Детска Академия

  • 952
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 364
Купувате ли редовно списанието? Ние следим всеки брой и го четем по няколко пъти.
Друго такова списание излиза ли?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
виктория го купуваше на сестра си на връщане от училище. от известно време не забелязвам списанието. дали не са го спрели? или пък да са ограничили разпространението му?

# 2
  • Мнения: 3 116
Малката му е фенка и не пропускаме брой Hug

Мъжа ми веднъж го търсеше и го нямаше и му бяха казали че много бързо свършва. Ами хубаво си е списанието  Hug

# 3
  • Мнения: 524
На мен ми е попадало сп.Арти. Доста е хубаво-образователно, дъщеря ми с голям интерес го попълва, чете накрая поизряза туй-онуй

# 4
  • Мнения: 2 431
На мен лично не ми харесва, на дъщеря ми му е фен.

# 5
  • Мнения: 1 640
Кики,купих само първия брой-от любопитство,но следващите не,защото моята е още малка .Разгледахме го,малко почетохме,налепихме стикерите и дотам.Нещо черно-белите страници на книжката не я впечатлиха.А за оцветяване е твърде малка.Редовно купувам "Бърборино",макар че е  за деца от 3 до 8 г.В него има лабиринти,заним.зад.,за оцветяване,приказка,разказ,стихове и др.
 А за "Дет.академия"- на мен ми допадна.Догодина ще го купуваме, най-вероятно.

# 6
  • Мнения: 503
"Бърборино"! На нас ни е любимо. Има разнообразни занимания, поу4ителни приказки, а и приложения и за родители.

# 7
  • Мнения: 3 360
О,да-много и харесва!пази си всички броеве и отвреме-навреме си ги препрочита даже Laughing

# 8
  • Мнения: 15
На мойте чета списание Арти и Бърборино.

# 9
  • В офиса
  • Мнения: 3 994
Арти не ми хареса. Нито на нея.
На мен най-много ми допада Бърборино. На нея - Дребосъчетата.
Напоследък имаме напредък - отказва да купуваме Барби. Ура.
За Детската Академия, прекалено ми е скъпо за това, което намирам вътре. Имаме няколко броя, не го следим редовно. Не ми харесаха обясненията на природните явления. Видя ми се опростено и елементарно, даже и за деца. А и тя не иска да го препрочита, за разлика от горните две.

# 10
  • Мнения: 1 520
Купувам го, но нещо съм разочарована от послдните броеве. Купувах преди това АРТИ, но спрях когато започнаха да дават срички, четене. Не е за нас - Теди е на 3г. 5м. все пак. Бърбориното ме кефи, но не го купувам редовно, аз обичам да имаме всичко от началото, т.е. от първи брой, а за Бърбориното подобен шанс нямаме, то много отдавна излиза, и за това само периодично го вземаме.

# 11
  • Мнения: 1 608
"Бърборино"! На нас ни е любимо. Има разнообразни занимания, поу4ителни приказки, а и приложения и за родители.
Може да се чете и препрочита в различни възрасти. Ние малко го порастнахме и сега сме на Детска академия. Има и една поредица от книжки - "Хитра книжка - Томи и Джери",  а също поредицата "Мисли бързо.... бъди пръв", наскоро е излязла  голяма книга със събрана вътре поредицата.

# 12
  • Мнения: 1 470
   На нас са ни любими книжките и списанията на "Фют",много са занимателни,много развиват мисленето,и има за всякакви възрасти,сега скоро изкупихме енциклопедиите им...но те са за по големи...

# 13
  • Мнения: 1 364
Благодаря за отговорите! Ще купя един брой на Бърборино, да видя дали Алекс ще го хареса.

Общи условия

Активация на акаунт