Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Аз пак ще ви надувам главата с моите тъпи къдрици  smile3511.
Намислила съм за рождения ми ден другия месец колегите като питат какво искам,да изпрося едни сешоар за изправяне на коса.
Та питанката ми е има ли го някой,пробвал ли го е,ще ми опне ли пружините или пак само надеждата умира последна при мен?
Цитирай

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=53717
темата е точно за този сешоар  Peace
Цитирай

Варна

Аз имам такъв сешоар от няколко години, за домашни условия става.  Rolling Eyes Ако сега трябва да си го купя, не бих си дала парите.  Naughty

Цитирай

варненка от София

Имам го от година и само веднъж съм го ползвала за изправяне, сама не се справям добре, косата ми се къдри от поглед и аз се ядосвам. Не мога да ти го препоръчам горещо.
Цитирай

Варна

Аз имам такъв и съм много  доволна.Първо косата ми е леко чуплива а не къдрава и е средно гъста.Преди да започна да се суша си слагам кристали ила пяна, вързвам косата отгоре с шнола и започвам да издърпвам малко по малко като повдигам за да дам обем/суша  косата както я сушат в фриз. салон/за да може хубаво да се "изпече".Ако сушенето е безразборно и взимаш големи кичури нищо не става отнема ми 20мин.но ефекта е като на фриз. и колко пари съм спестила да сега.Изби си парите определено.Косата ми е средно дълга,като порасне сушенето е малко по-трудно но пак става.Успех
Цитирай

Smallville

Според мен за твоята грива,какъвто и сешоар да вземеш,само ще си разбухнеш косата,но не и изправиш.Ако искаш наистина права коса,по добре си поискай някоя хубава преса,керамично покритие,с йони и тем подобни екстри.Със сешоар стават добре не толкова къдравите,а поскоро чупливи коси,а доколкото съм те виждала тук там из форума,твоята е къдрава,та пушек се вдига.Това от мен и успех  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.