"Маймуни през зимата " или изкуството да се забавляваш

  • 1 367
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 404
Ами това ми е и въпросът ThinkingКратка предистория-оставихме малката при майка ми,за да отидем на кино и да хапнем навън,а това при нас се случва рядко.Обаче....аз избрах филма,отдавна исках да го гледам.Мъжът ми излезе още,когато бебето плачеше до кофите с боклук,изчака ме отвън.Ясно е,че и моето настроение след края на филма не беше за пица и бира.Сега проблема-той ме обвини,че не мога да се забавлявам,само на ненормален би му харесал такъв филм,според него е извратено в свободното си време да се товариш емоционално,вместо обратното.Замислих се наистина.Сега чакам и коментарите ви,че съвсем ми се скапа вечерта Mr. Green

Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 20:19 от Bili

# 1
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 100
На кой филм сте ходили,че така ви е развалил настроението?

# 2
  • Мнения: 3 423
Не разбрах кое бебе е плакало
до кофите с боклук и защо ти се
е скапало настроението, та не ти
се е ядяла пица? Притеснявала си
се, че детето ви не е в сигурни ръце ли?
Замислила си се. И аз се замислих.
Нищо не разбирам.

# 3
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
и аз Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 550
Филмът се казва "Маймуните през зимата"...

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Подозирам, че плачещото бебе не е бебето на Били, а бебето от филма "Маймуни през зимата". Има такъв филм, български. Още не съм го гледала.
Мога да разбера мъжа на Били. И аз трудно се навивам да гледам тежки филми, действителността ми стига.
А към родното кино се отнасям с огромна доза подозрение и скептицизъм.

# 6
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 100
Ей добре,че ми разеснихте,че иначе нищо не бях разбрала.Били следващия път се реванширай на мъжа ти,като го оставиш той да избере филма  Peace

# 7
  • Мнения: 1 404
Много объркано съм го написала,щом и Лиска е озадачена.Да,така се казва филма и да,бебето от филма беше до кофата,не нашето.Просто предположих,че щом го дават във Велико Търново,в София отдавна всички сте го гледали,нещо като комплекс на провинциалист явно Embarassed
Василиса,аз по тая причина например отказвам да гледам новините,звучат ми като криминална хроника,но филма много ми хареса,някак непретенциозно хубав ми се видя.

# 8
  • Мнения: 1 404
Не разбрах кое бебе е плакало
до кофите с боклук и защо ти се
е скапало настроението, та не ти
се е ядяла пица? Притеснявала си
се, че детето ви не е в сигурни ръце ли?
Замислила си се. И аз се замислих.
Нищо не разбирам.
Joy
Тоя път съвсем искрено ме разсмя,т.е оправи ми настроението,данке,както се казва.

# 9
  • Мнения: 4 555
 "Маймуни през зимата" се казва филмът. Доколкото подразбрах от сюжета (не съм го гледала), става дума за страдалчески женски съдби.
Едно от момичетата го изнасилват и явно от там е произлязла сцената със захвърляне на бебето край боклука.
Филмът е на дъщерите на Методи Андонов, режисьорът на Козият рог.

Били, смятам, че има нужда и от такива филми, но може би точно този момент не е бил подходящ. Тябваше да отидете на Престиж Simple Smile

# 10
  • Мнения: 822
И аз не съм гледала този филм,но по принцип със съпруга ми имаме много различни вкусове в това отношение...Затова предпочитам да ходя на кино с приятелки...Или си вземам филми от видеотеката и ако е нещо по-тежко,го гледам късно вечер и си рева на спокойствие... Simple Smile
В свободното време се стараем да правим нещо,което е приятно и за двамата-най-често да пътуваме някъде извън града...

# 11
  • Мнения: 3 423
Така ли било... Ми в Угърчин още не е стигнал
този филм. Аз, невежата, си помислих, че щом
чак сърцето на мъжа ти се е разчувствало, то
проблемът ще да е бил голям. Кажи поне къси
ли бяха кътовете или филмът е провлачен като
както си е типично за българските филми.

# 12
  • Мнения: 2 550
Били, смятам, че има нужда и от такива филми, но може би точно този момент не е бил подходящ. Тябваше да отидете на Престиж Simple Smile

То пък "Престиж" е самата "веселост"  Laughing Доста мрачен, но и хубав филм.

# 13
  • Мнения: 1 404
Не е провлачен,хубав е(за филма говоря де).А мъжът ми може наистина да се е трогнал,но той тия чуства не ги люби и не би си го признал,излезе в знак на протест срещу цитирам-безподобен тъпизъм.
Ясно,ще си ходя на кино сама,то и без това ще е след половин година Laughing

# 14
  • Мнения: 4 555
Били, смятам, че има нужда и от такива филми, но може би точно този момент не е бил подходящ. Тябваше да отидете на Престиж Simple Smile

То пък "Престиж" е самата "веселост"  Laughing Доста мрачен, но и хубав филм.
Да, не е от най-веселите, признавам. Ама е най-доброто, което дават в момента по кината. Аз поне нищо друго, което да става за гледане не открих.
А и на мъжа на Били щеше да му хареса (според мен).

Общи условия

Активация на акаунт