Чакаме СЕПТЕМВРИ с нетърпение - бебчетата си да гушнем с умиление!!!

  • 16 909
  • 297
  •   1
Отговори
  • София,
  • Мнения: 150

Ето ни и нас - Септемврийки 2007!
Вече сме  майки, но чакаме  бебчета!!!   
Най-много бебчета чакаме на 11.09

Кръстница на темата: АНИРИ

Чакащи дата за ТЕРМИН:  - хайде, момичета, казвайте термините?!?!?!

       bojoІ3003 (Нина) – 25 г., Пловдив, второ дете
       shushi, 28 г., Бургас, първо дете
       kerilain
       vasq, 27 г., Пловдив, първо дете
       мама Галка, второ дете
       printy, първо дете
       rene_97

       kali, 27 г., София, второ дете 
       Tiarra, 28 г., София, първо дете

        mileta, 28 г., второ дете
        FEMININE, 25 г., Варна, първо дете
        bebe to,  Русе, първо дете

        Hellche, 24 г., първо дете
        mackomacko, 25 г.,София, първо дете
        Анири, 26 г., София, първо дете

        In4, 31 г., САЩ,  второ дете

        simona_666, 28 г., първо дете
        miss pretencia, първо дете
        bravy, София, 27 г., първо дете

        tic_tac, 31 г., второ дете

        nadiq, 24 г., първо дете

        ani-bani, 23 г., Варна, второ дете
        vinty, 28 г., София, първо дете
        dida76, 31 г., Плевен, първо дете
        Silvia N, 24 г., Варна

       
        кукла, 33 г. София, второ дете
        muna33, Бургас, второ дете

        St.Anger, 28 г., София, първо дете
        alis11, 35 г., Варна, трето дете
        Beni4, 31 г., София, второ дете
        miss_mimi, 26 г., Бургас, първо дете
        Inna, 30 г., Кърджали, второ дете
        Samira,25 г.,  второ дете

        thumbalina, 27 г., София, второ дете

        juju42, София, първо дете
     
        Snejana_G, 31 г., Пирдоп, второ дете
        кокошчица, 32 г., първо дете

        zlo, 24 г., София, второ дете
        cherry spa, Варна, първо дете

        Mari_Pz, 30 г., Пазарджик, първо дете
        heureuse, Монреал, Канада, трето дете

        trex, 24 г., София, първо дете
        mum, второ дете

        kalaka, 25 г, София,  първо дете
        T : )  , София
        tanq_83, второ дете

        Поспаланка, 29 г., Варна, първо дете

        marina_79, 27 г., Русе, първо дете
        liddi, 29 г., София, чака двечки буболечки
 
        leliche, 28 г., София, първо дете

        titinka, 23г., първо дете
        silverarrow, Първо дете
        Sara 01, 21  г.
        dudulanka, 29 г., Варна, Първо дете

        gia_fire, София, първо дете
        Лилита, София, второ дете
        Вилиан, Ст. Загора
        sungirlaug, 27 г., първо дете
        silvia 77, 29г., първо дете

        berina , Варна, 30 г., второ  дете
        Гретхен, Плевен, 40 г., второ  дете
        blue, Пловдив, 32 г., първо  дете

        basilisk, София, второ дете

        boryana_n, 25 г, Попово, има си едночко, чака двечки

        Karen, 31 г., София, трето дете
        Мишока, 25г., София, първо дете
        Ваня,  26г., второ дете 
        kote_veri,  24 г., София,първо дете 

        katrin7 , 29 г, София, първо дете
        dona_78, 28 г, първо дете
        Nanny Oqq, 34 г, първо дете

        sladka_mama, София, второ  дете
        ri6i, 29 г., София

Очакваме с нетърпение още попълнения!

Нашите зодии:
Риби:              zlo (21.02); dida76 (21.02); Mari_Pz (08.03);
Овен:              Inna (14.04); katrin7 (01.04); kali (06.04);
Телец:            gia_fire (18.05); cherry spa(24.04); juju42 (12.05); Silvia N (20.05);
Близнаци:      boryana_n; sladka_mama
Рак:                Мишока (29.06); leliche;
Лъв:                Анири; Гретхен (02.08); sungirlaug;
Дева:              mileta (17.09); кокошчица (21.09); FEMININE (02.09);dudulanka; silvia_77
Везни:            St.Anger ; samira; dona_78; Snejana_G (10.10); miss_pretencia; bravy
Скорпион:      mum; titinka, Nanny Oqq
Стрелец:        Beni4 (25.11.); vinty (14.12.); Лилита (11.12.); silverarrow;
Козирог:         schuschi (18.01);
Водолей:        Ани Бани (28.01); ri6i (16.02);



 smile3509 Снимки на мами СЕПТЕМВРИЙКИ
       Потребител: septemwri
       Парола: 2007


Линкове към старите ни и активни теми:
Вече всяка СЕПТЕМВРИйска мама си видя бебока на екрана!!!
Септемврийска мама сърчице ще види скоро на екрана!!!
Зима иде и се застудява, СЕПТЕМВРИйско сърчице ме сгрява!!!
Има ли вече мами чакащи бебче септември 2007???


Чакащи заглавия:
Ето Пролет Идва, наближава-Нашето СЕПТЕМВРИйче ще Започне да ШАВА!!! – (от ani-bani)
Първите снежинки прехвърчат над земята, а бебе СЕПТЕМВРИйче в коремчето се мята!!! - (от FEMININE)


Интересни теми:
Седмица по седмица
Момче или момиче???
Бременност и килограми?!?!?!?
Интервю с господ...  Laughing
Работната седмица!!!  Laughing

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 16:39 от Beni4

# 1
  • Мнения: 45
Супер е темичката smile3501
А пък да се похваля първият глас в анкетата е моя(пицария),но и на друго място да е пак ще се радвам да се видим newsm44 newsm10  love001

# 2
  • Мнения: 1 199
Поздравления за темичката Hug Прекрасно оформена, което явно е отнело доста усилия. Благодаря  bouquet
Аз между другото чакам трето дете Wink

Мами, имам едно въпросче на деликатна тема:oops: Понеже съм чела и чувала противоречиви мнения по въпроса, а напоследък не съм се интересувала за новостите, да ви питам: В края на краищата смята ли се че сексът носи риск за бременността? От някои съм чела че е добре да се избягва в началото на бременността и в края. Други са писали че не е опасно. Честно казано, при мен желанието хич го няма, независимо дали го смятам за безопасно или опасно. Не знам така до края на бременността ли ще бъде, или само сега по време на хормоналните бури през първите 3 месеца.

# 3
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
добрютро тумбалани
И аз да се отчета в новата тема-искам да кажа относно темичката ни и новите обновления че
е суперррррррррр Hug Hug Hug Hug Hug Hug Peace Peace
Аз съм мнооооо доволна от Ина и Бенич
незнам момичета вие как сте ама аз нещо напоследък немога да спя-въртя се нощем като пумпал в леглото. #Crazy #CrazyВсе не ми е удибноо и ръчкам мъжлето да си махне я крак,я ръка,я ми пречи с нещо друго Mr. Green Mr. GreenЛуда работа
Днес е много гаден ден-облачно,мрачно студено-и май ще си пална печката и ще си шия гобленчето.Само дето трябва да наготвя newsm78 newsm78
Пак великия въпрос-ама от вчера съм го измислила какво ще е .Много работи вчера ми се доядоха че да видим кое ще има късмет днеска да го наготвя и да го ИЗЯМММММММ Joy Joy

Относно Секса-аз предната бременност много ми се правеше,а сегаааа лабава работа.Изобщо не ми се и помисля даже за секс.Като гледам мъжо и той се примирил че май този път няма да го огрява често слънцето hahaha hahaha
Венити-охххх мила много ми стана мъжно.Съжалявам за крайните резултати, Sad SadЧакаме те след някой друг месец да се похвалиш пак в отчетните с тупкащо сърчице и всичко да е ОК Peace Peace
Момичета отивам да пазаря.Има толкова много неща да купувам -ама май половината няма да ги купя защото трябва да се нарамя като магаренце.А неискам
Така че цунки от мен за сега и лек ден ви желая  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 228
Привет мили мами и от мен:) Peace Отново си имаме страхотна темичка:)Браво моми4ета Hug
Venity мила, много съжалявам за това,което се е случило,но не губи кураж!Ти показваш,че си повече от смела,гушкай малкото съкровище,което имаш  и съвсем скоро да ни се похвалиш с нова -пулсираща точица.Целувам те.
heureuse зависи как се чувствате,просто не трябва да е много хард.Ние дотук ако искаме правим,ако не ми се иска-не.А  то май само 4-5 пъти ми се е искало:)
Inna ти сложи ли  само половин литър мляко в Олето,защото последният път и на мен не ми се сгъсти,но защото бях набухала 1 литър мляко.майка ми прави торта с този крем,сладко от ягоди и банани и стана супер.
miss pretencia около мен пък са само деви и си живеем супер-и мъжа ми е дева и татко също,а и неговият баща,та не се тр
евожи, с лъвовете се обичаме ама са  малко темпераментни за везничките.А иначе аз съм на 18.10.
Поздрави на всички и довечера пак ще се видим,че закъснявам за ба4:))
Лек и усмихнат ден ви желая мами Blush

# 5
  • София
  • Мнения: 771
Еееее, новата тема е прекрасна, красота. Браво Ина, браво Бени4 и на теб!

Венити, много съжалявам, че така се случи, но горе главата. Пожелавам ти съвсем скоро отново да се похвалиш с 2 чертички и всичко да протече както трябва.

Относно срещата, мисля, че трябва да е в заведение, при това на маса, не че основно ще ядем, но нали знаете какви са ни интересите в момента  Crazy Иначе за мен няма никакво значение дали ще бъде пицария или ресторант. По принцип съм свободна през седмицата докато детето е на ясла, но предполагам че на работещите точно този момент няма да е удобен. За събота и неделя трябва да направя уговорка с таткото да излезе по мъжки с детето. В краен случай мога да се появя и с детето, но това означава да се задържа 15 мин. Както и да е това е мой проблем и ще се уточним за датата и часа, след като уточним мястото.

heureuse, това със секса си не е работа. Сега в началото  и аз нямам никакво желание, ама от къде като постоянно ми се спи и ми се гади, Това ми е последната мисъл. По принцип сексът не е забранен при една нормална бременност и не би трябвало да настъпват сериозни промени в сексуалния живот. Притеснителното е, че при възбуда матката контрахира, което може да доведе до изхвърляне на плода при ранна бременност или до контракции и преждевременно раждане при късна бременност. Аз си спомням от предишната бременност, че в по-късните месеци бях връхлетяна от хормоните и както не ми се правеше нищо в началото, така после преливах от желание, но въпреки това се страхувах и го правехме много рядко и по-спокойно.

# 6
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Хайде и аз да се разпиша - радвам се, че ви е харесала темичката  Hug Беше ми криво на работата и се разведрих по този начин...
Първо, Ri6i, не се спотайвай, къде се скри, днес имаш повод да почерпиш  Wink - Честит рожден ден! Бъди много щастлива и септември да гушкаш поне едно сладко бебенце!   bouquet Ти не казваш, ама аз съм един детектив  Peace

Венити, много съжалявам, миличка, но съм сигурна, че съвсем скоро ще видиш отново двете чертички и този път всичко ще е наред! И задължително да се похвалиш при нас, ние няма да те забравим  Hug

Малко на кулинарна тема сега:
Ани-Бани, Снежка ти е казала рецептата, почти като моята е: Задължително в пръстени гювечета слагаш малко масло или олио, отгоре сирене на парчета или плочка, поръсваш с чубрица, нарязани домати от консерва, добавяш малко и от соса от буркана; слагаш във фурната за около 10-ина минути под капак, после махаш капака, чукваш яйце и запичаш малко и най-накрая си омазваш гювеченцето и си облизваш пръстите  eat Като разновидност за синчето слагам и малко лионска наденица на парченца   chef
Другото ми любимо ядене в момента е червени печени чушки с яйца и сирене - нещо като чушка бюрек, ама става много по-бързо и лесно - обелени печени чушки от буркан редя на дъното на намаслена тавичка, отгоре покривам със смес от яйца и сирене, пак редя чушки, пак яйца и сирене и още един ред чушки - и бум, във фурната  chef
Брави, знаеш ли, сега, като се замислих с моя бремелински мозък (както казва Ани-Бани  Wink), осъзнах, че наистина съм сложила много мляко, защото взех една кутия от 1 л, 150 мл от нея използвах, за да разбия сметаната и после, като правех сметки, съм вадела тези 150 от 500, а не от 1000 мл  smile3538 и си викам, даже съм сложила по-малко от 450 мл, както пише, а то цели 850!  smile3537 Ще пробвам пак, да не ме е яд!
miss pretencia, много работиш, бе! Спри се малко, недей да вдигаш тежко  Naughty
bebe_to, ще ме сбъркаш направо  Joy Абе, тия румънки що са се втурнали да раждат в Русе!? Много ли са ви добри условията там?
И аз да си кажа - направлението важи 1 календарен месец, от дата до дата.
Бенич, като се наспиш, да разкажеш за вчера!

# 7
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Момичета,

искам да ви благодаря че ви има. Става ми едно такова спокойно като ви чета. Всичко ми помага... достойната тъга на Венити  Hug(дано и аz да съм толкова мъдра, ако Паzи Боже ми се наложи), съчуствието и раzбирането което всички проявявате към непоzнат човек, дреболиите кой какво яде и колко често се гушка... абе всичко...

БЛАГОДАРЯ   bouquet

  bouquet  bouquet  bouquet

Inna, поздравления за темата!!! Hug Beni4, и на теб поздравления, че въпреки многото работа и умората успяваш да движиш темичките ни напред!!! Simple Smile И аз гласувах за пицария, но може и в някоя сладкарница да се замъкнем - мисля, че така ще е по-удобно и за kali, и за някоя друга майка с детенце. Laughing kali, аз лично много ще се радвам да видя твоя дребосък! Hug Пък и дано да мога да дойда в крайна сметка, че ми е голяма лудница...

Karen, най-сетне се свързах с Токуда. Голям зор е на тази рецепта. Добре, че ми дадоха оттам директния на АГ-то - 4034928 - ако на някого му потрябва. Зорлем ми измислиха някакъв час за 26.02. при д-р Димитров - чела съм добри отзиви за него в темата за Токуда, пък каквото ще да е, за мен ЖК е формалност и начин да спестя малко пари от част от изследванията.

И пак искам да благодаря на всички, които споменаха за сиренето по шопски!!! Голяма вкусотия, а и е първото нещо, което сготвих, откакто съм бременна. Само при мисълта за манджи ми става лошо иначе.

# 8
  • Мнения: 104
Дзааааак  Mr. Green
Невероятна тема, бравосс Инка   bouquet
Както винаги сме с най-хубавите теми във форума  Hug
Адски съжалявам за Венити ....  Sad всяко зло за добро, горе главата !!!  Heart Eyes Продължавайте да се обичате, а пък то щастието само ще ви сполети   bouquet
Ани-бани, същите сме и ние. И ние си развалихме празника (14.02), ама по негова вина  smile3515
Сега ше се връщам на работа, щото видиш ли шефката ме държи отговорна за сметките от ЕЛЕКТРОРАЗПРЕДЕЛЕНИЕ  smile3514 Що били толкова големи  Rage, що не сме засичали  Rage що не съм ходила да се разпраям  Banghead
Направооооо, така ми започна деня, че .... само чакам някой да ме настъпи за нещо и  #Sniper
Единия шеф казва едно, после другия друго и иди разбери ко да се прай в крайна сметка  newsm78 И аз както не обичам да ме разиграват и се зъбя насреща ....  bite ама ше трябва да се поуспокоя, че .... не е добре май  newsm78
Това са ми болежките засега.
А....между другото от 14ти нещо ми прещрака и почнах сутрин и вечер  jump nuts newsm39
Разбира се без подскоци ама всякакви ми ти упражнения, че .... като се фиксирах в огледалото отзад и забелязах нещо не толкова приятно.... едно целулитче тръгнало да напира  bambam ама няма да се дам..... цял живот физическо натоварване и сега изведнъж спрях за 4 месеца и глей ко става  #Crazy
Друго друго не се сещам.....
Целувки на ВСИЧКИ  Hug Hug Hug

# 9
  • Мнения: 368
Добрютро, мами  bouquet И аз да не пропусна да се отчета в новата темичка! Инна, направо ми скри шапката бе човек! Страхотна работа си свършила  bouquet

Щастливке, на мен докторката ми каза, че можем до 3тия месец да правим секс, но по-наредичко, а след третия - да зачестим. Но каза задължително с презерватив, защото от спермата шийката на матката се разширявала и това може да доведе до раждане. То и аз не мога да се похваля с особено желание да си призная.

Момичета, понеже виждам, че много си говорите за болници вече, какво ще кажете всяка да си напише къде си е избрала да ражда, за да може и там евентуално да се намерим, а? Аз лично ще раждам с Св. София (бившата Тина Киркова), че там ми е лекарката, на която гласувам цялото си доверие. Тя изражда и третото дете на кумата ми и е велика просто.

Уф, забравих кой публикува рецептата с чушките и сиренцето Embarassed, обаче ще се възползвам от нея! Страхотно вкусно звучи!

Венити, мила, много съжалявам, но да не ни забравиш да ни се отчетеш след няколко месеца!

Целувки от мен и до скоро!

# 10
  • София
  • Мнения: 245
Добро утро и честит петък  Grinning
Инна, Бенич, благодаря за страхотното оформление на новата ни тема, невероятни сте! Създавате супер настроение, да ви се връща тъпкано  Wink
Риши, Честит Рожден Ден   bouquet   bouquet   bouquet  Желая ти много любов, много щастливи мигове, здраве, спокойствие и успех във всичко, което правиш!
Нани Ог, радвам се, че ти харесва при нас, включвай се активно, и ние много ти се радваме  Hug
Относно срещата, мисля, че трябва да е в заведение, при това на маса, не че основно ще ядем, но нали знаете какви са ни интересите в момента  Crazy Иначе за мен няма никакво значение дали ще бъде пицария или ресторант. По принцип съм свободна през седмицата докато детето е на ясла, но предполагам че на работещите точно този момент няма да е удобен.  
Peace все едно аз съм го писала  Simple Smile
Инка, тази рецепта с чушките ме заплени, нямам търпение да се прибера довечера и да си я наготвя  Flutter
По темата за секса, не се препоръчва първия триместър на жени с рискова бременност, иначе може, но кротко. На мен обаче толкова ми се спи, че чак ме е срам  Blush
Аз да се оплача, тази сутрин се наложи да ни разбият вратата за да излезем от вкъщи  Sad Много гадно беше, да не говорим, че ужасно закъсняхме за работа... и сега трябва да си купуваме нова врата. Само се надявам като се прибера, да не са ни обрали.
Добре, че е петък.
Много сте бързи бе, не мога да си публикувам отговора от вас  Laughing М
Мишока, добра идея, аз ще раждам в Майчин дом, въпреки мизерията, защото съм доволна от предното раждане, а и безценният ми доктор работи там.

# 11
Леле колко сте ранобудни всички пък аз докато се излюпя то обед станало smile3524.
Аз също да кажа за боцкането luvbed в началото и в края не е много желателно иначе както каза и kali малко по спокойно я карайте и няма да има проблем.
ani-bani аз да ти кажа също нещо не мога да спя напоследък. Моя мъжо сигурно вече едвам ме търпи Rolling Eyes. Ние като легнем вечерта и аз го сритвам на края на леглото ( даже ся е заел позиция от вътре, че нали аз тичам по 2-3 пъти до банята през ноща  smile3550 ) и така цяла нощ... Ако успее да ме сгуша докато спя и не го усетя ( ама то е почти невъзможно, че на всичкото отгоре и много леко спя ). Пък сутрин само да стане 8 и аз '' Айде мъжо ставай да ходиш на работа '' и като го изгоня в кухнята се разполагам на цялото легло и чак тогава заспивам. То май и за тва до към 10 си отпрашвам newsm78...
Пък вие с тез торти... днес съм си взела и аз да си правя ама викам на бисквитена да съм, че по бързо ми се струва cook.
Inna в интерес на истината не съм говорила с никой за условията тук... то както са тръгнали нещата може и в Пловдив да раждаме ние... смахната работа - уж не трябва много да се пътува пък аз не съм се спряла Rolling Eyes...
Леле и понеже съм си забравана, ама нали пак се сещам да хвърлям по едно око надоло да не пропусна нещо Ri6i хайде честитка и от мен. Да имаш много поводи за усмивки и на есен да гушаш здраво и красиво бебче.
И понеже съм почнала Inna страхотно оформена страничка аз мислих още вчера да я сефтосам, ама викам айде днес та сте ме изпреварили  Laughing...
Мамита как искам и аз на среща с вас, ама пусти растояния newsm01... Сега няма да се домъкна ама следващият път ще взема да направя една визита на систъра че да ви видя и аз...
Оххх май глупости взех да пиша, да ходя да си панирам cooking няколко филиики и да ги изкьопцам, че днес само с едно парче пица съм хранила бебо baby_neutral.
До по късничко майчета  Hug гушам ви и лек ден...

Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 11:04 от bebe_to

# 12
  • София
  • Мнения: 197
Здравейте мамчета...ако знаете вчера как се уплаших  smile3518 , без време звънях на моята докторка и търчах до Шейново - по едно време като ме почнаха едни болки - прерязва ме ниско долу за секунди и спира и след минутка пак така и то някаква яка болка - направо си изкарах акъла  cry Добре, че лекарката в спешното каза, че е наред всичко, видяхме пак  Two Hearts и ме "успокои", че така ще си ме боли и трябва да почивам повече, а аз с тая моя работа...оф...не знам какво да правя   33uu Много се уплаших вчера, а и мъжа пребледня, препоти се 1000 пъти и не смееше гък да каже, докато стигнем в болницата.
Ох, оплаках се...трябва да реша какво да правя с работата, защото натоварването ми е много сериозно и май, май...ми идва в повече  newsm45
Айде чао от мен и успешен петък на всички   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 245
Gia_fire, успокой се! Болките ниско долу са нормални през бременността, защото матката ти расте и организма реагира на промените. Мен също ме болеше доста в началото, а от вчера имам контракции от време на време. Но знам, че това не трябва да ме притеснява, Ако много те боли, пий но шпа, но най-важното е да не се тревожиш, това е най-вредно.
Ако можеш си вземи болничен или обясни на работа, че доктор ти е препоръчал да не се претоварваш. Ако не можеш, не се ядосвай и мисли позитивно  Hug

# 14
Здравейте мили мами Laughing

Първо Венити, мила много съжалявам, за това което ти се е случило Cry Надявам се да го преживееш сравнително леко и скоро да се похвалиш с хубава новина Praynig

Новата темичка е супер, хиляди благодарности на "виновниците" за това Joy

Риши- ЧРД  newsm51 hbday  party023- много здраве, щастие, любов и на есен едно малко, сладко[smilie=smile3504.gif]

Общи условия

Активация на акаунт