Бритни Спиърс - почти на ръба

  • 2 704
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 547
От една година насам където и да погледна, все на зловещо иронични статии и нейни снимки попадам - Бритни дебела, Бритни с размазан грим, Бритни без бельо, Бритни с белег от секцио, Бритни пияна и т.н и т.н. Направо я съсипаха! Бившият и мъж също немалко отнесе - нещастник, loser, некадърник... Отделно, че няма МТВ или други награди, без подмятания от страна на водещия по техен адрес. Наскоро Джъстин се явил на Brit наградите и на всеослушание се провикнал: "Спри да пиеш! Знаеш коя си. Да, на теб говоря - ще пропаднеш съвсем!". С основание или не, бившата американска любимка сега е абсолютно посмешище. Много ми е жал, когато "народът" започне да замеря с камъни развенчаните си герои; много ми е жал, защото хората не прощават - издигат си идоли, правят се на маймуни заради тях, а след това със странна жестокост ги смазват и вадят следващия на конвейера  Rolling Eyes

Впрочем повода за нетипичното ми Бритни-излияние са ето тези снимки, на които попаднах случайно - снощи въпросната девойка изглежда изтрещела нещо, защото поискала да отворят посред нощ фризьорски салон и да и обръснат косата. Отворили салона, но никой не се наел да я подстриже, затова го направила сама. После отишла в някакво тату-студио и дала 80$, за да и изографисат безсмислени картинки... През цялото време се държала като тотален freak..

Очевидно момичето се нуждае от помощ  Tired

# 1
  • Мнения: 1 533
Тъжна работа! Наскоро ми попадна едно списание от 2004 с Бритни на корицата - слабичка, красива, на върха на кариерата си. В интервюто обясняваше, че в момента е сама, работи, наслаждава се на малкото си свободното време. Две години по-късно е с две деца, два развода и изглежда и се чувства така, сякаш една година я е живяла като за десет. Дано се вземе в ръце, колкото и призиви в интернет да се пускат, само тя може да помогне на себе си.

# 2
  • Мнения: 4 514
Мдааа... Помощта се нарича "Клиника за нарко-зависими"!
Кой каквото си е надробил, това ще сърба. Никога не съм я харесвала - нито като беше доброто момиченце, дето се пази за първата брачна нощ, нито сега - total slut! Голяма лигла.

# 3
  • Мнения: 3 423
Черепът й е изящен, няма спор.
Животът й няма как да е различен,
да не забравяме все пак, че доста
рано реши да бъде възрастна, а на
натиска в нейния бранш трудно се
издържа. Както я кльопаха, така ще
я изплюят. Иде новата генерация.

# 4
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Наистина има нужда от помощ, жалка картинка е  Sick.

# 5
  • Мнения: 27 524
Мдааа... Помощта се нарича "Клиника за нарко-зависими"!

Това пък за сефте го чувам, имайки предвид, че чета всичко за нея.  Shocked

# 6
  • Мнения: 356
ЕЕЕЕЕЕ, стана ми жал за нея.
Явно славата е тежко бреме и не прощава на никого.
Дано се съвземе и да може да си гледа дечицата.

# 7
  • Мнения: 6 417
Като гледам какъв пентаграм й виси на врата на една от снимките...въобще не съм изненадана. Shocked

# 8
  • Мнения: 1 673
хората не прощават - издигат си идоли, правят се на маймуни заради тях, а след това със странна жестокост ги смазват и вадят следващия на конвейера 

Много точно! И е така откакто свят светува... Confused

# 9
  • UK
  • Мнения: 3 959
Това не е пентаграм. Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 1 105
Абе като й гледам кръстчето и коремчето, там дето си е вдигнала суичъра, хич не знам дали тези снимки са от сега, имайки предвид как изглежда на останалите, които са пускани в темата за компроматите. Да не е старо това?

# 11
  • UK
  • Мнения: 3 959
Щяха да пишат по списанията че си е остригала косата. Тя нали уж се опитва да се приведе във вид напоследък, очевидно не особено успешно, но нищо чудно да е поотслабнала.

# 12
  • Мнения: 11 747
Мисля си,че скоро ще се обърнат нещата,ще се реабилитира и пак ще е на върха!В момента с това може да придизвиква интерес и да си прави реклама и това прави,няма да е завинаги.

# 13
# 14
  • Мнения: 5 299
Ами музикалният бизнес не е за всеки. Трябва да си много "яко говедо"  да издържиш на напрежението.  Определено стреса е огромен.  Затова и повечето се отдават на алкохол и дрога.
Аз харесвам БритнитУ - много. Жал ми е за нея. Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 12:56 от Бейб

# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
Имаше гадже - евреин, заради него носеше въпросната звезда. Вече няма гадже - евреин. Даже се пишеше че щяла да си сменя религията заради него. Гаджето беше леко подобрено копие на Федърлайн.

Господи, трябва да намаля списанията. Оо

# 16
  • Мнения: 239
Баце, ето ви малко повод за размисъл все пак. Малко изкуствен интелект.

а) като изкарваш толкова пари трябва да си готов да имаш някои проблеми. да не говорим, че на тях им е лесно. други хора за тия пари се стрелят с базуки ако се сещаш. тоест музикантетата там нито имат право да се оплакват нито нищо.

б) музикантчетата не са умни в повечето случаи иначе щяха да станат математици или философи например ако се сещате. тоест не очаквайте нещо повече от музика.

в) в америка тв продава. ако изглеждаш добре на тв и криеш, че си свиня - няма проблеми.

# 17
  • Мнения: 1 533
Пише, че снимките с бръснатата глава са от 16ти февруари.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Хамчи много й отива гологлавие на госпожата Бритни.
Някой ще й препоръча ли кадърен психиатър?

# 19
  • Мнения: 6 417
А каква е разликата между обърнат пентаграм и звездата на Давид?

# 20
  • Мнения: 3 447
А... кой я е снимал всъщност?

А каква е разликата между обърнат пентаграм и звездата на Давид?
Броят на лъчите  Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 1 105
Ми аз също се замислих, ама не знам. Помня нещо за броя на лъчите. На звездата на Давид са 6, а на пентаграма са 5. Може и да бъркам нещо, идея си нямам.
Тя Дона е отговорила, докато съм брояла лъчи Grinning

# 22
  • Мнения: 1 547
А... кой я е снимал всъщност?

Май че репортери на US Magazine - пишеше някъде, че е обичайна практика да си имат часовои пред къщите на популярните за деня  Sick Плюс редовите папараци, естествено.


Това ми се струва някакво зверски потискащо - да не можеш да мръднеш, без озверели хора да ти тикат фотоапарати под носа, ужас... Вярно, че като искаш да ставаш звезда, трябва да си даваш сметка и за негативите, но все пак  Tired

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Така е по- готина .... вероятно и е писнало да бъде Барби ...... и  си мисли , че новият имидж ще промени живота и...... в Холивуд, имиджа е всичко......

# 24
  • Мнения: 2 229
Sad

Много болна тема ми е, такава фенка й бях...от тия малките момиченца дето си припяват нейни песни и искат да са като нея. Помня кога си купих първия й албум. Mr. Green Имам й ги всичките стари - на аудио касети, ех. Sad Много болно ми става като я гледам...и се чувствам ужасно стара на всичкото отгоре - сякаш беше вчера когато толкова я харесвах, а сега на какво е заприличала. Sick Как може за 5 години някой да се промени толкова?!?! #Crazy Явно на някои хора не им понася славата...Sad

А за тия снимки нямам коментар...остава да си мисля че всичко е фотошоп, за да не умре всичко детско в мен. Rolling Eyes
(Може да се смеете, но "падението" на Бритни ми е равносилно на да разбереш че няма дядо Коледа. Sad хлип.)

П.П. какво на ръба, тя направо го е минала...

# 25
  • Мнения: 3 447
А... кой я е снимал всъщност?

Май че репортери на US Magazine - пишеше някъде, че е обичайна практика да си имат часовои пред къщите на популярните за деня  Sick Плюс редовите папараци, естествено.
Не знам, сигурно не съм права, но имам чувството, че тя позира за тия снимки...

# 26
  • UK
  • Мнения: 3 959
Изглежда много нещастна... Опита се да жонглира с няколко неща, всички други млади майки - известни личности се покриха за година - две, докто поотраснат отрочетата, а тя не го направи, в комбинация с отвратителния и мъж и тн...

# 27
  • Мнения: 1 533
Дано да не съм права, но живее така, сякаш скоро няма да е между живите.

# 28
  • Мнения: 5 622
Баси. Жал ми е за нея  Confused

Наистина напоследък само злостни коментари се четат по нейн андрес..И в звездните компромати само за това говорим- краката и необръснати, оная и работа не  е загащена, косата и чорлава...А няма ли толкова кой да я натисне и да и върне предишният имидж?!  Rolling Eyes

# 29
  • UK
  • Мнения: 3 959
Според теб дали има приятели? Съмнявам се...

# 30
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 222
аз пък не можах да разбера, защо се натътрузи толкова млада-в разцвета на кариерата си, да има и 2 деца... явно напрежението си казва думата..

# 31
  • Мнения: 5 622
Все си мисля, че дори и да няма истински приятели, поне има родители и тяхната подкрепа. 100% съм уверена в това..Но защо никой не я понатисне да се вземе в ръце, не знам....  Confused

аз пък не можах да разбера, защо се натътрузи толкова млада-в разцвета на кариерата си, да има и 2 деца... явно напрежението си казва думата..

Това се чудя и аз....прекрасно е да имаш деца, но специално в нейният случай и на тези години, това и се оказа като препъни камък....  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 1 455
Цял ден се опитвам да ги отворя тези снимки и не става  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 3 777
Ще се оправи.
Тя е добър маркетингов продукт.
Носи пари на доста хора около нея и надали ще я оставят да залезе.

# 34
  • Мнения: 5 622
Цял ден се опитвам да ги отворя тези снимки и не става  Rolling Eyes

И аз не мога да видя снимките..Ако може някой да ги постне отворени тук, в темата... че да ги видим....

# 35
  • София
  • Мнения: 1 105
Опитах да ги сложа тук, но не става за съжаление.

# 36
  • Мнения: 1 352
Е, къде са тия снимки, бе братче? Само някакви коментари ми отваря Close.

# 37
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 222
изчакайте повече, ще се заредят, става бавно

# 38
  • Мнения: 1 455
На мен ми изписва Cannot this page

# 39
# 40
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Отново твърдя , че е страхотна така ... много по- готина ... разбива стереотипите .... показва, че е  личност ... повече от русата сладка кукличка, за каквато я представят .....

# 41
  • Мнения: 1 352
изчакайте повече, ще се заредят, става бавно

На мен страницата ми се отваря, но ми излизат само коментари и никакви снимки  33uu.

# 42
# 43
  • Мнения: 1 547
Отново твърдя , че е страхотна така ... много по- готина ... разбива стереотипите .... показва, че е  личност ... повече от русата сладка кукличка, за каквато я представят .....


На мен пък ми се струва, че показва крайно отчаяние. Съмнява ме цялата тая история да е PR /въпреки че знае ли човек.../, по-скоро е акт на отхвърляне. Според мъдрите глави, когато една жена прибегне до такива маргинални действия спрямо себе си, е достигнала етап на пълна непоносимост към нещо в живота си.

Колкото до това, няма ли кой да я понатисне и върне в правия път - четох някъде, че семейството и асистентите и са правили няколко опита, но уви, безуспешни. Преди 2 дни се е регистрирала по тяхно настояване в рехаб център, но вместо да прекара там предвидените 3-4 дни, се самоотлъчила след няма и 24 часа. Голям човек е, какво може да се направи? Плюс това, всички тези звезди може би дават фира точно заради непрестанния натиск над тях - нямат грам личен живот, трябва да консултират всяка своя крачка с разни чичовци и лели... как се издържа такова нещо?

В крайна сметка, Бритни роди 2 деца за 1 година, но в медиите не анализират какво и е коствало това физически и психически, ами само бълват снимки на необръснатите и крака и чорлава прическа.... Някой мен да ме беше наснимал на какво мязам след второто и да ме беше изтипосал пред цял свят, и аз щях да си режа не косата, ми не знам...

# 44
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Отново твърдя , че е страхотна така ... много по- готина ... разбива стереотипите .... показва, че е  личност ... повече от русата сладка кукличка, за каквато я представят .....


На мен пък ми се струва, че показва крайно отчаяние. Съмнява ме цялата тая история да е PR /въпреки че знае ли човек.../, по-скоро е акт на отхвърляне. Според мъдрите глави, когато една жена прибегне до такива маргинални действия спрямо себе си, е достигнала етап на пълна непоносимост към нещо в живота си.



Е и аз това казвам . ... " край на фалша и аз съм човек "

# 45
  • Мнения: 1 099
Вингаи много съм я харесвала и сега продължавам да го правя!
Много ми е мъчно за нея, страхотна певица, но откакто се раздели с Джъстин се съсипа, после и децата и изпиха силите.... Sad

# 46
  • София
  • Мнения: 630
Явно в момента, на везните натежават отрицателните "придобивки" на славата и известността (и много зрели и опитни в този бизнес, се дънят в определени моменти). Много рано и се случиха    популярността, парите и очакванията към нея. Трудно е да и се помогне, ако самата тя не осъзнава нуждата от това. Нека помъдрее по-бързо и да са заеме да подреди живота и бъдещето си - това и пожелавам.
 

# 47

Общи условия

Активация на акаунт