Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора

Sofia

Нямам думи, просто настръхнах цялата, ушите ми бучат, очите ми се насълзяват.....Не мога да го опиша с думи! Кой ще опази децата, кой е виновен, какво е това безумие?!!! Знам, че съм безсилна и това ме вбесява!

http://dnes.dir.bg/2007/02/15/news1342518.html
Цитирай

Русе

Ох, снощи чух по Канал 1.  Crying or Very sad

Водещите направо незнаеха как да го кажат.

Дано повече не се случват такива неща.

Добре де, няма ли начин тези с "психичните отклонения" да стоят затворени, какво правят на свобода?  Sick
Цитирай

това е ужасно   Sad , милото детенце ...... какво правят тези опасни луди навън.....
Цитирай

Outside the Matrix

А какво прави 5-годишно детенце в 21 часа само навън??  Thinking
Цитирай

София

#Cussing out #2gunfire #2gunfire
Милото то, невидяло още нищо от живота... Crying or Very sad
Докога ще продължава държавата да търпи това??? Как може всички луди да се разхождат навън и да убиват? И миналата седмица имаше пак случай на психично болен убил детето си. Питам се аз, кой е отговорен за така наречените "психично болни", кой ги контролира дали си пият лекарствата и дали се лекуват въобще? А дори не могат да отговарят за действията си, защото и законите ни са такива #Cussing out
В последно време се натъквам непрекъснато на агресивни видимо болни хора. А държавата и разните му там министерства нехаят. Колко ли още жертви ще има???? Дай Боже поне да не са дечица baby_neutral

И това е смущаващо, но не е причина да го убиват?!?!?
Цитирай

Убиецът на ромското дете е българин-рецидивист
16 февруари 2007 / News.dir.bg
Полицията потвърди, че е задържала убиецът на 5-годишния Мартин от видинското село Бойница. Това е 30-годишният Пламен Вълков, жител на селото, който е с 2 присъди за кражби.
Вълков няма психически отклонения както твърдяха вчера от кметството във Видин. В четвъртък около 15.00 часа в необитавана къща в селото бе открито тялото на 5-годишния Мартин Славов от ромски произход. Детето се водеше за изчезнало от сряда следобяд. Според БНТ то е било изнасилено. Престъпникът е арестуван късно снощи. Все още се издирват свидетели, съобщи главе комисар Илия Илиев на специална пресконференция.
Цитирай

на пясъка при черупките от миди

Добре, аз пък не мога да си обясня как така става, че всяко убийство е от луд, шизофреник и тн... това са пълни глупости. Има толкова много педофили, които дори са ни братя, съпрузи или роднини. С години никой нищо не рабира. Не искам никого да обиждам, но само се замислете. Освен това най- лесно е да се обвини болен човек- неговата дума срещу думата на хората..  newsm78
Цитирай

Outside the Matrix

И това е смущаващо, но не е причина да го убиват?!?!?

Не съществува нито една причина да се убие дете! В такива случаи обаче, инстинктивно се питам "защо? няма ли е начин да се избегне това? как бих могла да предпазя собствените си деца?"...  Вярно е, че има страшно много луди хора и че никой не ги контролира, но пък има и много безотговорни родители, особено от малцинствата. Всички знаем в каква държава живеем и какво можем да си позволим - това не включва пускане на 5-годишното ни дете в 21 навън, за жалост.

Както и да е, да почива в мир малкия Мартин и дано Господ пази нашите деца по-добре от нас самите  Praynig
Цитирай

Ами това е полицейско клише. Престъплението е разкрито бързо. Защитата на подсъдимия е служебна при евентуален съд. Готово. Свършихме си работата. А какво стана с убийството на детето в Плевенско. Там заподозреният беше психично болен. Не получават необходимата медицинска помощ.
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Да, да, те всички са психично болни и ние трябва да ги "разберем" - както каза преди време една психоложка. Случаят беше с тригодишно момиченце. (Съмнявам се, че сте го забравили. Такова нещо не може да се забрави.) 
Слушах я и ми се искаше да я убия.
Ако това беше нейното дете, дали тази... (думите са слаби) щеше да е толкова разбираща?
Тези уроди са все болни, но все пак не са толкова болни, за да изберат жертвата (да е от малцинствата, например), да я примамят... Не ми се иска да продължавам.
Цитирай

Ужаааасссссссссссссс Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

Както вече съм казвала, всяка брънка в държавната машинка я кара на собствен ход, в която си посока ще, натам тръгва и додето й се харесва, дотам стига. Липсва координация в  безцелните им движенията.
И телефоните си дали знаят - чудя се?!?!?!?!
Контрол пък хич няма..
Сега ще се изтрепят да се оправдават.
Цитирай

София

Съгласна съм с това. Държавата не може да пази децата ни вместо нас.
Цитирай

Съгласна съм с това. Държавата не може да пази децата ни вместо нас.
Има институции, дето и това трябва да правят.
Да осъществяват някакъв контрол, да предприемат мерки за закрила на децата, когато има риск. Де са те?
Все се обясняват постфактум.
Цитирай

София

Какво трябва да правят, луна? Да назначат комисари, които да обикалят вечер и да дебнат дали някоя почерпена майка не си е пуснала детето навън? Писна ми от това клише за държавата за щяло и нещяло...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора