Цветя на мъж?

  • 10 815
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 934
Я, кажете сега....Братовчед ми утре празува 50-годишен юбилей. Подарък естествено има, ама се чудя за цветята.... newsm78 По принцип знам, че не се подарява, освен ако е любител някакъв и ценител..... ooooh!Ама и аз не знам кака да действам....Честването ще бъде в ресторант.
Хайде, съветвайте....

# 1
  • Мнения: 2 700
Знам, че не се подарява, но на мен ми звучи някак постно да отида само с подарък.
Можеш да излезеш от ситуация ако занесеш цвете на жена му (ако е женен). Хем си купила, хем не си го поднесла директно.
Ако се празнува в домашна обстановка носим бутилка вино и цвете за домакинята, а в ресторант съм била само веднъж на годишнина (там естествено не носихме вино) и с подаръка занесохме 1 цвете на рожденика.

# 2
  • Мнения: 11 003
Ако обича цветя, може да е нещо в саксия - например палма или по-екзотично растение.

# 3
Никога не съм разбирала защо не трябва да се подаряват цветя на мъж.За мен е знак за уважение- подарявала съм с подарък и букет.Според мен подходящи цветя за мъже могат да бъдат гербери, гладиоли, заще не и орхидеи Wink Приятно изкарване на празника  bouquet

# 4
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Аз обикновено поръчвам да ми спретнат някоя икебана (и за жена де, ама за мъж - винаги), може да не е голяма, но с по-необичайни цветя и сухи "шукарии" и комбинирам с картичка с пожелание.

# 5
  • Мнения: 1 120
скоро по искрено и лично гледах,че на мъж се подарявало кактус-това било ''мъжко'' растение и им подхождало.но на мен малко странно ми звучи да подаря кактус дори и на жена(или мъж).камо ли да го занеса в ресторант  newsm78 нещо не се връзва
найстина добра идея е да подарите цвете на половинката му,ако има.винаги,когато ходя на празник на мъж,нося цвете за половинката му,дори да не я познавам добре.това ми е като закон

# 6
  • Мнения: 5 317
Подарете цвете на съпругата.

# 7
  • Мнения: 25 590
Според етикета, цветя се подаряват на домакинята на тържеството. Независимо каква му се пада - жена, майка, баба, сестра, дъщеря...

# 8
  • Мнения: 4 651
Според етикета, цветя се подаряват на домакинята на тържеството. Независимо каква му се пада - жена, майка, баба, сестра, дъщеря...

Точно така, саксия ако му е хоби.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ей такова букетче получи веднъж мъж ми:

# 10
  • Мнения: 2 220
Шани, страхотен букет!  Peace
Аз съм ЗА подарявнето на цветя на мъж.

# 11
  • Мнения: 4 546
аз подарявам. не винаги- ако случаят е особено важен или ако нямам подарък.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
В по -реномираните обекти за цветя правят букети за мъже.Те изглеждат по-различно от стандарните ,има водещ ,,петльов,, мотив.

# 13
# 14
  • Мнения: 7 723
скоро по искрено и лично гледах,че на мъж се подарявало кактус-това било ''мъжко'' растение и им подхождало.....

 smile3521.....мдааааааа, така е   Thinking

    newsm47
майтапче  Mr. Green

Сега- по темата:
Наистина, етикетът изисква в такива случаи да се поднесе букет на домакинята  Wink

Общи условия

Активация на акаунт