Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Gorna Orqhovica

Ами това ми е и въпросът ThinkingКратка предистория-оставихме малката при майка ми,за да отидем на кино и да хапнем навън,а това при нас се случва рядко.Обаче....аз избрах филма,отдавна исках да го гледам.Мъжът ми излезе още,когато бебето плачеше до кофите с боклук,изчака ме отвън.Ясно е,че и моето настроение след края на филма не беше за пица и бира.Сега проблема-той ме обвини,че не мога да се забавлявам,само на ненормален би му харесал такъв филм,според него е извратено в свободното си време да се товариш емоционално,вместо обратното.Замислих се наистина.Сега чакам и коментарите ви,че съвсем ми се скапа вечерта Mr. Green
« Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 20:19 от Bili »
Цитирай

Plovdiv

На кой филм сте ходили,че така ви е развалил настроението?
Цитирай

Не разбрах кое бебе е плакало
до кофите с боклук и защо ти се
е скапало настроението, та не ти
се е ядяла пица? Притеснявала си
се, че детето ви не е в сигурни ръце ли?
Замислила си се. И аз се замислих.
Нищо не разбирам.
Цитирай

при Arctic Monkeys

и аз Rolling Eyes
Цитирай

Филмът се казва "Маймуните през зимата"...
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Подозирам, че плачещото бебе не е бебето на Били, а бебето от филма "Маймуни през зимата". Има такъв филм, български. Още не съм го гледала.
Мога да разбера мъжа на Били. И аз трудно се навивам да гледам тежки филми, действителността ми стига.
А към родното кино се отнасям с огромна доза подозрение и скептицизъм.
Цитирай

Plovdiv

Ей добре,че ми разеснихте,че иначе нищо не бях разбрала.Били следващия път се реванширай на мъжа ти,като го оставиш той да избере филма  Peace
Цитирай

Gorna Orqhovica

Много объркано съм го написала,щом и Лиска е озадачена.Да,така се казва филма и да,бебето от филма беше до кофата,не нашето.Просто предположих,че щом го дават във Велико Търново,в София отдавна всички сте го гледали,нещо като комплекс на провинциалист явно Embarassed
Василиса,аз по тая причина например отказвам да гледам новините,звучат ми като криминална хроника,но филма много ми хареса,някак непретенциозно хубав ми се видя.
Цитирай

Gorna Orqhovica

Не разбрах кое бебе е плакало
до кофите с боклук и защо ти се
е скапало настроението, та не ти
се е ядяла пица? Притеснявала си
се, че детето ви не е в сигурни ръце ли?
Замислила си се. И аз се замислих.
Нищо не разбирам.
35
Тоя път съвсем искрено ме разсмя,т.е оправи ми настроението,данке,както се казва.
Цитирай

София

"Маймуни през зимата" се казва филмът. Доколкото подразбрах от сюжета (не съм го гледала), става дума за страдалчески женски съдби.
Едно от момичетата го изнасилват и явно от там е произлязла сцената със захвърляне на бебето край боклука.
Филмът е на дъщерите на Методи Андонов, режисьорът на Козият рог.

Били, смятам, че има нужда и от такива филми, но може би точно този момент не е бил подходящ. Тябваше да отидете на Престиж Smile
Цитирай

И аз не съм гледала този филм,но по принцип със съпруга ми имаме много различни вкусове в това отношение...Затова предпочитам да ходя на кино с приятелки...Или си вземам филми от видеотеката и ако е нещо по-тежко,го гледам късно вечер и си рева на спокойствие... Smile
В свободното време се стараем да правим нещо,което е приятно и за двамата-най-често да пътуваме някъде извън града...
Цитирай

Така ли било... Ми в Угърчин още не е стигнал
този филм. Аз, невежата, си помислих, че щом
чак сърцето на мъжа ти се е разчувствало, то
проблемът ще да е бил голям. Кажи поне къси
ли бяха кътовете или филмът е провлачен като
както си е типично за българските филми.
Цитирай

Били, смятам, че има нужда и от такива филми, но може би точно този момент не е бил подходящ. Тябваше да отидете на Престиж Smile

То пък "Престиж" е самата "веселост"  Laughing Доста мрачен, но и хубав филм.
Цитирай

Gorna Orqhovica

Не е провлачен,хубав е(за филма говоря де).А мъжът ми може наистина да се е трогнал,но той тия чуства не ги люби и не би си го признал,излезе в знак на протест срещу цитирам-безподобен тъпизъм.
Ясно,ще си ходя на кино сама,то и без това ще е след половин година Laughing
Цитирай

София

То пък "Престиж" е самата "веселост"  Laughing Доста мрачен, но и хубав филм.
Да, не е от най-веселите, признавам. Ама е най-доброто, което дават в момента по кината. Аз поне нищо друго, което да става за гледане не открих.
А и на мъжа на Били щеше да му хареса (според мен).
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора