Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Основно и средно образование
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, ако имате имформация кои училища в София предлагат предучилищна подготовка,  Моля споделете.
Също така  и кога започва записването?
Цитирай

София

запис  Hug
Цитирай

под голямата лоза

120- то  bowuu
Цитирай

София

23 СУ "Ф. Ж. Кюри", срещу гара Подуяне. Peace
Цитирай

Cофия

зависи кой квартал те интересува.
Гоце Делчев: 104 у-ще и 121 у-ще имат предучилищна подготовка.
Кога започва записването може би може да узнаеш от страниците им в интернет или по телефона.
Цитирай

и аз да се запиша.
Питах преди време за Света София, но никой не ми отговори  Confused
Цитирай

Интересуваме 20, 22,134, но информация в Интернет не успях да намеря.
Също така на ул. "Свети Наум" в Лозенец (между хотел Хемус и Семинарията )има едно руско училище, но незнам кой номер, ако вие го знаете кажете.
Цитирай
Здравейте, предстои ни да записваме сина ми на предучилищна.Моля ако някоя мама има поглед да сподели.Търся предучилищни в района на кв.Люлин и по-точно в района на Люлин 3,4,5 много ще съм ви благодарна ако ми дадете повече информация по въприса.
Цитирай

света софия----това нсоу  -151 ли е?
Цитирай

Здравейте, и на нас ни предстои това. Реших да го запиша за предучилищна в училище т.к смятам че там подготовката е по добра. Освен това децата са по малко (в момента групата им в детската градина е 27 деца)). Моля мами, които имат опит в това отношение да споделят.
Освен това се чудя дали да посещава предучилищната в кварталното училище или в училище, което е близо до работата ми (района на хотел Хемус).
Цитирай

И аз бях повдигнала тази тема под заглавие "Задължителна предучилищна подготовка". Последната публикация бе около края на януари. Ако я намеря ще изпратя и линка.
Цитирай

София

И аз бях повдигнала тази тема под заглавие "Задължителна предучилищна подготовка". Последната публикация бе около края на януари. Ако я намеря ще изпратя и линка.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=155617.0
Цитирай

Мерси
Цитирай

3 метра над небето

46 ОУ на бул Христо Ботев има и ансамбъл Росна китка(народни танци)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.