Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

От тази събота  в. "Капитал" ще излиза с тази страхотна  поредица на ДВД.
  Аз лично ще си го купя и реших да го пусна и тук, може да не сте разбрали  Laughing
Цитирай

София

Баце, поредицата върви от един месец вече. Днес излиза диск номер 5. Херо - президент. Има клиники за тая работа де...
Цитирай

Май че съм го гледала този....интересен е...
Цитирай

От утре тръгва "Човешкото тяло" , до сега мина "Животът на бозайниците" и линк съм пуснала и там си го пише, мога да чета, де  Laughing
 Аз сега си тръбя, конкретно за тази поредица.
Цитирай

Добре де, аз от любопитство, понеже очаквах нещо интересно си купих весника, но не ми излизат изобщо субтитри (пускам го на компа), само при мен ли е така и някой ако може да помогне ще съм му благодарна.  Hug Нагласям със субтитри и пак нищо. Защо така?
Цитирай

Хахаха тази тема пак се повдигна, нищо тамън да си призная, че няколко часа след като я пуснах ( жорето може това да се опитваше да ми намекне човекът)- забелязах, че отгоре на форума си тече рекламата за диска, кой знае от кога  35 35 35, пак ме изибива на смях, като се сетя, голема съм патка  Rolling Eyes

veri на мен си ми тръгва нормално със субтитрите, то си е в ДВД формат зарежда ти се менюто и си избираш кой от двата филма да гледаш, няма нужда допълнително да зареждаш субтитри.
Цитирай

BE, 2260

Този филм за човешкото тяло май съм го гледала по БНТ. Колко части всъщност е поредицата "Човешкото тяло"?
Цитирай

Ура, вече го оправих, но първо го пусках на Windows Media Player и нищо не ставаше, а сега се светнах и го пуснах на Power DVD и тръгна.

Но пък вече ми мина мерака да го гледам и ще го оставя за друг път.
Цитирай

Този филм за човешкото тяло май съм го гледала по БНТ. Колко части всъщност е поредицата "Човешкото тяло"?
  Да, преди години го даваха по БНТ, излиза на 3 ДВД-та, май бяха 6 серии не съм сигурна, проследява цялото развитие на човека от раждането до смъртта от гледна точка на биологичния часовник и какво всъщност се случва в телата ни като хормони и физиология.  Аз се зарадвах, заради Димана и Момчи с този филм мога да им покажа доста неща, той е една визуализирана енциклопедия.
Цитирай

Sofia

8 серии е флма.
От около поне 2 години е из нета.
Гатето и компания бяха подели някаква кампания за субтитри.
Следях ги до около 4 серия, вече би трябвало да ги има всичките.
Филма е ценен.
Гледах го с интерес и определено е образователен за децата.
Не спестява нищо , не говорят за птички и пчелички, нещата са дадени реално и определено "мислено" обяснени.
Цитирай

София

Е аз квато съм блейка пак изтървах днес да си го купя.Купих си първия диск с животните и от там нататъка,все в неделя се сещам за следващия брой Thinking Остават още пет...поредици.Човешкото тяло(май е днешния),човешкият инстинкт,човешките сетива.
Цитирай

Погледнете и тук
Цитирай

Варна

8 серии е флма.
От около поне 2 години е из нета.
Гатето и компания бяха подели някаква кампания за субтитри.
Следях ги до около 4 серия, вече би трябвало да ги има всичките.
Филма е ценен.
Гледах го с интерес и определено е образователен за децата.
Не спестява нищо , не говорят за птички и пчелички, нещата са дадени реално и определено "мислено" обяснени.

Можеш ли да пуснеш линкче къде из нета можем да го намерим   bouquet, че хич не ми се дават 5лв за поредното DVD, а пък искам да гледам филмчето.
Цитирай

под Сините камъни

Ей, че ми напомнихте за този филм ...
Откога се каня да си го дръпна.  Hug
Цитирай

IvelinaKancheva, виж линкът по-горе, има и 8-те части плюс купчина други интересни неща!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора