в подкрепа на все още неопитните майки....

  • 626
  • 11
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 618
здравейте, обръщам се към всички настоящи и бъдещи майки- нака общуваме по-вече за да е добре за всички. Често ми се случва да споделя нещо свързано с бременността  на моя приятелка, но нямам такава в моето положение и ми е малко трудно понякога. Нека която желае да бъде една такава ми пише обменямаме опит и споделяме заедно престочщите ни вълнения. Обръщам се и към всички настоящи майки-живот и здраве и вие ще ми трябвате за подкрепа в следващите месеци. Пишете ми по неща които ви вълнуват и леко раждане...

# 1
  • София
  • Мнения: 3 359
Тук определено ще намериш и подкрепа и информация и още нещо  Wink
Лека бременност ти желая.  bouquet

# 2
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
И аз бях така,споделях на приятелки но те не бяха бременни,нито с деца и не е същото като да си говориш с човек в твоето положение LaughingЛека бременност ти желая preggo и тук наистина ще намериш полезни съвети Peace

# 3
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Във форума е намириш много сродни души и отговорите на много въпроси и притеснения. Регистрирай се в отчетните теми, там има теми по месеци на предстоящо раждане и се черпи страхотна информация.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 423
Във форума е намириш много сродни души и отговорите на много въпроси и притеснения. Регистрирай се в отчетните теми, там има теми по месеци на предстоящо раждане и се черпи страхотна информация.
Подкрепям напълно и само да добавя, че има и много богата библиотека с много информация по различни въпроси. Лично аз от този форум научих много неща и намерих виртуални приятелки в отчетната ни темичка  Peace  Peace  Peace

# 5
  • Мнения: 7 723
Добре дошла  Hug
Попаднала си точно където трябва  Grinning

# 6
  • Мнения: 6 461
Здравей и от мен  Hug
Тук ще намериш отговори на въпроси ,които ще те вълнуват по време на бременността и след раждането.

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Добре дошла  Hug
Попаднала си точно където трябва  Grinning


 newsm10 newsm10 newsm10

# 8
  • Мнения: 4 555
Здравей!
Отоди в Отчетни, според месеца, когато ще раждаш. Ще видиш колко много сродни души има там Simple Smile

# 9
  • Мнения: 44
Добре дошла! Naughtyи пак навреме си се усетила , къде да "почукаш"! newsm10 Успех

# 10
  • Мнения: 881
Здравей и от мен.Наистина този форум е прекрасен.едно че споделяме неволи и радости,второ че общуваме с точните хора , на точното място.Леко раждане и най-сладкото бебче ти пожелавам Hug

# 11
  • Мнения: 3 478
Ще се почувстваш отлично в отчетни. Добре дошла и лека бременност Peace

Общи условия

Активация на акаунт