Дебелариуми

  • 13 030
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте!
Имам проблеми с излишни килограми, интересувам се някой посещавал ли е дебелариум и по точно ме интересува дебелариума в Лъки. Има ли ефект, кога е хубаво да се ходи, колко време? А след това успява ли се да се съхрани постигнатото?
Пишете ми, писна ми вече от тези комплекси, от разни строги диети и лишения, искам да пробвам с това и се надявам да има успех!

# 1
  • Мнения: 2 492
Здравейте!
Имам проблеми с излишни килограми, интересувам се някой посещавал ли е дебелариум и по точно ме интересува дебелариума в Лъки. Има ли ефект, кога е хубаво да се ходи, колко време? А след това успява ли се да се съхрани постигнатото?
Пишете ми, писна ми вече от тези комплекси, от разни строги диети и лишения, искам да пробвам с това и се надявам да има успех!

Казваш , че ти е писнало от лишения и строги диети ... а в дебелариумите да не мислиш , че с магическа пръчка изчезват килцата ?!?
Ходила съм и ефект нула , ако не си изградиш навици , и да няма без лишения .
Придружих една приятелка , която все даваше зор да отидем , аз въобще не бях навита .
Ходих в Трън - някакво забравено от бога място , умирах от скука и едвам издържах - но не заради диетата или лишенията .
Самото място беше доста мизерно за парите , които ни взеха - към 300 лв , за две седмици - при положение , че нито диетата им бе като диета , нито базата им като база .
Диетата се състоеше от готвени неща предимно - буламачи , които и куче не би яло .
А инструктора - смях ... сега май работи именно в Лъки - Калоян се казваше .
Толкова нелюбезно и надменно държане с клиенти - защото ние сме именно клиенти ...
И така , не съм доволна , но ще ти кажа все пак програмата какво включваше .
Сутрин ставане към осем без нещо , закуска , някоя ябълка - задължително от най - скапаните !
После следва три часа гимнастика - комплекс с гирички , преди това разгрявка и накрая за корема - ето за това си признавам , че имаше ефект - доста се постегнах , но забележете , че се провеждаше в толкова жалка зала , че лошо да ти стане .
След гимнастиката - обяд - някой ориз или при късмет краставици с обелките нарязани и някой кренвирш - егаси за 300 лв при тази лоша база , поне с диетата да се бяха постарали .
Така и не разбрах на какъв принцип е ... доста въглехидрати , некачествена храна - кренвирши дето незнаеш , какво има в тях и въобще отврат .
Следва свободно време - доста те затрудняват какво да правиш - все пак имаше един телевизор и зала в която едно от момичетата домъкна уредба та се забавлявахме , както можем .
От два часа е похода - разходка по някой от маршрутите из околността - които немога да си кривя душата бяха доста живописни и красиви .
Обикновенно беше към 10 км отиване и връщане - но след 4 - 5 ден с моята приятелка , за да компенсираме скуката се разхождахме и на по - далеч .
Поне с нея доста си поговорихме , не се бяхме виждали - и двете по чужбина и все неможе да се засечем , та ни беше весело от една страна .
След похода следва вечеря - пак нещо гадно .
И вечерта имаше хора , на които аз ходих само веднъж - просто залата бе ужасна и като се разскачат мацките и лошо да ти стане - даже неможе да се проветри .
Естествено , на 10 - я ден на двете ни беше доскучало на ента степен и по живо по здраво си тръгнахме -вечерта  завършихме с обиколка на Софийските заведения и  бурен смях относно какво изтърпяхме в Трън .  Wink
И като ни питаха , къде сме били зачезнали и досега си имаме лафче - По тръните ! Laughing

Ефекта за тези мъчения бе при мен три килограма , при нея кило и половина - като се има предвид , че не съм си развалила диетата и за момент и някой от храните просто отказвах да ям .
Приятелката ми си я развали на два три пъти с по едно десертче от тези по 100 калории дето са , а аз упорито отказвах всичко и си представях как при всичкия този спорт , гивнастика и почти неядене поне 5 килца ще смъкна - ама не .

# 2
  • Мнения: 2 849
За Лъки -нямам идея .Ето ти на Д-р Емилова -
http://www.emilova.org/bg/home.html
Мои познати се върнаха -нови .Знам ,че се ходи периодично на 6 месеца ,ако не се лъжа .Отслабване без усилия -няма .

# 3
  • Мнения: 1 165
За д-р Емилова баща ми беше ходил при нея.При нея е един зверски глад и на всичкото отгоре след като ти вземат сума ти пари си връщаш кг че и отгоре.

# 4
  • Мнения: 2 005
 Цял живот гладни и дебели...  Не се мъчете с тези глупости    bouquet

# 5
  • Мнения: 1 165
 Laughing Любима фраза на баща ми.Цял живот дебел и гладен

# 6
  • Мнения: 305
Здравейте момичета   bouquet, вече 4-та година правя два пъти в годината плодове и чай по 20 дена с 10 дена захранване и се чувствам повече от прекрасно. Първият път го правих при д-р Емилова и не бих казала, че е пълен глад. Все пак килограм плодове не са хич малко - това не означава да се ядат само ябълки или грейфрути. Аз и банани си хапвам и изобщо след 3 ден някак си се чувстваш толкова лек и жизнен. Тайната е в самата нагласа, в отношението ти към твоето тяло, хранителната култура която имаш и разбира се мотивацията. Както всеки режим - ако след това не прекаляваш, спортуваш и изобщо се отнасяш с уважение към тялото си няма да си върнеш килограмите. Аз лично правя плодолечението с цел прочистване. Истината е, че без малко ограничения не може - особено ако си качила някое и друго в повече килце. Важното е съзнателно да приемеш, че искаш да промениш начина си на живот - да спортуваш повече, да се храниш по-често със здравословна храна и да се радваш и наслаждаваш на полезните гозби Simple Smile Ако тръгнеш да си налагаш "диета" и някак си насила го правиш - стискаш зъби за месец определено ще има провал връщайки се към старите ти навици. За Лъки нищо не знам - но, повярвай ми всичко е в твои ръце.   bouquet успех ти желая и просто бавно започни да променяш някои от твоите навици - които според теб водят до нежеланите килограми. усмивки

# 7
  • Мнения: 155
Точно 3 пъти съм ходила в Лъки.Зависи какво обичаш.Ако не държиш на лукса,а на красивата природа и това,заради което си отишла - там е твоето място.Първият път отидох само заради килограмите,другите два - не само заради тях,а защото там се зареждаш на 100%,като излизаш напълно от градската среда.Страшно красиво е!И 3 те пъти съм ходила през август.Програмата е горе-долу както я е описала мацката преди мен.Сутрин от 9 до 11 поход до планината /около 5-6 км/.След обяд от 14 - 17 занимания в 3 зали.Упражнения на дюшек, упражнения с медицински топки,упражнения с гирички.С почивки между тях.Храненето е 3 пъти на ден на принципа на разделното хранене/около 1000-1200 ккал/на ден.През седмицата има един целодневен 15-20 км поход/тогава няма упражнения,разбира се/,който се провежда извън Лъки,с автобуси,комбинирано с ходене.Тогава е и разтоварващ ден.Цените са около 20 лв на ден/включват всичко/,групи има през цялата година.Килограми се свалят - определено,зависи от началното тегло и от времето на престоя.Всички свалят.А,после дали ще задържиш зависи само от теб.Това по-горе е казано.Това е.Аз много обичам това място.

# 8
  • Мнения: 3
Благодаря Ви за отговорите. Ще помислям и ще реша какво ще направя този път и ще ви кажа.

# 9
Точно 3 пъти съм ходила в Лъки.Зависи какво обичаш.Ако не държиш на лукса,а на красивата природа и това,заради което си отишла - там е твоето място.Първият път отидох само заради килограмите,другите два - не само заради тях,а защото там се зареждаш на 100%,като излизаш напълно от градската среда.Страшно красиво е!И 3 те пъти съм ходила през август.Програмата е горе-долу както я е описала мацката преди мен.Сутрин от 9 до 11 поход до планината /около 5-6 км/.След обяд от 14 - 17 занимания в 3 зали.Упражнения на дюшек, упражнения с медицински топки,упражнения с гирички.С почивки между тях.Храненето е 3 пъти на ден на принципа на разделното хранене/около 1000-1200 ккал/на ден.През седмицата има един целодневен 15-20 км поход/тогава няма упражнения,разбира се/,който се провежда извън Лъки,с автобуси,комбинирано с ходене.Тогава е и разтоварващ ден.Цените са около 20 лв на ден/включват всичко/,групи има през цялата година.Килограми се свалят - определено,зависи от началното тегло и от времето на престоя.Всички свалят.А,после дали ще задържиш зависи само от теб.Това по-горе е казано.Това е.Аз много обичам това място.

И аз съм ходила 3 пъти в Лъки и съм много доволна. Само че по мое време не беше разделно хранене. Сутрин имаше филийка хляб с половин кренвирш, или яйце, или 5-6 маслинки. На обяд кебапче или кюфте, или месо сготвено и то не лошо. Вечер - нещо подобно, два пъти седмично по половин скумрия, всичко това със салата. Само седмично веднъж даваха овесени ядки. И неделята - разтоварващия ден - кило плодове. Първия път бях 20 дена и свалих 10 килограма. Втория и третия път за по 10 дена и свалих по 5-6 кила.

# 10
  • Мнения: 226
Момичета, а къде се намира този дебелариум Лъки?

# 11
  • Мнения: 982
Лъки се намира в Родопите,малко миньорско градче е.На 52 километра от Пловдив е.Природата е прекрасна.
Май по-трудно е да се задържат килограмите,а не да се свалят.

# 12
  • Мнения: 2 663
Здравейте момичета   bouquet, вече 4-та година правя два пъти в годината плодове и чай по 20 дена с 10 дена захранване и се чувствам повече от прекрасно. Първият път го правих при д-р Емилова и не бих казала, че е пълен глад. Все пак килограм плодове не са хич малко - това не означава да се ядат само ябълки или грейфрути. Аз и банани си хапвам и изобщо след 3 ден някак си се чувстваш толкова лек и жизнен. Тайната е в самата нагласа, в отношението ти към твоето тяло, хранителната култура която имаш и разбира се мотивацията. Както всеки режим - ако след това не прекаляваш, спортуваш и изобщо се отнасяш с уважение към тялото си няма да си върнеш килограмите. Аз лично правя плодолечението с цел прочистване. Истината е, че без малко ограничения не може - особено ако си качила някое и друго в повече килце. Важното е съзнателно да приемеш, че искаш да промениш начина си на живот - да спортуваш повече, да се храниш по-често със здравословна храна и да се радваш и наслаждаваш на полезните гозби Simple Smile Ако тръгнеш да си налагаш "диета" и някак си насила го правиш - стискаш зъби за месец определено ще има провал връщайки се към старите ти навици. За Лъки нищо не знам - но, повярвай ми всичко е в твои ръце.   bouquet успех ти желая и просто бавно започни да променяш някои от твоите навици - които според теб водят до нежеланите килограми. усмивки

Все едно аз съм го писала това

Общи условия

Активация на акаунт