Ягодка - обсъждане на продукти 5

  • 14 614
  • 287
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
Ето и линковете към старите теми:

Тема 4
Тема 3
Тема 2
Тема 1

# 1
  • Мнения: 4 422
Разписвам се да я следя!
Какво ще кажете за продуктите за тяло?На Диор добри ли са?Трябва ми нещо за бюст,а те имат,някъде четох добри отзиви май...

# 2
  • Мнения: 13 512
Писала си в другата тема за базата на Арт Деко- виждам,че днес си овършала магазините на Варна:-) . От базата ще останеш доволна.... тя компенсира по-нетрайните сенки, каквито са на Шанел например...
А за продуктите за тяло..виж,там ве1е не съм изобщо толкова стриктна,както при лицето. мажа се само с антицелулитни и то когато се сетя....На продуктите за повдигане на бюст -не вярвам...
Но..ползвам продуктите за тяло на Биотерм- според мен има доста сполучливи от тях.

# 3
  • Мнения: 6 617
mimozata   за повдигане на бюста ли искаш?Аз мисля,че въобще няма да има ефект по- добре не си давай парите .
Ей, тази база на Арт Деко едно отрицателно мнение не съм прочела за нея ,ама няма ги в Русе  Close .
Каже моля ви този комплект какво съдържа ,че мисля да го поръчам на свеки   http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=52336&goChar=E

# 4
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
 Laughing Laughing пак лии нова темаааа  аааа видях аз , че имам послание в предната  Flutter

Абе аз също все се каня за гърди да ви питам нещо, ама все забравям. Добре, че напомнихте :> Предлагайте! Аз нищо не съм ползвала... освен ейвън половин опаковка   Laughing

mimozke Simple Smile Варна добре ти се е отразила, виждам, че и делфина си открила. :>

# 5
  • Мнения: 13 512
Каже моля ви този комплект какво съдържа ,че мисля да го поръчам на свеки   http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=52336&goChar=E
Съдържа"изглаждащ"  овлажнител, нощен крем и почистваща маска.Ама как са  ги снимали отблизо- изглеждат на 200 м, а пък те...

# 6
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Относно това дали дейсват - аз пък мисля, че за гърди действат повече в сравнение с антицелулитните, които нямат ефект. Или по-точно имат ефект, но за по-слаби хора, които имат само да дооформят крака.
На моя задник само крем му липсва... До крема да го докарам  ......   Grinning

# 7
  • Мнения: 13 512
дрън дрън- няма крем,който да повдига бюста, разбираш ли? Сила се иска да го повдигнеш...какще стане така кожата да се събере и да го повдигне...АБСУРД! Като искаш- за кеф се мажи с разни мазила, но за повдигане -забрави! Дажи и превенция не може да се прави...просто хидратация с какъвто и да е  боди лосион- това е истината!
илияна- дай си адреса да ти пратим от Варна една база,де...то направо мъчно ми стана....всички имат и се хвалят, само ти си нямаш Cry

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 00:09 от monda

# 8
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Привет, Monda!С интерес прочетах -обсъждане продуктите на Ягода.Да си кажа честно никога не съм ползвала козметика на Клиник, но вие ме запалихте! На 36 години съм и явно имам нужда от повече грижи.Разгледах теста на 3те стъпки,но съм на Ви с английския        и ще си го превеждам по дълго време.Кожата ми е нормална към смесена(имам видими пори само на носа,челото ми е с едва забележими линий и повечето случай изглежда дехидратирано,зоната около очите ми е със сенки-(но този проблем ми е наследствен )и вече поотпуснати клепачи,малки линий под очите.Като цяло кожата ми е чувствителна-(обривам се от повечето кремове),на всичкото чудо и малки тук- там петънца с големината на лунички.Моля те за твоя съвет отностно кремчетата на Клиник! Ох  Praynig и още нещо-имаш ли информармация къде в София (магазин)продават Клиник-евентуално да си взема тестер за 3те стъпки? Rolling Eyes

# 9
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Илияна хич да не ти пука. Аз съм от Варна и нямам база  Laughing

монда, абе не знам ама като се мажех самата кожа си усещах променена. Предполагам, че ако взема още по-добър продукт ще забележа по голяма разлика, затова ми се иска нещо по-качествено. Далеч съм от мисълта, че ще си повдигна бюста, но наистина се усеща по някакъв начин разлика. Аз поне за себе си я усещах.

# 10
  • Русе
  • Мнения: 343
Илиянаа, гледам, че си тук! Би ли ми казала твоята пратка в къщи ли ти я донесоха?
Ако не, от къде я вземаш и пращат ли ти известие?
Моите неща вчера са пристигнали в София и се надявах днес да са при мен, ама ....не.
Благодаря!

# 11
  • Мнения: 13 512
Кали , извинявай,но не мога така никакъв съвет да  ти дам..трябва да отидеш в един от магазините в София, да ти направят там ест и да ти препоръчат продукти и да ти да дат тестери. на всяка цена им кажи,че ти е  много чувствителна коата. Аз не съм специалист и не мога така да назначавам продукти и то не евтини. След като те насочат, можем да ги изкоментираме, комбинираме и т.н. магазини на клиник има на  бул. Витоша 69  и в Бюти Зоната в двата мола. Момичетата от София да допълнят, ако има  и други места.

# 12
  • Мнения: 1 165
monda, момичето се казва Мартина и ми е бивша съученичка и много добра приятелка.Откакто се е махнала от Галери съм ходила 1-2 пъти там и останах супер разочарована и вече изобщо не пазарувам от там, както и много мои приятелки.А въпросното момиче наистина е много компетентно и си разбира от работата.Просто постоянно е на обучения и разни презентации и е в час с нещата

# 13
  • Мнения: 13 512
Илияна хич да не ти пука. Аз съм от Варна и нямам база  Laughing

монда, абе не знам ама като се мажех самата кожа си усещах променена. Предполагам, че ако взема още по-добър продукт ще забележа по голяма разлика, затова ми се иска нещо по-качествено. Далеч съм от мисълта, че ще си повдигна бюста, но наистина се усеща по някакъв начин разлика. Аз поне за себе си я усещах.
добре тогава- ето ти:
Biotherm Bust Up
Christian Dior Bikini Top Bust Essence
Clarins  Bust Beauty Lotion
Clarins  Bust Beauty Gel
А кожата си е чувствала по-добре, защото е  хидратирана, намазана с нещо- същия успех ще имаш и с обикновен боди лосион според мен...е, все пак зависи и колко ти е голям бюста- ако си 65А-имаш шанс Laughing

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 00:26 от monda

# 14
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Monda,сърдечно благодаря!  bouquetПри първа възможност ще посетя магазините и ще споделя с теб и момичетата. Hug

Общи условия

Активация на акаунт