега пък съм на вълна - роклички.
В графа "безполезни" - бънджи, кенгуру, гумени книжки за баня, кремчето против студ и вятър (май така се казваше) - при липса на зима, каска за прохождане (успях само да снимам малката с нея, просто не ми дава да и слагам нищо на главата), каишки за прохождане, прословутите лъжички Нуби с термонакраник - не само се оцветиха, а и в периода на никнене на първите зъбки малката изяде самия накрайник  Mr. Green, шишета с мек и твърд накрайник Авент и със сламка на Нуби, чинийки от меланин на Канпол, аспиратори за носле Чико и Нук, светеща играчка бебе-жабче Чиполино и т.н.  ooooh!

# 77
  • Мнения: 5 228
Термометър за храна. Добре, че не работеше, та го върнах.  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 3 457
според моя мъж активната гимнастика Mr. Green

# 79
  • Мнения: 4 138
навика да изкупувам цялата колекция от даден размер на бенеттон. геокс обувки, реебок маратонки. безумно голям брой шапки и 10 чифта обувки засега при условие 4е кюфтенцето ми е на 6 месеца. Blushуред за топлене на храна авент, за дреболиите хич да не говорим

# 80
  • София
  • Мнения: 659
Аз пък още като бременна се бях засилила да купя термометър от тези дето се пъхат в ушенцето и почти веднага отчитат, като си мислех, че ще е по удобно и няма да тормозя излишно бебчето. Слава Богу една свястна продавачка в магазина ме спря и ми обясни, че въобще няма да е по-лесно нито за мен, нито за бебо. Иначе като се замисля от нещата, които съм си купила лично (защото подарени боклуци, колкото щеш) не съм ползвала аспиратора за нос, който имаше и допълнителен накрайник за уши.

# 81
Аз  още  нищо  не  съм  купила, защото  съм  съвсем в  началото  на  оървата  си  бременност, но  се  чудя newsm78  дали  е  уместно  да  си  купя  бебефон - до  тук  не  срещнах  нищо  по  повод  на  подобна  вещ. Някоя  от  вас  ползвзла  ли  е  и  има  ли  полза  от  една  такава  покупка?

# 82
  • Мнения: 982
Аз  още  нищо  не  съм  купила, защото  съм  съвсем в  началото  на  оървата  си  бременност, но  се  чудя newsm78  дали  е  уместно  да  си  купя  бебефон - до  тук  не  срещнах  нищо  по  повод  на  подобна  вещ. Някоя  от  вас  ползвзла  ли  е  и  има  ли  полза  от  една  такава  покупка?
Аз имам камера и монитор за наблюдение.Не са ми излишни!
Бебефон е добра покупка,според мен.

# 83
  • Мнения: 5 288
Аз  още  нищо  не  съм  купила, защото  съм  съвсем в  началото  на  оървата  си  бременност, но  се  чудя newsm78  дали  е  уместно  да  си  купя  бебефон - до  тук  не  срещнах  нищо  по  повод  на  подобна  вещ. Някоя  от  вас  ползвзла  ли  е  и  има  ли  полза  от  една  такава  покупка?

Имаме бебефон. За мен е много добра придобивка  Peace.

# 84
Благодаря    bouquet . Добре , че  открих  този  сайт - толкова  съм  неориентирана, а тук  във  форумите  има  толкове  информация #Crazy- чак  свят  да  ти  се  завие. Супер - докато  дойде  време  да  родя  ще  се  поограмотя  доста! Joy Joy Joy Joy Joy
  Още  веднъж  благодаря Hug

# 85
  • Мнения: 2 936
 Thinking хм,аз колкото и да мисля не съм правила такава покупка!!!което ще рече,че съм доста практична...

бънджито детето не го хареса,но пък то не беше скъпо... Simple Smile

# 86
  • Мнения: 5 228
Аз пък още като бременна се бях засилила да купя термометър от тези дето се пъхат в ушенцето и почти веднага отчитат......

Това ми е една от най-смислените покупки. Няма по-удобен термометър.

# 87
  • Мнения: 4 150
Аз смятам само една моя покупка за безумна - уред 3 в 1 - музикална кутия с 5 различни мелодии и звуци, лампа и уред за вибрации. Последния не можахме да го ползваме.
Бях се запалила да взимаме кошара на Graco  с вибрации, за да приспиваме бебето. Но ми се стори много скъпо да платиме $200 и затова поръчахме само уред за вибрации (този 3 в 1). И сега си имаме нощна лампа за която платихме сумати пари.

# 88
  • София
  • Мнения: 44 084
бебефона за нас е многоо смислена и добра пукупка. Направо е незаменим:)

# 89
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз  още  нищо  не  съм  купила, защото  съм  съвсем в  началото  на  оървата  си  бременност, но  се  чудя newsm78  дали  е  уместно  да  си  купя  бебефон - до  тук  не  срещнах  нищо  по  повод  на  подобна  вещ. Някоя  от  вас  ползвзла  ли  е  и  има  ли  полза  от  една  такава  покупка?
Ние сме за никъде без бебефона.
Оставяме го да спи в стаята,и си гледаме спокойно филмчета в хола.Апартамента е голям,и ако няма бебефон,няма да чуем,когато малкия плаче...

Общи условия

Активация на акаунт