Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 172 отговора

София Люлин

Мили,мами,можели да ми кажете вашето мнение за захранването със сокчета?От кога е най добре да се започне?Защото нашия педиатър вчера ни каза да започнем със сокче от ябълка,но Крис е на 1 месец и 6 дена.Не е ли рано?чувам толкова противоречиви мнения,че вече се обърках и бих искала да чуя и вас.
Цитирай

Рано е. Ще прочетеш различни мнения за захранването в този форум, но не мисля, че някой ще е ЗА захранването на 1 м.
Цитирай

София

Категорично против!
Прочети в БИБЛИОТЕКАТА на форум "Кърмене и захранване" защо не трябва да се дава сок, пък камо ли толкова рано!
Цитирай

варна

аз съм майка на две здрави момченца и мога да кажа че и двамата са захранениот 1.5 месец със сок от ябълка.според мен ако детето е изцяло на кърма можеш да изчакаш още месец , но ако е на смесено хранени или изцяло на АМ просто няма причина да го отлагаш и да се притесняваш.винаги захранвай с по 3-4 ч.л.и постепенно увеличавай новата храна
Цитирай

София - Бургас

Рано е. Ще прочетеш различни мнения за захранването в този форум, но не мисля, че някой ще е ЗА захранването на 1 м.
Подкрепям Рени! Peace
Сокче, най - рано 6 -7 месец, първо са пюренцата...., а за сега само -  bottle
Цитирай

Варна

Много против. Аз бих сменила педиатъра.
Цитирай

Павликени

Против  Naughty
Цитирай

София

Рано е.
На мен педиатъра ми е СЪВЕТНИК, но как, какво и кога решавам аз.
Водя се по детето, обикновено.
Цитирай

София

И аз Naughty
Цитирай

Аз съм за по-късното захранване Wink
Цитирай

София - Бургас

аз съм майка на две здрави момченца и мога да кажа че и двамата са захранениот 1.5 месец със сок от ябълка.според мен ако детето е изцяло на кърма можеш да изчакаш още месец , но ако е на смесено хранени или изцяло на АМ просто няма причина да го отлагаш и да се притесняваш.винаги захранвай с по 3-4 ч.л.и постепенно увеличавай новата храна
Naughty Naughty NaughtyНЕ! Naughty
Четете, ето тук.....
http://www.biberonbg.com/info/juicewhynot.htm
Цитирай

София

На тази възраст най-малкото, което можеш да му причиниш със соковете са колики, които го мъчат и без това, предполагам...
Цитирай

София

Цитирай

Бургас

Естествено ПРОТИВ!
Цитирай

До парка

И аз Naughty

PeaceПодкрепям
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 172 отговора