Отговори
# 30
                                                                                                                                                                                                                                            И аз гласувах  ДА ,защото имам доста познати които се лекуват по този начин.
--vnd, на колко години беше детето на братовчед ти когото започна лечението и на колко е сега?Питам защото и моята дъщеря е астматичка и ще я лекувам с хомеопатия.

# 31
  • Мнения: 417
За - личен опит аз и двете ми деца и много близки наблюсения върху още три деца. Две от децата са със сериозни хронични заболявания

# 32
  • Мнения: 415
Гласувах с ДА от опит Peace.
Малкия беше с бронхиолит и последващи асматични пристъпи и след 2 месечно хомеопатично лечение се оправи  Peace
Обаче след едно боледуване на баткото с адски висока Т нещо не се получи с хомеопатия... Или аз не се справих...
Търпение, постоянтство и смелост - това е хомеопатията.

# 33
  • Мнения: 233
  chocha  Хомеопат, който дава и алопатични лекарства не е никакъв хомеопат. Теренното лечение трае два месеца, като всеки месец се пие различно лекартство с седмица почивка между тях. И следва посещение при лекаря и така всеки два месеца, докато реши лекаря, че не се нуждаете от лечение. Това може да трае и две години. Така се лекуваме ние и сме доволни. Още много мога да ти кажа по въпроса, но сега съм заета. Hug

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
renisa  хомеопатката не ми ги е предписвала,но когато я питах ще пречат ли на лечението ми каза,че няма проблем да ги взема.аз прекъснах лечението преди да минат 2 месеца.Следващият път,когато отидохме при нея след като мина месец тя реши,че ще лекува друго нещо вече,а това което ни била дала си действало от първия прием.

# 35
  • Мнения: 233
renisa  хомеопатката не ми ги е предписвала,но когато я питах ще пречат ли на лечението ми каза,че няма проблем да ги взема.аз прекъснах лечението преди да минат 2 месеца.Следващият път,когато отидохме при нея след като мина месец тя реши,че ще лекува друго нещо вече,а това което ни била дала си действало от първия прием.
  Щом го е позволила е все едно това не говори добре. Аз говорих за теренно лечение. Докато локалното трае дни. А за вас е било нужно точно това.

# 36
  • Мнения: 6 461
Опция 2

# 37
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Извинявам се, че въпросът ми е малко страничен, но:
Каква е цената за преглед при хомеопат, той прави ли изследвания; лекарствата от аптека ли се купуват или той ги прави?

Мерси предварително за отговорите.

# 38
  • Мнения: 1 883
Извинявам се, че въпросът ми е малко страничен, но:
Каква е цената за преглед при хомеопат, той прави ли изследвания; лекарствата от аптека ли се купуват или той ги прави?

Мерси предварително за отговорите.

Цената на интервюто е между 20 и 50лв . Не се правят никакви изследвания , все едно си при психолог. Лекарствата в повечето случай ги дава хомеопата или ти си ги купуваш от хомеопатична аптека  Peace

# 39
  • Мнения: 5 370
Отговор-"Може би".
Слушала съм интервю, в което хомеопат сам казва, че има заболявания, при които алопатичната медицина е за предпочитане.
Върху себе си бих експериментирала, за детето - твърдо бих се въздържала засега. Sunglasses

# 40
  • Мнения: 4 451
Превърженик! Peace

# 41
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Vikuna, мерси за отговора. Аз се чудя, възможно ли е само въз основа на интервюто да се определи забооляване.

Ами ако заболяването няма явни симптоми. Не е възможно лечението ли.
Последен въпрос, но като гледам колко хора са запалени, и ми е любопитно: лекарствата самият хомеопат ли ги приготвя? След като не са билки, от какво са?

И последно, като как ви се струват, по-скъпи или по-евтини са от обикновените и широкоразпространени?

Мерси!

# 42
  • Мнения: 8 917
Може би -т.е. склонна съм да се доверя, но бих опитала за себе си и тогава за Гери

# 43
  • Мнения: 1 174
Гласувах с ДА- от личен опит.Прибягвала съм до хомеопатични лекарства през периоди на вирусни заболявания и като профилактика, и като лечение.По време на бременността си ползвах такива, веднага след раждането за възстановяване и за проблем с кърменето пак с хомеопатия си помогнах.
Голяма част от обкръжението ми също се лекува по този начин и засега само положителни отзиви чувам.

# 44
  • Мнения: 3 550
Да, от опит п ри себе си и при сина ми.

Общи условия

Активация на акаунт