Пак убито дете!!!

  • 2 061
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Нямам думи, просто настръхнах цялата, ушите ми бучат, очите ми се насълзяват.....Не мога да го опиша с думи! Кой ще опази децата, кой е виновен, какво е това безумие?!!! Знам, че съм безсилна и това ме вбесява!

http://dnes.dir.bg/2007/02/15/news1342518.html

# 1
  • Мнения: 5 577
Ох, снощи чух по Канал 1.  Cry

Водещите направо незнаеха как да го кажат.

Дано повече не се случват такива неща.

Добре де, няма ли начин тези с "психичните отклонения" да стоят затворени, какво правят на свобода?  Sick

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
това е ужасно   Sad , милото детенце ...... какво правят тези опасни луди навън.....

# 3
  • Мнения: 1 547
А какво прави 5-годишно детенце в 21 часа само навън??  Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 642
 #Cussing out #2gunfire #2gunfire
Милото то, невидяло още нищо от живота... Cry
Докога ще продължава държавата да търпи това??? Как може всички луди да се разхождат навън и да убиват? И миналата седмица имаше пак случай на психично болен убил детето си. Питам се аз, кой е отговорен за така наречените "психично болни", кой ги контролира дали си пият лекарствата и дали се лекуват въобще? А дори не могат да отговарят за действията си, защото и законите ни са такива #Cussing out
В последно време се натъквам непрекъснато на агресивни видимо болни хора. А държавата и разните му там министерства нехаят. Колко ли още жертви ще има???? Дай Боже поне да не са дечица baby_neutral

А какво прави 5-годишно детенце в 21 часа само навън??  Thinking

И това е смущаващо, но не е причина да го убиват?!?!?

# 5
  • Мнения: 1 002
Убиецът на ромското дете е българин-рецидивист
16 февруари 2007 / News.dir.bg
Полицията потвърди, че е задържала убиецът на 5-годишния Мартин от видинското село Бойница. Това е 30-годишният Пламен Вълков, жител на селото, който е с 2 присъди за кражби.
Вълков няма психически отклонения както твърдяха вчера от кметството във Видин. В четвъртък около 15.00 часа в необитавана къща в селото бе открито тялото на 5-годишния Мартин Славов от ромски произход. Детето се водеше за изчезнало от сряда следобяд. Според БНТ то е било изнасилено. Престъпникът е арестуван късно снощи. Все още се издирват свидетели, съобщи главе комисар Илия Илиев на специална пресконференция.

# 6
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Добре, аз пък не мога да си обясня как така става, че всяко убийство е от луд, шизофреник и тн... това са пълни глупости. Има толкова много педофили, които дори са ни братя, съпрузи или роднини. С години никой нищо не рабира. Не искам никого да обиждам, но само се замислете. Освен това най- лесно е да се обвини болен човек- неговата дума срещу думата на хората..  newsm78

# 7
  • Мнения: 1 547
И това е смущаващо, но не е причина да го убиват?!?!?

Не съществува нито една причина да се убие дете! В такива случаи обаче, инстинктивно се питам "защо? няма ли е начин да се избегне това? как бих могла да предпазя собствените си деца?"...  Вярно е, че има страшно много луди хора и че никой не ги контролира, но пък има и много безотговорни родители, особено от малцинствата. Всички знаем в каква държава живеем и какво можем да си позволим - това не включва пускане на 5-годишното ни дете в 21 навън, за жалост.

Както и да е, да почива в мир малкия Мартин и дано Господ пази нашите деца по-добре от нас самите  Praynig

# 8
  • Мнения: 4 585
    Ами това е полицейско клише. Престъплението е разкрито бързо. Защитата на подсъдимия е служебна при евентуален съд. Готово. Свършихме си работата. А какво стана с убийството на детето в Плевенско. Там заподозреният беше психично болен. Не получават необходимата медицинска помощ.

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да, да, те всички са психично болни и ние трябва да ги "разберем" - както каза преди време една психоложка. Случаят беше с тригодишно момиченце. (Съмнявам се, че сте го забравили. Такова нещо не може да се забрави.) 
Слушах я и ми се искаше да я убия.
Ако това беше нейното дете, дали тази... (думите са слаби) щеше да е толкова разбираща?
Тези уроди са все болни, но все пак не са толкова болни, за да изберат жертвата (да е от малцинствата, например), да я примамят... Не ми се иска да продължавам.

# 10
  • Мнения: 3 334
Ужаааасссссссссссссс Cry Cry Cry

# 11
  • Мнения: 15 619
Както вече съм казвала, всяка брънка в държавната машинка я кара на собствен ход, в която си посока ще, натам тръгва и додето й се харесва, дотам стига. Липсва координация в  безцелните им движенията.
И телефоните си дали знаят - чудя се?!?!?!?!
Контрол пък хич няма..
Сега ще се изтрепят да се оправдават.

# 12
  • Мнения: 3 447
А какво прави 5-годишно детенце в 21 часа само навън??  Thinking
Съгласна съм с това. Държавата не може да пази децата ни вместо нас.

# 13
  • Мнения: 15 619
А какво прави 5-годишно детенце в 21 часа само навън??  Thinking
Съгласна съм с това. Държавата не може да пази децата ни вместо нас.
Има институции, дето и това трябва да правят.
Да осъществяват някакъв контрол, да предприемат мерки за закрила на децата, когато има риск. Де са те?
Все се обясняват постфактум.

# 14
  • Мнения: 3 447
Какво трябва да правят, луна? Да назначат комисари, които да обикалят вечер и да дебнат дали някоя почерпена майка не си е пуснала детето навън? Писна ми от това клише за държавата за щяло и нещяло...

Общи условия

Активация на акаунт