Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 фев. 2007, 13:47 ч.

Крем против бръчки за под 30 години

• 1 553
  • 8
  •   1
Отговори
  • Sofia
Препоръчайте ми някакъв крем против бръчки, защото вече съм на 28 и се чудя с какво да се мажа. Още нямам бръчки естествено, но е по-добре да взема мерки навреме Wink Иначе кожата ми е смесена и склонна към омазняване. Има ли крем против бръчки за мазна кожа и за под 30 години Mr. Green

# 1
  • там, където е сърцето
Не е за препоръчване - още не му е дошло времето на крема ти против бръчки!  Peace

# 2
Според мен овлажняващи препарати ще са по-добър вариант за момента. Както и ежедневното правилно почистване на лицето от грим и прахоляци. Комбинирано с пиене на много течности, здравословно хранене, достатъчно сън, избягване на цигари, алкохол и т.н., колкото и изтъркано да звучи  Simple Smile Плюс избягване на слънце, без да си се намазала с нещо със защитен фактор. Комбинацията от всичко това би трябвало да задържи появата на бръчки във времето.
Генетичната предразположеност обаче също е фактор, за съжаление.

Звучи малко като лекция, нещата са общоизвестни, но за жалост в ежедневието много жени ги забравят и разчитат само на козметични препарати.

# 3
Мога да ти отговоря много подробно.Аз се консултирах със козметичка.Околоочните и кремовете за лице трябва да ги изпозваш от 26 годишна,ако искаш да се поддържаш.Винаги изпозвай медицинска козметика.Има специализирани аптеки които работят с консултанти.Те определят какъв крем да изпозваш , според кожата и възраста.Безразборното използване на кремове за бръчки могат да ти нанесат необратими вреди.Надявам се да съм ти помогнала. Peace

# 4
  • Sofia
Уф, за около очите ползвам отдавна, защото имам и торбички и сенки и т.н...А преди време си бях купила един на Ейвън крем против бръчки за след 25години. Ама нещо не ми понася на кожата, която и без друго лесно се запушват порите и се омазнява. На всичкото отгоре е нощен, а аз предпочитам през нощта да ми диша спокойно кожата. Четох някъде за един такъв крем на Виши, ама не помня къде. Надявах се някой тук да го е ползвал и да каже... Simple Smile

# 5
  • Springfield, VA
Аз съм на 29 и ако кожата ми беше като твоята- по-скоро мазна, не бих си и помисляла да ползвам подобни кремове. Плюсът на мазната кожа е, че не е слклонна към образуване на бръчки, така, че недей зорлем да ползваш продукти, от коит нямаш нужда  Hug

# 6
  • София
Добре е да се ползват кремове, които добре хидратират кожата, без значение дали е мазна или суха. Кремове, който за превантивна грижа от брачки, а не за да започва със серия за зряла кожа. Бубе, мазната кожа е облагодетелствана само, защото има омазняване и не се чувства опъната, но влагата се губи точно толкова, колкото и в сухата кожа. Просто по-късно и проличава. Което в никакъв случай, не значи, че не трябва да се грижим за мазните си кожи  Peace

# 7
  • София
Добре е да се ползват кремове, които добре хидратират кожата, без значение дали е мазна или суха. Кремове, който за превантивна грижа от брачки, а не за да започва със серия за зряла кожа. Бубе, мазната кожа е облагодетелствана само, защото има омазняване и не се чувства опъната, но влагата се губи точно толкова, колкото и в сухата кожа. Просто по-късно и проличава. Което в никакъв случай, не значи, че не трябва да се грижим за мазните си кожи  Peace
Peace
И бих добавила още: кожата на лицето може да е мазна, но това не означава, че и около очите е мазна. Напротив.
Аз ползвам на Талодерма гелче за околоочния контур и съм много доволна.

# 8
  • Sofia
Тъкмо се чудех дали има подобна тема, че и аз се чудя какъв крем за лице да си взема - също съм със смесена кожа. Досега ползвах на Гарниер -Skin Naturals Stop. Води се мултиактивен крем против стареене на кожата. Доволна съм от него, но дали не е време да започна да използвам нещо по сериозно, все пак станах на 29.... Особенно за околоочния контур не съм ползвала нищо досега.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт