люлински майки от трети микрорайон

  • 4 288
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 182
Може ли да се присъединя към вас мамита .... аз съм още една бъдеща мама, но ме имайте предвид някъде към пролетта да съм живот и здраве с вас  Heart Eyes  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 6 155
Цитат на: janaj
Може ли да се присъединя към вас мамита .... аз съм още една бъдеща мама, но ме имайте предвид някъде към пролетта да съм живот и здраве с вас  Heart Eyes  Heart Eyes


Разбира се, че може  welcome  
Лека бременност ти желая preggo

# 62
  • Мнения: 46
Цитат на: nikol78
Цитат на: ElenaG
Присъединявам се към люлинската група и аз. Ние сме в Люлин 8, близо до Оазис. Ще следя темата Simple Smile и при възможност ще се включим в сбирките. Simple Smile


И аз съм там. Ти беше ли на предната среща? Grinning


Не, аз отскоро следя този подфорум за срещите. Така, че съм пропуснала, но никога не е късно да наваксам  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 46 510
Цитат на: ElenaG
Не, аз отскоро следя този подфорум за срещите. Така, че съм пропуснала, но никога не е късно да наваксам  Simple Smile


Аз съм в 806 бл. Grinning  Ти около мен ли си?

# 64
  • Мнения: 1 704
Цитат на: janaj
Може ли да се присъединя към вас мамита .... аз съм още една бъдеща мама, но ме имайте предвид някъде към пролетта да съм живот и здраве с вас  Heart Eyes  Heart Eyes


а ти къде си в Люлин?

# 65
  • Мнения: 182
Цитат на: Mags
Цитат на: janaj
Може ли да се присъединя към вас мамита .... аз съм още една бъдеща мама, но ме имайте предвид някъде към пролетта да съм живот и здраве с вас  Heart Eyes  Heart Eyes


а ти къде си в Люлин?


Аз съм в бл.520 в 5-ти микрорайон  #Shocked

# 66
  • Мнения: 182
Ама тази бузана е уникалнаааааа пу пу  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 46 510
Цитат на: janaj
Аз съм в бл.520 в 5-ти микрорайон  #Shocked


А ти защо не казваш, че си комшийка, а  Grinning

# 68
  • Мнения: 182
Цитат на: nikol78
Цитат на: janaj
Аз съм в бл.520 в 5-ти микрорайон  #Shocked


А ти защо не казваш, че си комшийка, а  Grinning


Не знаех чак седя те видях .... ама и ти си траеш а ?

# 69
идеята за Билла не е лоша, но там има доста големички дечица Wink , не е удобно за бебешорковци Thinking
 Ако срещата е около Кентъкито, ще се включа и аз, иначе сте ми доста далече ooooh!
А за Бързаков, като начало  -става. Само кажете кога wavey

Общи условия

Активация на акаунт