Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Купувате ли редовно списанието? Ние следим всеки брой и го четем по няколко пъти.
Друго такова списание излиза ли?
Цитирай

София

виктория го купуваше на сестра си на връщане от училище. от известно време не забелязвам списанието. дали не са го спрели? или пък да са ограничили разпространението му?
Цитирай

Мелбърн, Австралия

Малката му е фенка и не пропускаме брой Hug

Мъжа ми веднъж го търсеше и го нямаше и му бяха казали че много бързо свършва. Ами хубаво си е списанието  Hug
Цитирай

На мен ми е попадало сп.Арти. Доста е хубаво-образователно, дъщеря ми с голям интерес го попълва, чете накрая поизряза туй-онуй
Цитирай

На мен лично не ми харесва, на дъщеря ми му е фен.
Цитирай

ВАРНА

Кики,купих само първия брой-от любопитство,но следващите не,защото моята е още малка .Разгледахме го,малко почетохме,налепихме стикерите и дотам.Нещо черно-белите страници на книжката не я впечатлиха.А за оцветяване е твърде малка.Редовно купувам "Бърборино",макар че е  за деца от 3 до 8 г.В него има лабиринти,заним.зад.,за оцветяване,приказка,разказ,стихове и др.
 А за "Дет.академия"- на мен ми допадна.Догодина ще го купуваме, най-вероятно.
Цитирай

Варна

"Бърборино"! На нас ни е любимо. Има разнообразни занимания, поу4ителни приказки, а и приложения и за родители.
Цитирай

О,да-много и харесва!пази си всички броеве и отвреме-навреме си ги препрочита даже Laughing
Цитирай

На мойте чета списание Арти и Бърборино.
Цитирай

В офиса

Арти не ми хареса. Нито на нея.
На мен най-много ми допада Бърборино. На нея - Дребосъчетата.
Напоследък имаме напредък - отказва да купуваме Барби. Ура.
За Детската Академия, прекалено ми е скъпо за това, което намирам вътре. Имаме няколко броя, не го следим редовно. Не ми харесаха обясненията на природните явления. Видя ми се опростено и елементарно, даже и за деца. А и тя не иска да го препрочита, за разлика от горните две.
Цитирай

София

Купувам го, но нещо съм разочарована от послдните броеве. Купувах преди това АРТИ, но спрях когато започнаха да дават срички, четене. Не е за нас - Теди е на 3г. 5м. все пак. Бърбориното ме кефи, но не го купувам редовно, аз обичам да имаме всичко от началото, т.е. от първи брой, а за Бърбориното подобен шанс нямаме, то много отдавна излиза, и за това само периодично го вземаме.
Цитирай

София

"Бърборино"! На нас ни е любимо. Има разнообразни занимания, поу4ителни приказки, а и приложения и за родители.
Може да се чете и препрочита в различни възрасти. Ние малко го порастнахме и сега сме на Детска академия. Има и една поредица от книжки - "Хитра книжка - Томи и Джери",  а също поредицата "Мисли бързо.... бъди пръв", наскоро е излязла  голяма книга със събрана вътре поредицата.
Цитирай

На нас са ни любими книжките и списанията на "Фют",много са занимателни,много развиват мисленето,и има за всякакви възрасти,сега скоро изкупихме енциклопедиите им...но те са за по големи...
Цитирай

Благодаря за отговорите! Ще купя един брой на Бърборино, да видя дали Алекс ще го хареса.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.