Има ли смисъл да си даваме парите

  • 5 294
  • 94
  •   1
Отговори
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
Не виждам абсолютно никаква разлика, ползвайки евтина и не ча толкова евтина козметика. Последно и взех Юсерин Q10 флуид и не виждам никаква разлика в състоянието на кожата ми, същата, като ползвах и Ейвън, само, че последния е пъти по-евтин.Rolling Eyes Ползвала съм Ла рош-никакъв ефект. Нито ми се свиха порите, нито ми се заличиха първите бръчки Sad Като чета тука темата за Талодерма, се питам какъв е мисъла и има ли такъв да се дават пари. Може да има кремове с видимо действие-Е.Арден, Шанел и пр., но там вече наистина говорим за цифра. Ще кажа и на мен какво ми помогна за косопада-Себорал от аптеката с цена..... 1.70 лв!

# 1
  • Мнения: 5 299
Скъпото не е гаранция за качество. Но и евтиното излиза по-скъпо понякога. Wink

# 2
  • Мнения: 1 354
Ами зависи от това какво искаш си заслужава парите.Има и нещо друго,ако с едно мацкане всичко ствало нямало да има сбабичосани жени на по 30.Иска се постоянство.Крема показва ефект,когато си постоянна и останалата козметика за лице,която исползваш не му противодейства.Четох някъде,че при смяна на крема на по-малко от два месеца,кожата загрубява и става по-зле,докато на края висят килограмови бръчки от челата.
Звучи грубо нали?Е да ама си е така! Crossing Arms
А и още нещо,може пък до сега да не си улучвала точния крем за кожата си.
Консултирай се с дерматолог,след това бъди постоянна с даден продукт. Naughty
Между другото относно цените смятам,че те не са критерии по който трябва да се съди за някой продукт.Не Лептен за 25 лв ми излекува акнето,когато имах такъв проблем,а крема
"Здраве",който баба ми ми препоръча.Това е една от главните причини поради,които смятам,че не винаги цената играе роля на определящо добро-лошо.
Това е моето мнение.  bouquet

# 3
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
Ами зависи от това какво искаш си заслужава парите.Има и нещо друго,ако с едно мацкане всичко ствало нямало да има сбабичосани жени на по 30.Иска се постоянство.Крема показва ефект,когато си постоянна и останалата козметика за лице,която исползваш не му противодейства
...
съвсем не си сменям крема на 2 месеца. ходя редовно на козметик, правя си маски, почиства, хидратирам, подхранвам... не знам, кое на какво противодейства, нещо не ми стана ясно.. Rolling Eyes дерматологът ми препоръча Ла рош.

# 4
  • Мнения: 1 354
Под кое на какво,как действа имам предвид дали си разучила достатъчно добре въпроса относно съставките на всеки един продукт.Защото е напълно възможно в крема за лице например да има съставка,която противодейства на съставка от тоника за лице и така можеш цялата да се обринеш много лошо(говоря от личен опит,конкретно за този случай)
Щом дерматолога ти е казал Ла Рош,ползвай него,виж как ще ти действа,или....? Thinking

# 5
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
ами, мила, то за тая работа трябва да си химик или магистър фармацевт...

# 6
  • Мнения: 2 407
Не винаги,има доста скъпи кремове ,който са много добри и имат ефект.Не мисля ,че може да се сравнява Ейвън със Виши, Кларинс,Авен Клиник и тн.

# 7
  • Мнения: 2 229
Аз досега за козметика никога не съм давала особено много пари. Outta Joint Среден клас неща ползвам, не искам да си купя нещо ужасно скъпо и после да се разочаровам. Confused Нааааааай-скъпото ми нещо е парфюмът ми на DKNY и то не е от най-скъпите. Наистина за някои неща няма значение каква им е цената, все един ефект...

# 8
  • Мнения: 1 354
Ами "мила" аз не съм нито фармацевт,нито химик,но ме е еня за кожата ми и се интересувам.Както написах по горе патих си един път от несъвместимите съставки на два козметични продукта за лице и сега непрекъснато си търся инфо и чета до дупка преди да си наклепам лицето.
 Peace

# 9
  • Мнения: 6 616
Лично за мен си струва -доставя ми удоволствие да се грижа за кожата си.

# 10
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
glycerin, octcocrylene, distrasch fosfate,C12-15 alcyl benzonate,ethilhexyl salycilate,plyglyceril 3 ;ethylglucose.disterate,titanium dioxidealcohol denat,titanium dioxid ... и така до 30, колкото са съставките. ако някой ми каже с какво да не ги съчетавам, ще съм благодарна. Peace

# 11
  • Мнения: 1 354
хахахаха в днешно време всяка информация струва пари  Wink
не можеш да си представши дори колко много  Outta Joint

# 12
  • Мнения: 9 095
според мен, до 30 години кожата с всякакъв крем се чувства перфектно, ама оттам нататък..., е, незнам от опит, но виждам по моите клиентки как стават по- взискателни, за себе си ползвам горе долу среден клас козметика, не мисля да я сменям и смятам че парите си заслужават, а за това ч е евтиното излиза скъпо ще подкрепя с пример- взехме на мъжа ми по- евтини ролери, каишката му остана в ръцете още докато ги обуваше, после тръгна да спира и се счупи спирачката... ooooh!

# 13
  • Мнения: 1 354
То и за това с възрастта е спорен въпроса,по-скоро всичко си е индивидуално.Веднага давам пример,че иначе ще бъда изядена от вълци.
Майка ми е на 39 години,а кожата на лицето и шията и са като на 50 годишна жена.Когато живееш по трудно и не си по цял ден с кръстосани крака нормално е да се сбръчкаш по от рано.За сметка на това майката на приятеля ми е на 46,кара 47,а лицето и е като на 20-годишна.Изпъната до няма и на къде.А нито ползва някви мазилца(алергична е почти към всичко),нито ходи по епилации,нито нищо. #Crazy #Crazy #Crazy
Аномалии или начин на живот всеки сам за себе си да си направи извода. Peace

# 14
  • Мнения: 9 095
така като чета, живот и здраве да доживеем и надживеем Лили Иванова, май на всички ще ни се иска да изглеждаме като нея тогава Joy, а Веси права си че много агресия се вихри напоследък във форума Shocked

Общи условия

Активация на акаунт