нашите сладурчета

  • 3 704
  • 129
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 498
Само за момичета си мислех и Бог ми ги прати....

# 121
  • Мнения: 1 925
И за двамата ни беше все едно какво ще, нямах никакви предпочитания, нито пък усещания...  Peace

# 122
  • София
  • Мнения: 44 028
все едно ми беше, не съжалявам , че е момче, даже се чудя, че ми е било все едно а не съм искала да е момче...Wink

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 61
По време на първата ми бременност всеки път като ме гледаха на видеозон ми казваха МОМЧЕ. А аз тайничко се надявах да са сбъркали и да е МОМИЧЕ.  Роди се МОМЧЕ. В последствие бях много доволна и щастлива, че е момче. Повече от 7 год. повтарях, че ако имам второ дете искам и то пак да е  МОМЧЕ . Неисках и да чуя за МОМИЧЕ.
Сега чакам второ бебе. Но за мое голямо учудване съм раздвоена. Просто незная какво точно искам - дали МОМЧЕ или МОМИЧЕ. Ту ми се иска едното, ту другото.
Знам със сигурност , че искам да е живо и здраво, всичко да му е наред - пък пола - Божа работа !!!

# 124
  • Мнения: 903
За мен беше без значебние исках всичко да е ОК и да се роди живо и здраво  Peace

# 125
  • Мнения: 471
Исках момче, имах усещания че е момче и родих момче , но второто искам да е момиче живот и здраве като стигнеме до второ

# 126
  • Мнения: 266
Много искахме с мъжа ми момиченце,и родих момиченце. GrinningНе,че ако бях родила момче щяхме да му се радваме по-малко. Grinning

# 127
  • Мнения: 338
И двамата със съпруга ми искахме момче Hug и бебечо е момче  bouquet

# 128
  • в Низината
  • Мнения: 705
Исках момиче, но винаги съм имала чувството, че ще имам момченце - така и стана.

# 129
  • Мнения: 2 309
Като забременях,усещах,че ще е момче - така и стана!!! HugНямала съм притенции Hug
Сега за второто също нямам,но вътрешно бих искала да е момиченце,а и таткото така си пожела Hug Praynig

Общи условия

Активация на акаунт