Подтикнато от темите за колички- анкетка

  • 3 105
  • 64
  •   1
Отговори

Анкета

С колко колички отгледахте детето(децата) си?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 08 мар 2007, 21:14

  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Иска ми се да разбера с колко колички отгледахте децата си, тук почти всеки ден има питанки за колички, някои питат за първата, други не са доволни и искат да я сменят и ми стана любопитно.За статистиката Соня е на 9 месеца и вече се вози в четвъртата си количка, надявам се да е последна.

# 1
  • Мнения: 4 428
Аз за сега минах с две  Grinning Но за второто ще си купувам нова  Grinning
Макар, че лятната ми се повреди и ако не знаех, че мъж ми ще ме бие, ако спомена за нова количка /той и тази не искаше да купувам и за второто не искаше да предвиждам нова/, щях направо да си купя нова  Mr. Green

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
2бр.-комбинирана и лятна

# 3
  • Мнения: 28
Една комбинирана и една лятна за сега.

# 4
  • Мнения: 5 265
Две, но след толкова теми не бих отказала още една Wink.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 340
комбинирана и лятна за сега и май приключваме с тях ходим си спокойно вече и без колички

# 6
# 7
  • Мнения: 2 498
Каката я отгледах с 2 колички, а на малката преди два дни купих 3-та Peace

# 8
  • Мнения: 17 402
С две. За другото се надявам да е само една, само дето още не знам каква Mr. Green

# 9
  • Мнения: 301
Хубава анкета Heart Eyes
Ние сме с 2 колички-една триколка и една полулятна Giordani G4 и сега се чудиме за една само лятна да вземеме Thinking Laughing

# 10
  • Мнения: 4 362
Доо тук са 6 на брой

# 11
  • Мнения: 77
За сега сме с втората си количка!  thumbsup

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Синът ми е на 2 години и 1 седмица и досега изкарахме с една количка. Зълва ми я донесе от Румъния-нищо особенно, но се оказа кучемарка.Количката ми май се води комбинирана и има допълнително кшница за носене, казва се babycare.Виждала съм нещо подобно на Maxi-baby.Незнам вие си копувате други колички защото се чупят или имате излишни пари за харчене? newsm78

# 13
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
samimami , да ти отговоря за многото ни клоички.Първата беше на Мони/ сголеми помпащи се гуми, голям кош и обръщаща се дръжка-точно такава исках/, но след като гоних предната гума на няколко разходки, я смених.Купихме втората Чико пик ъп - супер количка, идеалн за мен и за бебо, но като ходихме в провинцията пълни багажника и ме дразни, третата е лятна/само със седнало положение/ купихме я за тези пътувания и си седи на село.Последната я купихме миналата седмица Чико СТо1 с идеята да е последна и да си ходим с нея и в провинцията и лятото на море без да е задънен багажникът с количка.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 830
Две-комбинирана Chicco Pick up и лятна Mothercare Tango и от двете съм супер доволна.

Общи условия

Активация на акаунт