Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

Plovdiv

Препоръчайте ми адаптирано мляко -досега сме на кърма вече 5 месец но вече започнах да го храня през час и немога да се ориентирам при толкова голямо разнообразие кое АМ да предпочета??
Цитирай

наоколо

Много съм доволна от Нутрилон.Лесно се разбива и не образува пяна.Добре понася на детето още от 1-вия месец.На нормална цена е (около 7 лв. за кутия).Съдържа пробиотици,които са много полезни за храносмилателния тракт.Имам доста приятелки,които са го използвали и не съм чула оплаквания.Ако го предпочетеш трябва да си вземеш Нутрилон 1,докато навърши 6 месеца.Тогава го сменяш с Нутриолон 2.
Цитирай

Всички адаптирани млека са еднакво добри и еднакво лоши  Smile
Ако детето ти не е с някакъв специфичен проблем, избираш едно и пробваш Peace

... вече започнах да го храня през час ...

АМ няма да промени нещата, децата минават през такива периоди, дъщеря ми също, нищо, че е на АМ от раждането си.
Цитирай
Пробвай HUMANA-2. Аз пробвах всякакви, но само тази му понесе на малкия. А е и на добра цена - 5.50 е кутията. Но я има само в Била, Кауфланд и Фантастико
Цитирай

рядко вкъщи

Пробвай HUMANA-2. Аз пробвах всякакви, но само тази му понесе на малкия. А е и на добра цена - 5.50 е кутията. Но я има само в Била, Кауфланд и Фантастико
Съгласна съм!!!И според мен Хуманата е най-добрият избор.Но я има на доста места,освен в изброените големи магазини я продават и в доста аптеки и бебешки магазини.А цената й е много добра. newsm10
Цитирай

Sofia

Много съм доволна от Нутрилон.Лесно се разбива и не образува пяна.Добре понася на детето още от 1-вия месец.На нормална цена е (около 7 лв. за кутия).Съдържа пробиотици,които са много полезни за храносмилателния тракт.Имам доста приятелки,които са го използвали и не съм чула оплаквания.Ако го предпочетеш трябва да си вземеш Нутрилон 1,докато навърши 6 месеца.Тогава го сменяш с Нутриолон 2.

Подкрепям и аз
Цитирай

София

Ние пиеме Аптамил.
Цитирай

София

Ние също  Peace
Цитирай

Русе

до преди два месеца беба пиеше нутрилон.започна може би да й омръзва и сега пие милумил
Цитирай

Бургас

Ние сме на Friso 2.
Цитирай
аз давам аптамил, на всякъде съм чела, че това е най- доброто на пазара. Чела съм, че Нан и фрозлак запичат..Незнам, отиваш в магазина и си харесваш нещо!
Цитирай

София

Моят син пие Friso 2. До 4.5 месеца го кърмих, но ми намаля кърмата и минахме на АМ. Друго не е пил и не сме имали проблем с АМ, но по принцип Борко не е капризен.
Цитирай

Белгия/София

Аптамил.
Цитирай

На моите деца съм давала "ХУМАНА"  Peace
Цитирай
ние сме на Nutrilon и много сме доволни.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора