на коя е правено операция от киста на яйчника

  • 1 675
  • 7
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 505
безкръвна операция ,с пълна упойка ли е колко време се седи в болница,боли ли,че май на там са се запътили нещата при мен,а имам 3ма сина ,работа и много задължения

# 1
  • Мнения: 420
Спокойно!
Моята беше кръвна /не с лапароскопия/. Събудих се от упойката с болки, но ми биха успокоителни и нямах проблеми. Изписаха ме след 7 дни, след две седмици бях все едно не съм оперирана.
Безкръвната операция не е страшна. Почти веднага се връщаш във форма. Почти не боли, по-малък е риска да получиш сраствния.
Като изключим това, че трябва да ходиш в болница, другото не е много по-различно от обикновен гинекологичен преглед.
Успех! Няма страшно!

# 2
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Не се притесняваи няма нищо страшно!Моята беше кръвна преди две години.Болеше ме когато се събудих но ти слагат обезболяващи. Изписаха ме след4дни и се възстанових бързо.Лошото е че нетрябва да вдигаш тежки неща.
Успех

# 3
  • Мнения: 2 751
безкръвна операция ,с пълна упойка ли е колко време се седи в болница,боли ли,че май на там са се запътили нещата при мен,а имам 3ма сина ,работа и много задължения
Правиха ми лапаро в Шейново.
Първия ден постъпваш в болницата, на 2рия ти я правят операцията, преспива се в реанимация, на другия ден се преспива в стаята и на 4тия ден си тръгваш.
Не боли много много след това, нормално. То след операцията почти цял ден ще спиш  Crazy
Пък като ме изписаха, изобщо не помня да ме е боляло  newsm78

# 4
  • Мнения: 2 309
Не се тревожи,ако се налага трябва да я направиш...неприятното е,ако е безкръвна и ще ти опъват конците докато ги свалят.
После всичко отминава и се забравя Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 381
безкръвна операция ,с пълна упойка ли е колко време се седи в болница,боли ли,че май на там са се запътили нещата при мен,а имам 3ма сина ,работа и много задължения
Правиха ми лапаро в Шейново.
Първия ден постъпваш в болницата, на 2рия ти я правят операцията, преспива се в реанимация, на другия ден се преспива в стаята и на 4тия ден си тръгваш.
Не боли много много след това, нормално. То след операцията почти цял ден ще спиш  Crazy
Пък като ме изписаха, изобщо не помня да ме е боляло  newsm78
И при мен беше така, само дето вече в "Шейново" си те карат в стаята в деня на операцията и не спиш в реанимация през нощта.

# 6
  • Мнения: 2 751
И при мен беше така, само дето вече в "Шейново" си те карат в стаята в деня на операцията и не спиш в реанимация през нощта.
О, това е още по-добре според мен.
В реанимация не е най-приятното място за пренощуване.  Rolling Eyes

# 7
  • Перник
  • Мнения: 277
Оперираха ме по спешност в съботата,веднага след като отидох и следващата ме бяха изписали вече.Беше кръвна операция,след която ме болеше цялата нощ в реанимацията.На другия ден пак прекарах нощта в нея,но болки нямах.
Дадоха ми 30 дни болничен,но се върнах на работа на втората седмица.
Не трябва да се вдига тежко поне 6 месеца и никакъв секс поне 1, а до два по-внимателно.  Wink
Мажи се с "Контратубекс" против белезите като започнеш седмица след операцията и не да спреш на първия месец като мен, а колкото е възможно по-дълго време.

Общи условия

Активация на акаунт