Отразява ли се секса на добрия външен вид

  • 5 220
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 723
Вече разбрахме кой колко често прави секс  Laughing
А как ви се отразява той на външния вид-
 на фигурата,
на излъчването,
на настроението и т.н .....  newsm78
А?    Mr. Green

# 1
  • Мнения: 5 103
На мене ми се отразява положително, то и за това съм винаги усмихната Mr. Green

# 2
  • Мнения: 8 917
Да Mr. Green Отразява се : Wink

# 3
  • Мнения: 7 474
На външния вид отрицателно  Mr. Green поне докато не стана да се среша , а иначе само положителни емоции  Whistling

# 4
  • Мнения: 1 425
Хехе Simple Smile много ясно че се отразява - полезно е за формата, полезно е за настроението и точно за излъчването. Пък хората дето са недоебани им личи от 100 километра  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 657
Хехе Simple Smile много ясно че се отразява - полезно е за формата, полезно е за настроението и точно за излъчването. Пък хората дето са недоебани им личи от 100 километра  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

 Peace

# 6
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Мда, добрият секс и пълноценният емоционален живот правят красива всяка жена.  Laughing

# 7
  • Мнения: 2 495
Разбира се SunglassesНе само на добрия външен вид, но и на настроението

# 8
  • Мнения: 17 546
Ела ме виж... Mr. Green

# 9
  • Мнения: 830
Да естествено и на външният вид и на настроението,направо мъркам като коте Mr. Green

# 10
  • Мнения: 260
Нали има една специаЛИСКА по въпроса, даже система въведе.  Joy

# 11
  • Мнения: 80
О да , отразява се и то много..Нали знаете коя жена шетала много...... Laughing Laughing Laughing

# 12
  • Мнения: 812
да отразява се- положително Wink

# 13
  • Мнения: 7 723
О да , отразява се и то много..Нали знаете коя жена шетала много...... Laughing Laughing Laughing

Да, така е- къщата ми свети  Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 900
Миленоуууу,
ти за тва ли си пръва убавица, а?!  smile3521

На спалнята ни хич не и е добър външния вид след ...... секс  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 1 517
О да , отразява се и то много..Нали знаете коя жена шетала много...... Laughing Laughing Laughing

Ми натакованата, коя друга  Joy
По темата: много добре ми се отразява и фисически, и психически.
"Сека дава крилаааа..."

# 16
  • Мнения: 620
А бе съгласна съм с всички изказали се до тук,само дето се сещам пак
за един лаф "к** оправя,к** разваля" Wink
Но тъй като наште мъже са всепризнати любовници,ни оправят добре,а от там и ние изглеждаме сияйни и доволни,когато сме "оправени".Ефектът е много облагородяващ Hug

# 17
Извинявйте, обаче като ви слушам оставам с впечатлението че не правите достатачно секс.
иначе форума нямаше да бълва от толкова празни приказки на тази тема.Няма лошо в точенето на локуми,стига да не се оливаме!  Четейки разбирам,колко много секс бомби имало тук,и колко са красиви и лъчезарни защото секса така се отразявал...Само дето в действителност  едва ли е така.
Коя ще каже,че прави свирка на мъжа си по-нова година и за великден а?
Стига изхвърляния и празни приказаки.Правете секс на екс.

# 18
  • Мнения: 7 723
Тоя, па  Whistling

# 19
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Мда, добрият секс и пълноценният емоционален живот правят красива всяка жена.  Laughing
                                           Peace

# 20
  • Мнения: 3 777
Добрата подръжка прави жената красива не секса.
Досега не съм видяла грам връзка между честият секс и разхубавяване.
Но е важно да се подържат митове и легенди.

# 21
  • Мнения: 620
Извинявйте, обаче като ви слушам оставам с впечатлението че не правите достатачно секс.
иначе форума нямаше да бълва от толкова празни приказки на тази тема.


Eeee ти пък откри топлата вода Joy
Само ,че честотата и качеството също не са неразривно свързани. Sunglasses
И без да ни пращаш да ходим да правим"секс на екс"...ние сами ще
си отсеем митове при сексенето Laughing Wink

# 22
  • Мнения: 677
Бе не знам,ама добрият външен вид може да се отрази на секса,ако ме разбирате все пак  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 80
Бе не знам,ама добрият външен вид може да се отрази на секса,ако ме разбирате все пак  Mr. Green
И това е вярно, хич не го отричам!!!! Laughing Laughing Laughing

# 24
  • Мнения: 1 568
Бе не знам,ама добрият външен вид може да се отрази на секса,ако ме разбирате все пак  Mr. Green
И това е вярно, хич не го отричам!!!! Laughing Laughing Laughing


Съгласна!!!!

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Добрата подръжка прави жената красива не секса.
Досега не съм видяла грам връзка между честият секс и разхубавяване.
Но е важно да се подържат митове и легенди.

 yes

Веднага се сещам за една приятелка с изключително ведро излъчване и видимо се чувства доста добре /като след секс/, а със сигурност знам, че не й се случва често...

Бе не знам,ама добрият външен вид може да се отрази на секса,ако ме разбирате все пак  Mr. Green

 thumbsup

# 26
  • Мнения: 1 216
 Yeah, baby!
  bouquet
 bowuu bowuu hahaha Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 2 381
Влияе на самочувстнието, а понякога и на добрия външен вид.

# 28
  • Мнения: 2 697
При хората, за които сексът е ценност и важна част от живота им  мисля, че се отразява мнооооого върху доброто самочувствие и психичното им равновесие, оттук и на външния вид, разбира се. Peace

# 29
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Твърди се че най-привлекателна е жената ,която се чувства уверена в себе си и която се чувства удобно в собствената си кожа.
Нищо не прави жената по-уверена от това да бъде желана и обичана.Така че ДА,сексът/добрият/ влияе добре както на самочувсвието така и на душевното здраве.

# 30
  • Мнения: 5 317
Че как,отразява се положително на всичко.

# 31
  • Мнения: 534
Естествено-аз как светя после ехххххххх като крушка от 100 W   Crazy

# 32
  • Мнения: 57
Ама разбира се,че да на 100%

# 33
  • Мнения: 7
Не само секса  а аз бих казала Хубавият секс се отразява в/у цялото тяло-фигурата,настроението,съмочувствието,кожата,психиката,и даже върху работоспособността. На мен даже ми действа като "енергиен" източник.

# 34
  • Мнения: 139
"Недоклецъчният синдром" си е чиста проба народно умотворение.
Все пак и у наше село България има магазини за играчки за възрастни, има Лили и Деси, а настанаха години човек и на средния си пръст вера да нема..., едва ли някой в днешно време се е видял в такава нужда.... Wink
 Споделеното желание за близост (и интимна) слага онова загадъчно рпимрежване в очите на жената и я прави красива, а външният вид в такива случаи е незначителен, даже меко казано.

# 35
  • Мнения: 287
е как да не се отразява?!?!?! ти пък Миленка, що за въпрос Grinning
нали се сещате, че още от време оно се е познавало сутрин, когато жената излезе да мете двора-дали е опрашена за закуска Laughing
ако мете нервно и гледа лошо - значи не е бръкнала в кацата с медеца...а ако е усмихната и си свирука...значи я е огряло!!!

# 36
  • Мнения: 674
Да разбира се.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 421
Добрата подръжка прави жената красива не секса.
Досега не съм видяла грам връзка между честият секс и разхубавяване.
Но е важно да се подържат митове и легенди.

И аз съм съгласна с това. Иначе за поддържане на доброто настроение - даа...може би, но за влияние върху външният вид - не.

# 38
  • Мнения: 32
Ако нямаш добър външен вид нищо не може да ти се отрази, ти да не си огледало ? Не е това което мислиш и което чувстваш а това което изглеждаш, има разлика ако е забелязал някой. Не съм забелязал кобилата да става расова след обяздването от жребеца въпреки той да е расов...

# 39
  • София
  • Мнения: 900
Ако нямаш добър външен вид нищо не може да ти се отрази, ти да не си огледало ? Не е това което мислиш и което чувстваш а това което изглеждаш, има разлика ако е забелязал някой. Не съм забелязал кобилата да става расова след обяздването от жребеца въпреки той да е расов...

Е слава на Бога, че не сме ............. кобили  smile3521

Споделената любов, придружена от пълноценен и качествен секс,
неминуемо води до прекрасно излъчване!!!
Няма жена, която да не свети, когато е щастлива и желана - ДОВЕРИ МИ СЕ!!!
 smile3521

# 40
  • Мнения: 15 619
Късничко я виждам темата, но да си кажа: Да и още как!!! Сияе жената, крила й поникват и слънцето по-силно грее и  други работи се променят към по- по- най-.. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 626
ооо........отразява ми се екстра!
Чувствам се много секси  и желана след това!
Страхотно е!!! Laughing

# 42
  • Мнения: 10 758
Зле ми се отразява Mr. Green Whistling

# 43
  • Мнения: 7 723

Т`ва, твойто е от алкохола, употребен преди това  Whistling

# 44
  • Мнения: 214
Разбира се, че ми се отразява положително, направо след секс съм в много добро настроение

# 45
  • Мнения: X
Да, бе,да! Направо ти повярвах!
По темата -да, отразява се.Или поне на мен ми се отразява.Положително. Mr. Green

# 46
  • Мнения: 3 674
Отразява ми се много здравословно..Flutter па и не само на мене, а и на моя... Mr. Green

# 47
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
След секс винаги съм спокойна, красива... доволна  Twisted Evil... просто щастлива  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 3 268
На външния вид отрицателно  Mr. Green поне докато не стана да се среша , а иначе само положителни емоции  Whistling
Да,ама като се срешеш,нали има блясък в очите! Flutter

# 49
  • Мнения: 7 474
Да,ама като се срешеш,нали има блясък в очите! Flutter

Абсолютно  Laughing

# 50
  • Мнения: 2 270
Да го кажем така:
Красивата жена е щастливата жена!
Щастливата жена е задоволената такава!

# 51
  • Мнения: 2 829
Късничко я виждам темата, но да си кажа: Да и още как!!! Сияе жената, крила й поникват и слънцето по-силно грее и  други работи се променят към по- по- най-.. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Peace Peace Peace Peace

# 52
Отразява се  разбира се и още как        newsm03    мнооооого добре се отразява  и на двама ни!!!!  loveuuu
То крила, то блясък в очите, то усмивки и доброта ииииииииииии много положителни емоции Grinning Heart Eyes  bouquet

# 53
  • Мнения: 183
секса е лек за всичко даже и от глад може да те избави Mr. Green Laughingи аз се чувствам на гребена на вълната след секс а мъжът ми ако го попитам от какво има нужда дежурния отговор е "една св...а Embarassedтъй че и той си иска неговата вълначе да се къчи на гребена й Joy

# 54
  • Мнения: 2 697
Късничко я виждам темата, но да си кажа: Да и още как!!! Сияе жената, крила й поникват и слънцето по-силно грее и  други работи се променят към по- по- най-.. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Е, няма как да не се съглася с това мнение Mr. Green...С една дума, след секс просто се чувствам жива  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 3 674
Оохоооо, и о6те как  Mr. Green Подмладих се поне с 5 години Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 990
Мда, добрият секс и пълноценният емоционален живот правят красива всяка жена.  Laughing
Peace

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Да, отразява се - незадоволената жена от далече си личи  Peace

# 58
  • Мнения: X
Ако и на двамата им се е искало да правятт секс- да отразява се, за външно не съм чак толкова убедена, но поне те прави щастлив. А ако единия е правил секс по задължение, или просто за да не разочарова другия - май обратното става:) нека споделя, на мен ми се е случвало няколко пъти втория вариант и ставам много раздразнителна след това. #Cussing out

# 59
  • Мнения: 1 732
Отразява се, много ясно...
Аз защо си ходя като вещица  Tired ?

# 60
  • Мнения: 1 568
Не е вярно!Аз съм мацка и половина,а от година не съм правила секс!!! Whistling

# 61
  • Мнения: 4 111
 smile3521 ООО, ДА!!!

# 62
  • Мнения: 1 568
Абе не бе!!!!  smile3534

# 63
  • София
  • Мнения: 1 775
Късничко я виждам темата, но да си кажа: Да и още как!!! Сияе жената, крила й поникват и слънцето по-силно грее и  други работи се променят към по- по- най-.. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Peace Peace Peace Peace
Peace
Но, ако и на двамата им се е искало да правят секс- да отразява се. А ако единия е правил секс по задължение, или просто за да не разочарова другия - май обратното става. Аз лично, ако не искам- просто не правя  Crossing Arms.

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 12:30 от Lovi

# 64
  • Мнения: 3 500
Отразява ми се изключително добре на външния вид.

# 65
  • Мнения: 1 503
Бе не знам,ама добрият външен вид може да се отрази на секса,ако ме разбирате все пак  Mr. Green
Това ми допада hahaha

Мисля,че се отразява  добре на психиката,но не и на външния вид ThinkingИли по-скоро не е причина за добър външен вид!А това как се чувстваме си е наш проблем Mr. Green

# 66
  • Мнения: 21
 Малко се е отдалечила темата от основното, но според мен секса освен, че влияе на външният вид се отразява и в огромна степен на психическто здраве и стабилност.

# 67
  • Мнения: 2 697
Малко се е отдалечила темата от основното, но според мен секса освен, че влияе на външният вид се отразява и в огромна степен на психическто здраве и стабилност.

Съгласна, само че виждам връзката като по-скоро обратното - пълноценният и хм, напоителен, секс се отразява на психичното здраве и стабилност, а оттам и на външния вид Flutter

# 68
  • Мнения: 2 407
Положително на външния вид ,а и на фигурката.

# 69
  • Мнения: 185
Отвсякъде ми се отразява положително-и на външност и на психика Blush Crazy

# 70
  • Мнения: 1 446
E, и аз да се похваля...

# 71
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
На външния вид не знам ,но на настроението определено. smile3521



http://desiikosi.piczo.com/?preview=y&cr=6&rfm=y

# 72
  • Мнения: 61
Не е вярно!Аз съм мацка и половина,а от година не съм правила секс!!! Whistling

го-ди-на ???!!!
има ли емотиконче дет се гръм'ва ?
д0ша ... мъжа ти що тъй прай ?
ама как така бе хора, туй си е безбожно бе .. една година без секс ... светата Инквизиция едно време не ги мъчеше толко!

# 73
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
А ти откъде знаеш,че си има мъж?

# 74
  • Мнения: 61
знаех си че си лоша  cry

по дедуктивния метод реших, че за да влиза тук и да пише - според мен има мъж. Никъде в мнението си не твърдя, че тя ' задлЕжително ' има мъж.
Тъй като само питам, естествено, отговора от нея може да бъде разясняващ ситуацията. Всеки ли трябва да си тури картинка или надпис дали има мъж / жена ?

Последна редакция: сб, 07 апр 2007, 22:02 от Ekcnpec

# 75
  • Мнения: 157
Отразява ми се и външно и вътрешно Grinning

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
... добрият секс и пълноценният емоционален живот правят красива всяка жена.  Laughing

Точно Peace

# 77
  • Мнения: 251
 smile3521 и на настроението  newsm10

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 12:23 от Мама на принцеса

# 78
  • Мнения: 3 674
Да определено...става6 свежарка  Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 836
Зависи, до колко часа е продължил... Whistling

# 80
  • Мнения: 7 723
Зависи, до колко часа е продължил... Whistling
newsm65

# 81
  • Мнения: 1 568
знаех си че си лоша  cry

по дедуктивния метод реших, че за да влиза тук и да пише - според мен има мъж. Никъде в мнението си не твърдя, че тя ' задлЕжително ' има мъж.
Тъй като само питам, естествено, отговора от нея може да бъде разясняващ ситуацията. Всеки ли трябва да си тури картинка или надпис дали има мъж / жена ?


Мъж...има тук един,ама.... newsm78 секс-няма! #Crazy

# 82
  • Мнения: 1 568
Не е вярно!Аз съм мацка и половина,а от година не съм правила секс!!! Whistling

го-ди-на ???!!!
има ли емотиконче дет се гръм'ва ?
д0ша ... мъжа ти що тъй прай ?
ама как така бе хора, туй си е безбожно бе .. една година без секс ... светата Инквизиция едно време не ги мъчеше толко!


Дишам още,но докога не знам  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 8 999
Мисля, че по-скоро външният вид влияе на секса.

# 84
  • Мнения: 640
На мен ми се отрази - за 7 месеца качих 15 килца и се очакват още за следващите 2 месеца  Mr. Green

# 85
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 223
Мисля, че по-скоро външният вид влияе на секса.
хихи, точно така.
не ми влияе на външния вид. влияе ми спането/наспиването, секса- не мисля...

# 86
  • София
  • Мнения: 3 838
На мен не ми се отразява добре на външния вид... Много отслабвам, пък на мен всеки килограм ми е ценен.  Sad

# 87
  • София
  • Мнения: 1 951
Мисля, че по-скоро външният вид влияе на секса.
Да,така е!

Общи условия

Активация на акаунт