Колко е глобата за несменена ЛК?

  • 12 619
  • 32
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 244
Извинявам се, ако е имало тема.
Колко е глобата за несменена след брак ЛК? И какви документи са необходими?

# 1
  • Мнения: 3 423
о, изобщо не са ме глобили а аз съм супер завеяна и 4 години не си я бях сменила Crazy

# 2
  • Мнения: 4 380
Каква глоба бе? Shocked Ами ако си бил в чужбина? #Crazy

# 3
  • Самоков
  • Мнения: 561
 Ужас и глоба ли има  #Crazy Омъжена съм преди повече от 2 години и все още не съм си я сменила.

# 4
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Аз съм омъжена от 3г и не съм я сменяла,дано няма защото...............незнам как ще се оправям!

# 5
  • Мнения: 1 983
за съжаление има, моята беше изтекла декември 2005, март 2006 като отидох да си подновявам ми написаха акт от 20 лв, който все още не съм платила Embarassed

# 6
  • Самоков
  • Мнения: 561
Въпроса не е в изтеклия срок на личната карта, а че трябва да се смени заради смяната на фамилията след сключването на брак. newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 1 244
Моята не е изтекла, просто след като се омъжих пролетта не съм я сменила още.

# 8
  • Мнения: 660
До колкото знам - се сменя при промяна на името или на адресната регистрация. Ако не ги сменяш - няма защо да вадиш нов документ. Аз не съм променяла нито едното, следователно и личната си карта!  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 6 461
Извинявам се, ако е имало тема.
Колко е глобата за несменена след брак ЛК? И какви документи са необходими?
Понеже срока е едномесечен ,а аз а днес...а утре.... Crazy
Платих 20 лева глоба
Платих 10 лева ЛК
Платих 2 лева на банката.
Това беше отдавна ,но сигурно нещата са същите  newsm78

# 10
  • Мнения: 6 461
Въпроса не е в изтеклия срок на личната карта, а че трябва да се смени заради смяната на фамилията след сключването на брак. newsm78
За  това я сменях и аз... и отнесах глобата.... Crazy

# 11
  • на Север
  • Мнения: 503
мен ме глобиха 40 лв.(мисля, че това е максимума) - бяха минали 5 години от сключване на брака ми.  ooooh!

# 12
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Лелеее аз съм си сменила адреса преди 4 години и още съм със старата лична  карта. А и международния паспорт ми е с изтекъл срок и нищо не съм предприела. Хич да не им се мяркам, така ли? Или да ида и да се правя на луда?

# 13
  • Мнения: 6 461
мен ме глобиха 40 лв.(мисля, че това е максимума) - бяха минали 5 години от сключване на брака ми.  ooooh!
А в моя случай баха минали около 2 месеца.

# 14
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Глобата е от 20 до 150 лв. Мен ме глобиха 20 лв.

Общи условия

Активация на акаунт